Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτές εδω βρηκα στο ΠΟΝ με τιμη 2.15€. Εχει καμια δεκαριά διαφορετικές. ΡΟΗ αρκετά καλη και καϊμάκι το ιδιο. Για φρεντο χρησιμοποίησα δυο αλλα για εσπρεσσο και ειναι πολυ καλος. Ειναι vfm. Τωρα θελω να δω και του λιντλ που λέτε.

 

attachicon.gif:

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αρχηγε μου εγω τελευταια φορα που πηγα εδειξα ταυτοτητα για να μπω οποτε μην μπερδευεις τους συμφορουμιτες διοτι δεν μπορουν να μπουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι σκέφτεστε να πάρετε νεσπρεσιέρα ξαναπέσανε θεαματικά οι τιμές στο θείο Σκρούτζ, στα 49€ και 69€ που ήταν οι Krups πέρσι τα Χριστούγεννα. Ενδεικτικά αυτή που έχω

https://www.skroutz.gr/s/322019/Krups-Nespresso-Pixie-XN3005.html?from=recently_viewed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτές εδω βρηκα στο ΠΟΝ με τιμη 2.15€. Εχει καμια δεκαριά διαφορετικές. ΡΟΗ αρκετά καλη και καϊμάκι το ιδιο. Για φρεντο χρησιμοποίησα δυο αλλα για εσπρεσσο και ειναι πολυ καλος. Ειναι vfm. Τωρα θελω να δω και του λιντλ που λέτε.

 

attachicon.gif:

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αρχηγε μου εγω τελευταια φορα που πηγα εδειξα ταυτοτητα για να μπω οποτε μην μπερδευεις τους συμφορουμιτες διοτι δεν μπορουν να μπουν.

Και εγω το ιδιο. Δε ξερω τις δουλειες τους κλπ. Αν ειναι στρατιωτικοί μπαίνουν κανονικα. Τελος πάντων. Για όποιον μπορει εχει αυτές.Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι είναι το ΠΟΝ?

Μάλλον εννοεί αυτό

http://pon-hn.gr/

Ο Ναύτκος / Ναυτκός ποιος είναι ρε παιδια;;;;

 

post-83099-0-81532700-1431273801_thumb.png

 

Όπως βλέπουμε adipas αντι για Adidas; :P

 

Fake?

 

Αν είναι δυνατον!

Σορρυ για το οφτοπικ, αλλα είναι απιστευτο.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες για φρεντο εσπρεσσο τι μηχανακια θα χρειαστω?

Ενα ανακατευτηρι ηλεκτρικο θες μόνο. Βάζεις τον καφέ που θα βγάλει η κάψουλα στο ποτηρι και βάζεις και τη ζάχαρη που επιθυμείς. Χτυπας για λιγα δευτερόλεπτα και μετα προσθέτεις εναν πάγο μέσα

Ξαναχτυπας για λιγα δευτερόλεπτα και μετα προσθέτεις τα παγακια.Ετοιμος.Για μεγάλο ποτήρι χρησιμοποιησε δυο κάψουλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές εδω βρηκα στο ΠΟΝ με τιμη 2.15€. Εχει καμια δεκαριά διαφορετικές. ΡΟΗ αρκετά καλη και καϊμάκι το ιδιο. Για φρεντο χρησιμοποίησα δυο αλλα για εσπρεσσο και ειναι πολυ καλος. Ειναι vfm. Τωρα θελω να δω και του λιντλ που λέτε.

 

attachicon.gif:

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Του lidl ειναι πολυ καλες τουλαχιστον η ριστρετο εγω τωρα 3 μερες πινω φρεντο και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος με μια καψουλα βγαζει περιπου 130 μλ αν θες τωρα κανονικα δηλαδη 250 μλ πας σε 2 αλλα και παλι αξιζει για ο,25 η καψουλα.

 

Στο ΠΟΝ ειχα παει πολυ παλια ψωνιζαμε ρουχα τα ειχε πολυ φθηνα, νομιζω ομως οτι μονο στρατιοτικοι και δημοσιοι υπαλληλοι μπαινουν οποτε δεν ειναι για ολους οπως το lidl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του lidl ειναι πολυ καλες τουλαχιστον η ριστρετο εγω τωρα 3 μερες πινω φρεντο και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος με μια καψουλα βγαζει περιπου 130 μλ αν θες τωρα κανονικα δηλαδη 250 μλ πας σε 2 αλλα και παλι αξιζει για ο,25 η καψουλα.

 

Στο ΠΟΝ ειχα παει πολυ παλια ψωνιζαμε ρουχα τα ειχε πολυ φθηνα, νομιζω ομως οτι μονο στρατιοτικοι και δημοσιοι υπαλληλοι μπαινουν οποτε δεν ειναι για ολους οπως το lidl

130ml με μια καψουλα μαλλον πλακα μας κανεις!!!! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του lidl ειναι πολυ καλες τουλαχιστον η ριστρετο εγω τωρα 3 μερες πινω φρεντο και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος με μια καψουλα βγαζει περιπου 130 μλ αν θες τωρα κανονικα δηλαδη 250 μλ πας σε 2 αλλα και παλι αξιζει για ο,25 η καψουλα.

 

Στο ΠΟΝ ειχα παει πολυ παλια ψωνιζαμε ρουχα τα ειχε πολυ φθηνα, νομιζω ομως οτι μονο στρατιοτικοι και δημοσιοι υπαλληλοι μπαινουν οποτε δεν ειναι για ολους οπως το lidl

που εχεις δει οτι τα 250ml ειναι κανονικα;

istituzionale_inei_hq_en.pdf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,40 χρονια πινω μονο espresso.Τα τελευταια χρονια εχω μηχανη nespresso.Εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις μαρκες που κυκλοφορουν στην Ελλαδα και στο εξωτερικο.Για οποιον θελει οικονομικο καφε αλλα με πολυ καλη ποιοτητα τοτε στα σουπερ-μαρκετ baazar(η αλλα του ομιλου ΕΛΟΜΑΣ) θα βρειτε τον saquella με 2,90 την δεκαδα.Εγω προτιμω τον intenso.

Για οποιον μπορει να δωσει 4 ευρω την δεκαδα τοτε το maximum σαν ποιοτητα ειναι οι καφεδες single origins  της coffeerepublic.Ο καλυτερος espresso που εχω δοκιμασει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

130ml με μια καψουλα μαλλον πλακα μας κανεις!!!! :-D

 

Αυτο το βγαζω με 2 καψουλες, με μια βγαζω το μισο περιπου

 

yGPGDBE.jpg

που εχεις δει οτι τα 250ml ειναι κανονικα;

attachicon.gifistituzionale_inei_hq_en.pdf

 

τοσο ειναι ο φρεντο που παιρνω απεξω και ετσι μου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...