Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες

nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το 3 βρήκα απάντηση στην επίσημη ιστοσελίδα. Μπήκα να ψάξω κάτι άλλο και μου το είχε σαν banner στην αρχική σελίδα (θα ορκιζόμουν ότι την προηγούμενη φορά που μπήκα το απόγευμα δεν είχε τπτ τέτοιο). Γίνεται να επιστραφούν στην κάθε boutique (3 αθήνα, 1 θεσσ) και τις στέλνουν σε ειδική μονάδα.

Μπορείς να μου στείλεις με pm το promo ? Θα είναι μπροστά στα μάτια μου στην ιστοσελίδα του kotsou και δεν το βλέπω όπως το άλλο :P

Ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις σας και ζητώ συγγνώμη για τον εκτροχιασμό του νήματος.

Εγώ πάντως πήρα την Inissia με 50€ από Ηλεκτρονική, όταν την είχε προσφορά. Δε νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 100€ σε άλλη μηχανή. Καλύτερα δώστε για το Aeroccino, που κι αυτό πανάκριβο είναι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 2,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Με αφορμη τις πολλες προσφορες για καφετιερες nespresso κατα καιρους, μαζι με τις απειρες συζητησεις για συμβατες καψουλες, ανοιγω το παρον θεμα γιατι εχουμε νεα δεδομενα πλεον. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ: Μιλαμ

Από φτηνές: e-dructer (bernini) fortissimo (όταν έχει δωρεάν μεταφορικά ή καμιά προσφορά βγαίνει γύρω στα 0,18 η κάψουλα).. φτιάχνει ωραίο freddo (δυνατό σχετικά.. μην περιμένεις βελούδινες γεύσεις σα

Εγω προσωπικα οσα σαιτ βλεπω να εχουν τιμες χωρις ΦΠΑ σταματαω αμεσα να ασχολουμαι μαζι τους εκτος απο το οτι ειναι παρανομο ειναι μια ξεκαθαρη προσπαθεια παραπλανησεις του αγοραστικου κοινου.   Αν

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι ταμπλέτες αυτές κάνουν και για Tassimo;

Αν λες τις αφαλάτωσης κάνουν, οι άλλες που κάνουν το Σάββατο 1,49€ δεν κάνουν για Tassimo

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ναι κανουν

Αυτές που έχει στη φωτογραφία. Και ας μην είναι σε προσφορά.. Μου φαίνεται χαζομάρα έκανα που έδωσα 11 ευρώ για να αγοράσω 8 από κατάστημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.