Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την DeLonghi  Pixie EN 125 έχω κι εγώ. Μπορείς να δοκιμάσεις άφοβα τις μιας χρήσης capsoulin. Πέρα από το ότι πριν την απόρριψη η κάψουλα τσαλακώνεται, δίχως όμως να ζορίζει σε κανένα σημείο τη μηχανή, δεν διαπίστωσα κανένα πρόβλημα κατά τη χρήση. Βέβαια πρόκειται για άδειες κάψουλες που πρέπει να γεμίσεις εσύ με καφέ και όχι για έτοιμες συμβατές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ακομα για dolce gusto τιποτα,παιζουν κανα δυο πατεντες στο youtube αν ψαξεις.Δες το βιντεο του ελληνα εγω τωρα 3 μερες πινω καφε στο ονομα του :P !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η Nespresso τα βλέπει όλα αυτά και ήδη ξεκίνησε να ξαναφτιάξει το site της και μάλλον θα προσφέρει "πακέτα προσφορών" με χαμηλότερες τιμές αν πάρεις πολλές κάψουλες ή χωρίς έξοδα αποστολής ακόμη και για λίγες κάψουλες ή με δώρα αξεσουάρ κτλ κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η Nespresso τα βλέπει όλα αυτά και ήδη ξεκίνησε να ξαναφτιάξει το site της και μάλλον θα προσφέρει "πακέτα προσφορών" με χαμηλότερες τιμές αν πάρεις πολλές κάψουλες ή χωρίς έξοδα αποστολής ακόμη και για λίγες κάψουλες ή με δώρα αξεσουάρ κτλ κτλ..

Μεχρι στιγμής οι τιμές ειναι οι ίδιες απο 4,10€-4,50€ οι 10 καψουλες ανάλογα την ποικιλία. Οσον αφορά τα έξοδα μεταφοράς και εδω δεν άλλαξε κατι, απο το site της nespressso.gr: - Τα μεταφορικά έξοδα ανέρχονται σε 4 ευρώ ανά παράδοση. Για παραδόσεις που ξεπερνούν τις 150 κάψουλες ή αξία μεγαλύτερη των 60 ευρώ, τα μεταφορικά έξοδα δε θα χρεώνονται. Οι παραπάνω χρεώσεις αποστολών αφορούν αποκλειστικά τις παραγγελίες που πραγματοποιούνται μέσω του www.nespresso.gr.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα έχεις πληροφορίες.. Το οτι θα αλλάξει το site δεν σημαίνει οτι θα αλλάξουν και οι τιμές..

Πάντως κι εμένα μου έστειλαν ερωτηματολόγιο με ακριβώς αυτά τα θέματα, δηλαδή δωρεάν μεταφορικά, προσφορές, καλυτερη υποστήριξη κλπ... Μακάρι να ετοιμάζουν όντως κάτι τέτοιο, να μην τρέχω στη μπουτίκ οπότε θέλω νέες κάψουλες.

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κι εμένα μου έστειλαν ερωτηματολόγιο με ακριβώς αυτά τα θέματα, δηλαδή δωρεάν μεταφορικά, προσφορές, καλυτερη υποστήριξη κλπ... Μακάρι να ετοιμάζουν όντως κάτι τέτοιο, να μην τρέχω στη μπουτίκ οπότε θέλω νέες κάψουλες.

 

Sent from my XT890 using Insomnia

ελα μωρε... που δε θέλεις να πας ένα Κολωνάκι γιατί τελείωσαν οι κάψουλες  :-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ερωτηματολόγιο (το οποίο είναι αρκετά μεγάλο) το στέλνουν κάθε χρόνο! Δεν έχω δει τόσα χρόνια να αλλάζει κάτι, οπότε μην ελπίζουμε. Μόνο με το σπάσιμο της πατέντας και την κυκλοφορία καψουλών από άλλες επώνυμες εταιρίες καφέδων, θα αλλάξει τιμές η nespresso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...