Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι η πατέντα αφορούσε το σύνολο της κάψουλας και έχει ήδη λήξει η αποκλειστικότητα γι'αυτό και έχουν βγει τόσες εναλλακτικές. Εγώ νομίζω ότι είναι απλά θέμα κόστους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα ειπα να παρω μια μηχανη του καφε Link.png Site: αυτην που ειναι σε προσφορα και να το συνδυασω με φακελακια που αναφερετε εδω μεσα. Με δυο λογια αξιζει αυτη η μηχανη? 2-3 καφε την ημερα θα φτιαχνει

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ειπα να παρω μια μηχανη του καφε Link.png Site: αυτην που ειναι σε προσφορα και να το συνδυασω με φακελακια που αναφερετε εδω μεσα. Με δυο λογια αξιζει αυτη η μηχανη? 2-3 καφε την ημερα θα φτιαχνει

 

Ευχαριστω!

Οι καψουλες nespresso (για τις οποιες μιλαμε εδω) ΔΕΝ ειναι για αυτη τη μηχανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την ενημερωση δε το ηξερα... Αυτη η μηχανη συμφερει? Εχετε να προτεινετε καποια αλλη μηχανη οικονομικη? Συμφερει να παω σε μηχανη nespresso? Κατα κυριο λογο καπουτσινο θα φτιαχνει. 

 

Αν ειμαι σε λαθος θεμα παρακαλω διαγραψτε το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την ενημερωση δε το ηξερα... Αυτη η μηχανη συμφερει? Εχετε να προτεινετε καποια αλλη μηχανη οικονομικη? Συμφερει να παω σε μηχανη nespresso? Κατα κυριο λογο καπουτσινο θα φτιαχνει. 

 

Αν ειμαι σε λαθος θεμα παρακαλω διαγραψτε το...

Η nespresso ειναι σαφως καλητερη.

Δεν βγαζει ομως ετοιμο τον καπουτσινο,θα πρεπει να φτιαξεις ξεχωριστα το αφρογαλο.

Η συγκεκριμενη μηχανη αυτο το διαστημα ειναι δωρο με 10 συσκευασιες καψουλες σε πολλα super market.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφρογαλα φτιαχνω αφου βαζω για λιγα δευτερολεπτα γαλα στο μικροκυματων και το χτυπαω με του φραπε. Γινεται παρα πολυ καλο εως εξαιρετικο και κραταει και πολυ ωρα στο ποτηρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...