Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ίδιες απλα η εταιρία την κοστολογεί συν 20 for fun

είναι στην λογική αυτό το αυτοκίνητο είναι 1400cc και το άλλο είναι 1400cc άρα έιναι τα ίδια πάρε το πιο φθηνό

 

Ο λογος που την κοστολογει +20 φορ φαν φιλτατε ειναι το Design καθως και το οτι μπορεις να το αλλαζεις οποτε θες με αναλωσιμα. 

 

ΟΛΕΣ οι νεσπρεσσο μηχανες ειναι ΙΔΙΕΣ εσωτερικα και αλλαζει μονο το Design. (εξαιρουμενου επαγγελματικες, αυτη με το κινητο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ο λογος που την κοστολογει +20 φορ φαν φιλτατε ειναι το Design καθως και το οτι μπορεις να το αλλαζεις οποτε θες με αναλωσιμα. 

 

ΟΛΕΣ οι νεσπρεσσο μηχανες ειναι ΙΔΙΕΣ εσωτερικα και αλλαζει μονο το Design. (εξαιρουμενου επαγγελματικες, αυτη με το κινητο)

και το μπρίκι απο το γκαζάκι με την ηλεκτρική ίδιο καφέ κάνουν.... κοροίδα όσοι πληρώνουν. Ποιότητα κατασκευης πληρωνεις φίλτατε παντού. Welcome to real world...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας ευχαριστω παιδια ολους για τις απαντησεις!Εαν επαιρνα την Krups Ιnissia,τι καψουλες θα προτεινατε?Αυθεντικες της nespresso η υπαρχουν και απο αλλες εταιρειες?

 

θέμα "ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες"

Επεξ/σία από Craven
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για ολες τις απαντησεις!!Ερωτηση παιδια,διοτι καποιοι στο σπιτι πινουν capuccino,προτεινετε να παρω το aeroccino της nespresso η καποιο αλλο,για το αφρογαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα εχθες την αυτόματη μηχανή της krups nescaffe dolge gusto

 

Με την επαναγεμιζομενη κάψουλα τι παίζει; Βρήκα στα 10€ αξίζει;

 

Επίσεις έχουμε καμιά καλή πληροφορία να μου δώσετε σαν πιο παλιοί με την μηχανή και τις κάψουλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος που την κοστολογει +20 φορ φαν φιλτατε ειναι το Design καθως και το οτι μπορεις να το αλλαζεις οποτε θες με αναλωσιμα.

 

ΟΛΕΣ οι νεσπρεσσο μηχανες ειναι ΙΔΙΕΣ εσωτερικα και αλλαζει μονο το Design. (εξαιρουμενου επαγγελματικες, αυτη με το κινητο)

Έχω τρεις nespresso.

Μια lattissima delonghi, μια pixie και μια innisia

 

Ε λοιπόν, η innisia δεν κάνει το ίδιο Καλό καφέ.

Πίνω μόνιμα την indriya και στην innisia δεν βγάζει τα ίδια αρώματα.

 

Πήρα τηλ και στην nespresso και είπαν αυτό που λες εσύ, ότι τα χαρακτηριστικά (πίεση, θερμοκρασία νερού κλπ) είναι ίδια, αλλά στο λέω με 100% σιγουριά, δεν είναι ο ίδιος καφές στην innisia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω και την U-milk την ακριβή στο σπίτι και την inissia στην δουλεια, στο λέω με 100% σιγουριά... μάλλον πρέπει επειγόντως να κάνεις αφαλάτωση την inissia σου γιατί αυτό περί διαφοράς δεν ισχύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε κιτ αφαλατωσης απο το λιντλ αν θες και δοκιμασε παλι. Ετσι λυσαμε το προβλημα στη δουλεια που εχουμε μια U(επισης πλαστικη στην ιδια τιμη με την πιξι ουπς).  Σπιτι εχω την Pixie και ολα κομπλε. Και στις 2 μηχανες παιρνει κανονικα και τις αφτερ μαρκετ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε κιτ αφαλατωσης απο το λιντλ αν θες και δοκιμασε παλι. Ετσι λυσαμε το προβλημα στη δουλεια που εχουμε μια U(επισης πλαστικη στην ιδια τιμη με την πιξι ουπς). Σπιτι εχω την Pixie και ολα κομπλε. Και στις 2 μηχανες παιρνει κανονικα και τις αφτερ μαρκετ.

Σορρυ για το off-topic έχεις κάποιο λινκ η φωτογραφία για το κιτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το off-topic έχεις κάποιο λινκ η φωτογραφία για το κιτ?

 

Εισαι τυχερος διοτι μολις χθες εψαχνα το μνμ του Craven με τη φωτο του κιτ και το ειχα προχειρο. Τον ευχαριστω και παλι.

 

Είναι οι ταμπλέτες αφαλάτωσης της W5.. και εγώ δυσκολεύτηκα να τις βρω καθώς δεν ήταν εκεί που νόμιζα με τα υπόλοιπα w5 (πανάκια, σκόνες για άλατα πλυντηρίου πιάτων κτλ κτλ) αλλά σε άλλο διάδρομο. Είναι ένα μικρό κουτί με τα κλασσικά χρώματα w5

Για να μην ψάχνεσαι, είναι αυτές http://offers.kd2.org/pics/ed/6e/ed6e2d92f990b0e1b5f837f9e087e0335b2f5296.jpg

 

και είναι ένα αρκετά μικρό κουτάκι (όσο ένα κινητό σε ύψος)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...