Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πόσο έχουνε κανονικά και πόσο όταν είναι σε προσφορά?Ποιος είναι καλύτερος ο lungo η ο ristretto?

 

Χωρίς προσφορά είναι στα 2.29€/10αδα κανονικά. 

Με προσφορά συνήθως είναι 1.49€ ή 1.69€/10άδα. Δε θυμάμαι ακριβώς αλλα κάπου εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει να προτεινει κανεις καμια καλη ποικιλια για να πιω εναν fr. capp της προκοπης?? απο τους βασικους της νεσπρεσσο ολοι με χαλανε για κρυο καφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με βάση την προσφορα  στις μηχανές nespresso ποια θεωρείται ότι αξίζει για αγορα?

Πάρε την inissia , δεν βγάζει καθόλου βλάβες .Την έχω ένα χρόνο με συχνή χρήση και δεν έχει κάνει το παραμικρό .Μη πάρεις αυτές που κουμπώνουν την κάψουλα ηλεκτρικά , βγάζουν προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει να προτεινει κανεις καμια καλη ποικιλια για να πιω εναν fr. capp της προκοπης?? απο τους βασικους της νεσπρεσσο ολοι με χαλανε για κρυο καφε

 

Και εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω για παγωμένο εκτός nespresso αν υπάρχει κάποια πρόταση.

Επίσης αν γίνεται να διευκρινίσει κάποιος από τα Lidl ποια μάρκα και ποιότητα να επιλέξουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω για παγωμένο εκτός nespresso αν υπάρχει κάποια πρόταση.

Επίσης αν γίνεται να διευκρινίσει κάποιος από τα Lidl ποια μάρκα και ποιότητα να επιλέξουμε

 

false?v=mpbl-1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Anorymous σε ευχαριστώ.

 

Για όποιον γνωρίζει αν περάσω από κάποιο κατάστημα (LIDL) υπάρχει πάντα διαθέσιμος (Ristretto Bellarom) μονο που δεν είναι σε προσφορά?

ακριβώς...στα 2,29/10δα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δοκίμασα ένα απλό εσπρεσσάκι ριστρεττο και ένα λάτε azzuro και έμεινα ικανοποιημένος σε σχέση ειδικά με την τιμή δεν το συζητώ.Οπότε θα περιμένω καμμια προσφορά αφού βάζει λέτε να στοκάρω γτ με 1,49 η δεκάδα μη σας πω βγαίνει πιο φτηνά από την επαναγεμιζόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φρεντο εσπρεσο βαζω τον εσπρεσσο τις χρυσες καψουλες απο τα λιντλ. 2 απο εκεινες. Με 2 ριστρετο μου φαινεται πιο βαρυς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φρεντο εσπρεσο βαζω τον εσπρεσσο τις χρυσες καψουλες απο τα λιντλ. 2 απο εκεινες. Με 2 ριστρετο μου φαινεται πιο βαρυς.

 εμένα πάλι το αντίθετο. Οι 2 ριστρέτο μου έρχονται τέλειοι για φρέντο. Αντίθετα τις χρυσές τι θεωρώ πολύ αδύναμες. Ο καθένας άρα δοκιμάζει και επιλέγει ότι σηκώνει ο οργανισμός του. 

 

Επίσης πιστεύω ότι παίζει ρόλο κ ο αριθμός με τα παγάκια που ρίχνεις μέσα για να τον χτυπήσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...