Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γενικά του ςκαφέδες του edructer πως τους βρίσκεται?????? 

Βρήκα και μια άλλη εταιρία http://www.gourmessohellas.gr

Ευχαριστώ

 

Εδώ θα τους βρεις και εχουν και δωρεάν μεταφορικά μέχρι και την Δευτέρα

http://www.e-dructer.com/index.php?route=product/category&path=61

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα τους βρεις και εχουν και δωρεάν μεταφορικά μέχρι και την Δευτέρα

http://www.e-dructer.com/index.php?route=product/category&path=61

 Ευχαριστώ για την πληροφορία.

Σαν καφέδες πίνονται? Ξέρω ότι θα είναι κατώτεροι από την nespresso αλλά να μην είναι και για τα σκουπίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον στο λινκ απο πανω αυτοι με τις γευσεις στα 2.39€. 

 

Για εμενα του ντρακτερ δε πινονται καθολου. Ουτε με γαλα για καπουτσινο. Γουστα ειναι αυτα. Σε αλλους αρεσουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσουν οι dructer. Ειδικα ο fortissimo. Ο organic αδιαφορος και decaf νερο. Βεβαια δεν εχω ξαναπιει decaf απο αλλου οποτε δεν ξερω αν ειναι ολοι νερουλοι.

 

Οταν βαζει δωρεαν μεταφορικα η 10% εκπτωση στοκαρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε e-mail οτι ο ντρακτερ εβαλε καψουλες και σε πακετα των 50 με την ιδια αντιστοιχια τιμης ανα καψουλα. Καλη κινηση για εμενα(αν και δε μαρεσουν γευστικα) για καποιον που με σχεδον 10€ θελει 50 καψουλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας.

Ψάχνω κάψουλες για μηχανή Caffitaly . 'Εχω βρει 2 ιστοσελίδες για Ελλάδα αλλά δεν είμαι σίγουρος αν λειτουργούν ακόμα μιας και τα σχόλια/κριτικές είναι κάπως παλιά, και είπα να ρωτήσω εδώ πριν κάνω κάποια απόπειρα. ( Link.png Site: αυτό και Link.png Site: αυτό .

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος κάποιο κατάστημα ή άλλες κάψουλες που είναι συμβατές με μηχανή Caffitaly;

Ευχαριστώ!

 

EDIT: Τελικά έκανα παραγγελία από blu-caffe.com και δέχονται κανονικά.

Επεξ/σία από Mr.Eagle
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια παραγγελία από e-drukter Και Έχω μια απορία.

Ίσως να ακουστεί αστεία Αλλά καλύτερα να γελάσουμε πάρα να μείνω με την απορία :)

 

Ήρθαν οι κάψουλες σε συσκευασίες των 5 όπως Αλλά η κάθε συσκευασία είναι φουσκωμένη σα μπαλόνι, έτσι πρέπει να είναι;

post-211026-0-84129700-1465393198_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια παραγγελία από e-drukter Και Έχω μια απορία.

Ίσως να ακουστεί αστεία Αλλά καλύτερα να γελάσουμε πάρα να μείνω με την απορία :)

 

Ήρθαν οι κάψουλες σε συσκευασίες των 5 όπως Αλλά η κάθε συσκευασία είναι φουσκωμένη σα μπαλόνι, έτσι πρέπει να είναι;

Ναι μην ανησυχεις ,ετσι ακριβως πρεπει να είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πήγα τζάμπο σήμερα να πάρω κάτι πράγματα που ήθελα. Στο ταμείο έχουν βάλει 5 κάψουλες decaf για νεσπρεσσο στα 1.5€. Δηλαδή οι 10 στα 3€. Δε με συγκίνησε να πάρω γιατί δεν έγραφε και πολλά πάνω. Το λέω αν σας ενδιαφέρει. Στο τζαμπο π Φάληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω μια απορια, το αφρογαλα κρεμα που εχει το Coffee island τι ειναι? Πως το φτιάχνουν?

Πάρε την φυτική σαντυγί που έχει σε πράσινο κουτί στα ψυγεία των supermarket και χτύπα την και βγαζεις το ίδιο αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πήγα τζάμπο σήμερα να πάρω κάτι πράγματα που ήθελα. Στο ταμείο έχουν βάλει 5 κάψουλες decaf για νεσπρεσσο στα 1.5€. Δηλαδή οι 10 στα 3€. Δε με συγκίνησε να πάρω γιατί δεν έγραφε και πολλά πάνω. Το λέω αν σας ενδιαφέρει. Στο τζαμπο π Φάληρο

 

ΜΑΚΡΙΑ... :) είχα πάρει απο περιέργεια πέρσι να δω τι στο καλό είναι (μάλιστα είχαν τότε με 1,5 ευρω 1+1 δηλαδή 10 καφέδες με 1,5 ευρώ) και ήταν ο χειρότερος καφές που έχω πιει ποτέ μου :)

Πάρε την φυτική σαντυγί που έχει σε πράσινο κουτί στα ψυγεία των supermarket και χτύπα την και βγαζεις το ίδιο αποτέλεσμα.

 

Ένα γάλα που το βρήκα όλως περιέργως μόνο στην Βόρεια Εύβοια σε ένα μικρό super market και είναι ειδικά για αφρόγαλα είναι το Δέλτα Easy σε μαύρη χάρτινη συσκευασία που έχει απ έξω έναν φρέντο καπουτσίνο και ένα ζεστό καπουτσίνο (προφανώς για να πείσει ότι είναι συγκεκριμένα για αφρόγαλα) κάνει όντως φοβερό αφρόγαλα (ένα κλικ καλύτερο απ το light του Γαλαξία που είναι το αγαπημένο μου για αφρόγαλα) ΑΛΛΑ επειδή είναι πλήρες εμένα προσωπικά ενώ στην αρχή ο καφές μου αρέσει μετά όταν αρχίσει να πέφτει το γάλα μέσα (η αλήθεια είναι αργεί λίγο περισσότερο όμως με αυτό) μου φαίνεται έντονο γάλα ΑΛΛΑ υπόψιν ότι εγώ δεν πίνω γενικά γάλα στον καφέ :) φτιάχνω φρέντο καπουτσίνο καμιά φορά έτσι για την φάση.

 

ps. Τώρα που έψαξα φωτογραφία στο internet, είδα ότι εκτός απ το πλήρες που βρήκα εγώ, έχει βγεί και άπαχο 1,5% και light που εγώ προσωπικά δεν τα είδα.. όλα αναφέρονται σαν γάλατα για "επαγγελματική χρήση"

εγώ είχα πάρει αυτό http://www.vivartia.com/wp-content/uploads/2012/09/easy_1Lt_UHT_2-e1394010341891.jpg αν κάποιος του αρέσει το γάλα στον καφέ μια χαρά αφρόγαλα κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω μια απορια, το αφρογαλα κρεμα που εχει το Coffee island τι ειναι? Πως το φτιάχνουν?

Είναι φυτική κρέμα που γινεται αποκλειστικά για τα coffee island( τους κοστίζει 3Ε το λιτρο)

Η ίδια εταιρία πουλάει φυτική κρεμα και στα the mart, ειναι σε πλαστικό μπουκάλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΚΡΙΑ... :) είχα πάρει απο περιέργεια πέρσι να δω τι στο καλό είναι (μάλιστα είχαν τότε με 1,5 ευρω 1+1 δηλαδή 10 καφέδες με 1,5 ευρώ) και ήταν ο χειρότερος καφές που έχω πιει ποτέ μου :)

 

Ένα γάλα που το βρήκα όλως περιέργως μόνο στην Βόρεια Εύβοια σε ένα μικρό super market και είναι ειδικά για αφρόγαλα είναι το Δέλτα Easy σε μαύρη χάρτινη συσκευασία που έχει απ έξω έναν φρέντο καπουτσίνο και ένα ζεστό καπουτσίνο (προφανώς για να πείσει ότι είναι συγκεκριμένα για αφρόγαλα) κάνει όντως φοβερό αφρόγαλα (ένα κλικ καλύτερο απ το light του Γαλαξία που είναι το αγαπημένο μου για αφρόγαλα) ΑΛΛΑ επειδή είναι πλήρες εμένα προσωπικά ενώ στην αρχή ο καφές μου αρέσει μετά όταν αρχίσει να πέφτει το γάλα μέσα (η αλήθεια είναι αργεί λίγο περισσότερο όμως με αυτό) μου φαίνεται έντονο γάλα ΑΛΛΑ υπόψιν ότι εγώ δεν πίνω γενικά γάλα στον καφέ :) φτιάχνω φρέντο καπουτσίνο καμιά φορά έτσι για την φάση.

 

ps. Τώρα που έψαξα φωτογραφία στο internet, είδα ότι εκτός απ το πλήρες που βρήκα εγώ, έχει βγεί και άπαχο 1,5% και light που εγώ προσωπικά δεν τα είδα.. όλα αναφέρονται σαν γάλατα για "επαγγελματική χρήση"

εγώ είχα πάρει αυτό http://www.vivartia.com/wp-content/uploads/2012/09/easy_1Lt_UHT_2-e1394010341891.jpg αν κάποιος του αρέσει το γάλα στον καφέ μια χαρά αφρόγαλα κάνει

Το πουλάνε όμως παντού το easy?Γτ δεν το έχω δει πουθενα.Ισως επειδή είναι για επαγγελματική χρήση.Ξέρεις που θα μπορουσα να βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...