Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω χάσει την μπάλα πραγματικά

 

Πήρα χθες nespress-ιέρα και σήμερα αύριο θα πάρω αυθεντικές nespresso κάψουλες

 

Ωστόσο στη συνέχεια θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι πιο οικονομικό, αλλά όχι και χάλια

 

Υπάρχουν κάποιες value for money κάψουλες και αν ναι ποιές και από πού;

 

Πρεπει να δοκιμασεις πολλες να δεις τι σαρεσει. Οι τελευταιες που πηρα ηταν https://www.regroup.gr/default/388/city/10/deals/4823/regroup-goods/ και δε μου αρεσαν. 

 

Δοκιμασε για αρχη με DE που πιο πανω λενε οτι παιζει καπου προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά έχω χάσει την μπάλα πραγματικά

 

Πήρα χθες nespress-ιέρα και σήμερα αύριο θα πάρω αυθεντικές nespresso κάψουλες

 

Ωστόσο στη συνέχεια θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι πιο οικονομικό, αλλά όχι και χάλια

 

Υπάρχουν κάποιες value for money κάψουλες και αν ναι ποιές και από πού;

 

Ο ριστρετο από λιντλ είναι κατά την γνώμη μου μακράν οι καλύτερες μετά τις αυθεντικές. Αν θυμάμαι καλά εχει 2.30 οι δεκάδα, αλλα τις βάζουν και σε προσφορά καμιά φορά στο 1.70 (value for money στον θεό)

 

O Bernini απο e-dructer θεωρώ είναι κάτω του μετρίου.

 

Ο Caffe Italliano απο regroup είναι έτσι και έτσι, αν και θα ήθελα να δοκιμάσω και τις Trieste για να έχω πλήρη άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι volcano είναι πολύ καλές στα 29-34 λεπτα στην 100αδα εξαρτάται ποιες θα πάρεις.Παντως κατα την ταπεινή μου άποψη πιο vfm απο DE στα 28 λεπτα που ειναι τωρα στα my market δύσκολα θα βρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, ηθελα να κανω μια ερωτηση: εχει δοκιμασει κανεις τις καψουλες ilyy ή lavazza ή hausbrand απο το coffees.gr, να μου πει αν ειναι καλες?

 

έχω την εντύπωση ότι κάποιος διαφήμιζε αυτό το site πριν λίγες μέρες οπότε hold your breath, θα πάρεις την απάντηση που ψάχνεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την εντύπωση ότι κάποιος διαφήμιζε αυτό το site πριν λίγες μέρες οπότε hold your breath, θα πάρεις την απάντηση που ψάχνεις ;)

εδω το ειχα διαβασει, αλλα δεν εχω ακουσει σχολια, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτη η προσφορα τι λεει? Δεν τους εχω δοκιμασει..

http://www.e-dructer.com/Bernini-Compatible-Nespresso-Mix-Pack-1-100-Capsules

 

Γενικα δεν ειναι προσφορα. Παντα τοσο εχουν. Ειναι η πολιτικη πιτσα φαν. Μεγαλης αρχικης και μονιμα εκπτωση.

 

Εχω πιει τους φορτισιμο οκ δε με τρελανανε αλλα για καπουτσινο καλοι ειναι. Δε θα ξαναπαρω. Σε μερικους εδω αρεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σορυ για την ασχετοσυνη,το επιπεδο εντασης που λενε οσο μεγαλυτερο τοσο πιο δυνατος ο καφες?

Μου φερανε δωρο μια τετοια μηχανη και λεω να δω τι καφε φτιαχνει αν και δεν το πολυπινω τον espresso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αφαλάτωση της inissia είδα να αναφέρεται το kit αφαλάτωσης από τα lidl. Πως είναι η συσκευασία; Φακελάκια ή ταμπλέτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αφαλάτωση της inissia είδα να αναφέρεται το kit αφαλάτωσης από τα lidl. Πως είναι η συσκευασία; Φακελάκια ή ταμπλέτες;

Η συσκευασια ειναι ταμπλετες..ειναι αναβραζοντα δισκια.Κανουν καλη δουλεια σε βραστηρες,μηχανες εσπρεσσο κτλ.Πολυ καλη ,vfm εναλλακτικη για να φυγουν τα αλατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...