Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω δοκιμάσει όλες τις συμβατές κάψουλες nespresso , πέρα απο την προσαρμογή της κάψουλας που είναι σημαντικό θέμα , δεν έχω πιεί ένα espressaki της προκοπής απο θέμα γεύσης και ποιότητας καφέ . Ο ανταγωνισμός στην τιμή έχει οδηγήσει της εταιρίες να βάζουν υποβαθμισμένες ποιότητες καφέ με αποτέλεσμα να πίνεις ξύδια .Προχθές μου ήρθε ένα μήνυμα απο ένα διαδικτυακό φίλο να κάνω like σε μία σελίδα που αν κάνει αυτά που λέει νομίζω ότι βρήκα λύση στο πρόβλημά μου.Είναι ένα εργαστήριο (Ελληνικό)που φτιάχνει κάψουλες συμβατές για nespresso μηχανές με δικό του φρεσκοκομμένο καφέ  αλλά το σημαντικό για κάτι απαιτητικούς σαν και εμένα , φτίαχνει κάψουλες κατα παραγγελία με καφέ όλων των brands της αγοράς (μέχρι kopi luwak ) φρεσκοκομμένους . Η κάψουλα είναι πατενταρισμένη για όλες τις μηχανές nespresso και η τιμή αρχίζει κάτω απο 3 ευρώ /10 τεμ. Δεν θα σας την ανακοινώσω μέχρι να σιγουρευτώ ότι κάνει αυτά που λέει .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πολύ κακός! Στείλε τουλάχιστον ένα μήνυμα να δούμε εμείς που είμαστε μακριά μπορούμε να ελπίζουμε ή θα έχουν τίποτε τρελά μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμάσει όλες τις συμβατές κάψουλες nespresso , πέρα απο την προσαρμογή της κάψουλας που είναι σημαντικό θέμα , δεν έχω πιεί ένα espressaki της προκοπής απο θέμα γεύσης και ποιότητας καφέ . Ο ανταγωνισμός στην τιμή έχει οδηγήσει της εταιρίες να βάζουν υποβαθμισμένες ποιότητες καφέ με αποτέλεσμα να πίνεις ξύδια .Προχθές μου ήρθε ένα μήνυμα απο ένα διαδικτυακό φίλο να κάνω like σε μία σελίδα που αν κάνει αυτά που λέει νομίζω ότι βρήκα λύση στο πρόβλημά μου.Είναι ένα εργαστήριο (Ελληνικό)που φτιάχνει κάψουλες συμβατές για nespresso μηχανές με δικό του φρεσκοκομμένο καφέ  αλλά το σημαντικό για κάτι απαιτητικούς σαν και εμένα , φτίαχνει κάψουλες κατα παραγγελία με καφέ όλων των brands της αγοράς (μέχρι kopi luwak ) φρεσκοκομμένους . Η κάψουλα είναι πατενταρισμένη για όλες τις μηχανές nespresso και η τιμή αρχίζει κάτω απο 3 ευρώ /10 τεμ. Δεν θα σας την ανακοινώσω μέχρι να σιγουρευτώ ότι κάνει αυτά που λέει .

αν εισαι απαιτητικος οπως λες πετας την καψουλομηχανη παιρνεις μια καλη κανονικη καφετιερα για εσπρεσο και ενα μυλο και εισαι θεος!ειναι η μερα με τη νυχτα η διαφορα!στο λεω εγω που εχω περασει απ το σταδιο αυτο.οπως και να το κανουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι απαιτητικος οπως λες πετας την καψουλομηχανη παιρνεις μια καλη κανονικη καφετιερα για εσπρεσο και ενα μυλο και εισαι θεος!ειναι η μερα με τη νυχτα η διαφορα!στο λεω εγω που εχω περασει απ το σταδιο αυτο.οπως και να το κανουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα

 

Εχω, αλλά θές την βαρέθηκα , θές ότι η νεσπρεσιέρα είναι εύκολη και κάνει καλό καϊμάκι , θές ότι η γυναίκα μου δεν την αλλάζει με τίποτα , ψάχνω να βρώ την δυνατόν καλύτερη λύση σε κάψουλα.

Είσαι πολύ κακός! Στείλε τουλάχιστον ένα μήνυμα να δούμε εμείς που είμαστε μακριά μπορούμε να ελπίζουμε ή θα έχουν τίποτε τρελά μεταφορικά;

Δεν είμαι κακός , αλλα δεν θέλω να σας πάρω στον λαιμό μου αν δεν δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά στο τρίτο μήνυμα στο forum (ολως τυχαίως) θα μας πεις και το όνομα της εταιρίας!! Σε σχέση με άλλους που κάνουν προώθηση προϊόντων από το πρώτο μήνυμα το δουλεύεις καλύτερα το θέμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρήκα κι εγώ κάτι κάψουλες γ@μάτες αλλά δεν θέλω να σας το πω ακόμα για να μην πέσετε όλοι μαζί και δεν έχει απόθεμα να πάρω εγώ.

 

Η τιμή είναι καλή 2 ευρώ οι 15. 

 

Σκέφτηκα μια ιδέα! Όσοι με παρακαλέσετε με τρία τουλάχιστον προσωπικά μηνύματα θα περιμένετε μετά 24 ώρες και θα παίρνετε μήνυμα αλλά δεν θα ενημερώνω πάνω από δύο την ημέρα, μην πέσει πολύ κίνηση.

 

Είναι που έχω πάρει και 150 κάψουλες και θέλω να σιγουρευτώ πως έχουν όλες την ίδια ποιότητα μέχρι την τελευταία, μην σας πάρω στο λαιμό μου.

 

Δεν ξαναασχολούμαι με μηνύματα που δεν έχουν τίποτε να προσφέρουν στο διάλογο.

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά στο τρίτο μήνυμα στο forum (ολως τυχαίως) θα μας πεις και το όνομα της εταιρίας!! Σε σχέση με άλλους που κάνουν προώθηση προϊόντων από το πρώτο μήνυμα το δουλεύεις καλύτερα το θέμα.

 

Στο φόρουμ εγώ μπαίνω όταν έχω κάτι να συστήσω ή να πω κάτι που μπορεί να είναι χρήσιμο σε κάποιον που έχει τις ίδιες ανησυχίες με εμένα , τώρα τα υπονοούμενα απο όσους μπαινουν για να κάνουν ψυχοθεραπεία δεν με αφορούν και θα έλεγα να βρούν κάτι άλλο να κάνουν αν θέλουμε να υπάρχει κάποια σοβαρότητα σε αυτό το στύλ επικοινωνίας .Για παράδειγμα , σύστησα μία γαλατιέρα του jumbo με 19 ευρώ και με ευχαρίστησαν γιαυτό άνθρωποι που την αγόρασαν αλλά την είχα αγοράσει πρώτα εγώ και μετά την σύστησα .Αυτό για όποιον καταλαβαίνει σημαίνει σοβαρότητα .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φόρουμ εγώ μπαίνω όταν έχω κάτι να συστήσω ή να πω κάτι που μπορεί να είναι χρήσιμο σε κάποιον που έχει τις ίδιες ανησυχίες με εμένα , τώρα τα υπονοούμενα απο όσους μπαινουν για να κάνουν ψυχοθεραπεία δεν με αφορούν και θα έλεγα να βρούν κάτι άλλο να κάνουν αν θέλουμε να υπάρχει κάποια σοβαρότητα σε αυτό το στύλ επικοινωνίας .Για παράδειγμα , σύστησα μία γαλατιέρα του jumbo με 19 ευρώ και με ευχαρίστησαν γιαυτό άνθρωποι που την αγόρασαν αλλά την είχα αγοράσει πρώτα εγώ και μετά την σύστησα .Αυτό για όποιον καταλαβαίνει σημαίνει σοβαρότητα .

 

Συγνώμη που ρωτάω, αλλά την γαλατιέρα σε ποιο ποστ την αναφέρεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που ρωτάω, αλλά την γαλατιέρα σε ποιο ποστ την αναφέρεις?

Εχεις δίκαιο αλλά επειδή δεν τον γνωρίζω το φορουμ , αφορά απάντησή μου σε ερώτηση μέλους(2koykoy) για το που θα βρεί γαλατιέρα φθηνή. Η δραστηριότητά μου είναι κυρίως σε προσωπικά μηνύματα .

 

ρε παιδια συστηστε μας καμια μηχανη εσπρεσσο οικονομικη αξιοπρεπη για θα λιωσουμε καλοκαιριατικα στον ελληνικο 

 

απο eshop αν γινεται

Απο τον Μάϊο η nespresso πριμοδοτεί καφετιέρες , η πιό φθηνή είναι η Inissia krups ή Delonghi με κατώτερη τιμή 49 ευρώ .MediaMarkt και Κωτσόβολος .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

<br> Εχετε ξαναδεί κατι τέτοιο; Θα τους δοκιμάσω και θα σας πω γνώμη. Τους πηρα σημερα. 2.20€. Βεβαια οπως εχω πει απο στρατιωτικό σουπερμάρκετ που δεν εχουν πρόσβαση ολοι..<br><br><br>

post-229928-0-83844500-1433255489_thumb.jpg<br><br><br><br> Sent from my iPhone using Insomnia

 

Edit. Πηγα να ξερασω που τον δοκίμασα.

Επεξ/σία από cris41
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<br> Εχετε ξαναδεί κατι τέτοιο; Θα τους δοκιμάσω και θα σας πω γνώμη. Τους πηρα σημερα. 2.20€. Βεβαια οπως εχω πει απο στρατιωτικό σουπερμάρκετ που δεν εχουν πρόσβαση ολοι..<br><br><br>

attachicon.gif:<br><br><br><br> Sent from my iPhone using Insomnia

 

Edit. Πηγα να ξερασω που τον δοκίμασα.

Αφου λεει οτι ειναι για αδυνατισμα μπλα μπλα... λογικο να ειναι αηδια!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για nespresso μηχανη Krups Inissia 

 

οι επαναγεμιζομενες καψουλες αξιζουν καθολου αν χρησιμοποιησεις καλο καφε?

 

επισης για αφαλατωση ποιες ειναι οι ταμπλετες του lidl? γιατι μονο κατι ταμπλετες πλυντηριου βρηκα στα 8,5 ευρω οι 24

Επεξ/σία από Redshift
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...