Προς το περιεχόμενο

Νέα κάρτα γραφικών


Johnny_B

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά.Σκέφτομαι να πάρω μια 7870 για να παίζω κανένα παιχνίδι τουλάχιστον κοντά στο φουλ γιατί η συγκεκριμένη που έχω ακόμα και με το Nba2k13 ζορίζετε και παίζω στα low αναγκαστικά.

Το θέμα μου είναι όμως αν το σύστημα μου που φαίνεται στην υπογραφή μου μπορεί να ανταπεξέλθει

με τις δυνατότητες της κάρτας.Αν είναι να δώσω 200+ ευρώ και να μην αποδίδει όπως πρέπει με αυτόν 

τον επεξεργαστή να το αφήσω ως έχει.Έχετε να μου προτείνετε καμία?

 

Η συγκεκριμένη αξίζει?

 

Link.png Site: http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-7870-2GB-OC-11199-19-20G.htm">Εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια κάρτα που βασίζεται σε κομμένο πυρήνα της 7950 (tahiti pro).Είναι καθαρά καλύτερη από 7870 και στα επίπεδα μιας "απλής" 7950 ,όχι boost ed.

 

Εδώ οι διαφορές με 7950:http://www.insomnia.gr/topic/477955-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%BD%CE%B1-%CF%83%CE%B7%CE%BA%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%B2%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%AC/page-2?do=findComment&comment=52208464

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σύστημα μου όμως θα παίζει καλά?Επειδή είναι και λίγο ξεπερασμένος ο επεξεργαστής.

 

Η VTX3D αξίζει σε σχέση με την club 3D γιατί την βλέπω σε πολύ καλή τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ψύκτρα έχεις,το πολύ-πολύ να τον ανεβάσεις λίγο.Αν ήταν πιο φτηνή στην ελλάδα η club3d θα σου λέγα μάλλον ναι αλλά ειναι στη τιμή της sapphire που'ναι καλύτερη.Για τα λεφτά της οκ μου φαίνεται η VTX3D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι το κατάστημα που την έχει την VTX δεν στέλνει αντικαταβολή.

Σε ευχαριστώ φίλε μου για όλα.Μάλλον για την sapphre θα πάω,20 ευρώ παραπάνω αξίζει πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα θα πάω να τσιμπησω την sapphire 7870 xt.

Έχω όμως μια απορία για κάτι.Σε ένα χρόνο θα βγει το ps4,νέα γενιά γραφικών κτλ.

Η συγκεκριμένη κάρτα θα μπορεί να αντεπεξέλθει έστω με παραχωρήσεις

τα παιχνιδια η θα τρεχούμε για καινούργια πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...