Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει δοκιμάσει κάποιος κάψουλες από εδώ; Με 1+1 δώρο η η τιμή είναι super!

 

Όντως φοβερή τιμή και δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες πάνω από 25€

 

Αν εχει δοκιμάσει κάνεις ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ. Διπλα απο το σπιτι μου ειναι αυτη η διευθυνση. Θα περασω να παρω. Αν και δεν εχω δει κανενα μαγαζι εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουνα σημερα σε εναν βασιλοπουλο και στο τμημα με τους καφεδες ειδα οτι εχει καψουλες για nespresso own label δηλ της delhaize.εχει δοκιμασει κανεις να μας πει την γνωμη του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κάποιος κάψουλες από εδώ; Με 1+1 δώρο η η τιμή είναι super!

Προς το παρόν υπάρχει πρόβλημα πληρωμής με paypal. Τους πήρα τηλέφωνο και έκανα παραγγελία τηλεφωνικά και πληρωμή αντικαταβολή. Τα μεταφορικά είναι 2,40€ για παραγγελία μικρότερη των 24€. Όταν παραλάβω θα ενημερώσω ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουνα σημερα σε εναν βασιλοπουλο και στο τμημα με τους καφεδες ειδα οτι εχει καψουλες για nespresso own label δηλ της delhaize.εχει δοκιμασει κανεις να μας πει την γνωμη του?

Εγώ δεν της έχω δει.Μηπως είναι καινούριες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα κι εγώ τέσσερις συσκευασίες και έχει άλλες τόσες δώρο. Με αντικαταβολή σύνολο 18 ευρώ περίπου. Εξαιρετική τιμή. Ελπίζω να μετράνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον. Μολις πηγα και πηρα απο το καταστημα μιας και ειμαι διπλα απο το σπιτι μου και δουλευω απογευμα. 

 

Πολυ ευγενικος ο κυριος με εβαλε να δοκιμασω καφεδες και οποιον ηθελα κλπ. 

Πηρα 4 πακετα που γινανε 8 με την προσφορα. Ενα απο τα καθενα. Δοκιμασα τον Μπλε και μου αρεσε ειναι η αληθεια. Για τους αλλους δεν εχω αποψη ακομα. Γενικα απο οτι ειδα και μου ειπε εχει παρει κοσμος.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι καφεδες ληγουν τελος 7/16 και γιαυτο τους εχει σε προσφορα!

 

 

Υ.Γ. Θα βγαλει στην αγορα και μονοποικιλιακους στα 3.50€ σε λιγο καιρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουνα σημερα σε εναν βασιλοπουλο και στο τμημα με τους καφεδες ειδα οτι εχει καψουλες για nespresso own label δηλ της delhaize.εχει δοκιμασει κανεις να μας πει την γνωμη του?

τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εχετε καποια άποψη για τη Delonghi Nespresso Prodigio που ειναι κι αυτη σε προσφορα?

Πωπω φίλε αυτή ακριβώς την μηχανή έχει ένας φίλος μου και είναι καταπληκτική. Συνιστώ 10000%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...