Προς το περιεχόμενο

Κετόνη από βατόμουρο


panosno1com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβαζα αυτο , http://www.consumersinn.com/grm1/ , και στο τελος  , αφου
εκλαιγα στα γελια με κατι σχολια στο κατω-κατω μερος , πατησα σε αυτο
που προτείνει http://www.raspberryketonesforte.com/gr2/ . Αναρωτιεμαι ,
ποσο αληθεια να ναι ολα αυτα; Δηλαδη τρως κανονικα (φαγητο που
μαγειρευεις οχι, καθε μερα delivery) και παιρνεις κ αυτα τα χαπακια κ
αδυνατιζεις ?!?!? κ μετα τον πρωτο μηνα μολις τα σταματησεις ?! Δε ξερω
αλλα μου φαινεται υπερβολικο να χασεις 14 κιλα σε ενα μηνα. εκτος και αν
απευθυνεται σε ατομα σα το θειο μου (οχι τον τορρεντ θειο ,τον
κανονικο) που ειναι 140 παρα κατι κιλα και αμα παιρνει μονο αυτο για ενα
μηνα, αν δεν εχει λιποθυμησει λογικο να χασει μια 10ρια κιλα ας πουμε .
Τι πιστευετε ?

ΥΓ : δεν ηθελα να βαλω τιτλο πχ χασιμο βαρους κλπ οποτε εβαλα κατι πιο συγκεκριμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά όλα αυτά τα σκευάσματα μου θυμίζουν την ιστορία  με  το νερό του Καματερού . Έγκριση από τον ΕΟΦ δεν αναφέρουν αν έχουν   και εκτός από αυτό η σελίδα για την παραγγελιά είναι για γέλια άπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στη διακριτικη συσκευασια να βρισκεις ενα κουτι γεματο χαρτια ξερω γω χαχα! Μα γιατι τα περισσοτερα αναφερουν σε ενα μηνα 14 κιλα πχ και οχι να λεγανε κατι πιο πιστευτο πχ σε ενα μηνα , 5 κιλα λεμε τωρα ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα υπαρχουν πολυ φυσικη λιποδιαλητες που ομως ενισχυουν την δρααση της γυμναστικης και της διαιτας και δεν ενεργουν αυτονομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα υπαρχουν πολυ φυσικη λιποδιαλητες που ομως ενισχυουν την δρααση της γυμναστικης και της διαιτας και δεν ενεργουν αυτονομα.

Οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να χασεις βαρος μπορεις να δοκιμασεις Obecalp ή Cebocap τα οποια με νορμαλ διατροφη και λιγη γυμναστικη καθε μερα στο εγγυωνται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνεις οτι υπαρχουν φυσικες ουσιες που μαζι με καλη διατροχη και ασκηση βοηθανε ???

Μα οι "φυσικές ουσίες" είναι η ίδια η καλή διατροφή.

100 φορές τα έχουμε πει, μαντζούνια δεν υπάρχουν. Αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα οι "φυσικές ουσίες" είναι η ίδια η καλή διατροφή.

100 φορές τα έχουμε πει, μαντζούνια δεν υπάρχουν. Αν δεν βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρως.

Δεν ειναι μονο η καλη διατροφη ειναι και μερικες ουσιες εχουν συγκεκριμενη δραση αμα ητανε ετσι δεν θα καναν φαρμακα απο συγκεκριμενες ουσιες απο συγκεκριμενα φυτα-φρουτα-λαχανικα.

 

Περιμενω λιστα.

Μηλοξυδο και πρασινο τσαι ας πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ειτε ισως, ειτε non significant.

 

δεν υπαρχει μαγικη τροφη, αν δεν ακολουθησεις το προγραμμα διατροφης που βολευει εσενα, λιπος δεν χανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτά redodin7 στα λένε 2 που έχουν παλέψει με την παχυσαρκία. Εγώ προσπαθούσα επί χρόνια να χάσω κιλά με χαζούς τρόπους, κοροϊδεύοντας τον εαυτό μου. Μόνο όταν το είδα σοβαρά έχασα 30 κιλά.. Τσάγια κτλ δεν κάνουν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτά redodin7 στα λένε 2 που έχουν παλέψει με την παχυσαρκία. Εγώ προσπαθούσα επί χρόνια να χάσω κιλά με χαζούς τρόπους, κοροϊδεύοντας τον εαυτό μου. Μόνο όταν το είδα σοβαρά έχασα 30 κιλά.. Τσάγια κτλ δεν κάνουν τίποτα.

Ειμαι ο ορισμος του ΠΑΧΥΣΑΡΚΟΥ!

Οταν ηθελα να χασω κιλα πραγματικα χρησιμοποιησα αυτα τα δυο και ειδα διαφορα, δυστηχως τωρα εχω παρει παλι τα κιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να εφαρμόσεις ένα πρόγραμμα για μια ζωή. Δεν υπάρχει άλλη λύση. Τώρα, αν το πράσινο τσάι σου δίνει ένα παραπάνω κίνητρο, πίνε το (κάνει καλό έτσι κι αλλιώς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...