Προς το περιεχόμενο

Φθηνό PC για home cinema


kostasgr25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λειτουργικο οπως ξερεις ξερουμε βρησκεις με τον τροπο που ξερεις και εσυ.οποτε λογικοτατο ειναι να παει σε ενα συστημα οπως εχουν αναφερη τα παιδια ποιο πανω.τα νεττοπσ σαν αυτο που εχεισ βαλει ειναι απλα για πολυ χαλαρη χρηση.μπορει ο ts να θελήσει καποια στιγμη να κανει και κατι αλλο πανω σε αυτο το συστημα και αν παει σε κατι σαν το δικο σου δεν θα μπορει να το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις λειτουργικο θα δουλεψει ?  μολις πιο πανω ειπα ''αν εχε το λειτουργικο τοτε οκ ''

δε βγαζει νοημα η συζητηση ..

 

μιλάς για λειτουργικό ( πεταμένα λεφτά) ενώ έχεις ανεβασει λινκ στο φορουμ απο παράνομα τορρεντ, sure that makes sense...

πειρατικές η ταινίες αλλα άμα το λειτουργικό είναι γνήσιο είναι οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

     Σορρυ δεν εχω σκοπω να τρολλαρω την κουβεντα αλλα αφου θες ενα υπολογιστη για ταινιες γιατι δεν παιρνεις ενα στικακι απο κινα μερια οπως το imito mx1?μου φαινεται πως δεν εχει πανω απο 35-40 ευρω παιρνεις και κανενα αξεσουαρ (τηλεκοντρολ με bluetooth και γραμματοσειρα επανω του αλλα 20-30 το πολυ ευρω) και τελειωσες.

    Θα εχεις android θα βλεπεις ταινιες και θα το κουβαλας κιολας οπου και αν πας.Εχει το μεγεθος οπως ενα στικακι usb αντε και λιγο παραπανω.Δες και βιντεακια αν θες στο youtube.

 

Υ.Γ. Απλα το λεω γιατι με τα χρηματα που λες (και πιστεψε με σε νιωθω απολυτα καθοτι ανεργος) να διαθεσεις για ταινιες (φανταζομαι αποκλειστικα για ταινιες τον θες αντε και κανα σερφαρισμα και κανα office) ειναι αρκετα λεφτα.Η προταση μου να κοστιζει μαξιμουμ 70 ευρω και κανει ακριβως για την δουλεια που το θες.

       Σορυ και παλι ξερω οτι ειναι κουραστικο να ζητας συμβουλη για κατι και ο καθενας να σου λεει κατι ακυρο απλα το λεω μηπως δεν ηξερες για αυτη τη λυση και ισως σε συμφερει περισσοτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σορρυ δεν εχω σκοπω να τρολλαρω την κουβεντα αλλα αφου θες ενα υπολογιστη για ταινιες γιατι δεν παιρνεις ενα στικακι απο κινα μερια οπως το imito mx1?μου φαινεται πως δεν εχει πανω απο 35-40 ευρω παιρνεις και κανενα αξεσουαρ (τηλεκοντρολ με bluetooth και γραμματοσειρα επανω του αλλα 20-30 το πολυ ευρω) και τελειωσες.Θα εχεις android θα βλεπεις ταινιες και θα το κουβαλας κιολας οπου και αν πας.Εχει το μεγεθος οπως ενα στικακι usb αντε και λιγο παραπανω.Δες και βιντεακια αν θες στο youtube.

Χίλιες φορες να πάρει το western digital live tv στα 90€ περίπου που κάνει πολλά και wifi και ασύρματα πληκτρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορες να πάρει το western digital live tv στα 90€ περίπου που κάνει πολλά και wifi και ασύρματα πληκτρολόγιο.

Καλα και το κινεζικο τα εχει αυτα αλλα σιγουρα αλλο wd αλλο κινεζια.

Nαι αδερφε αυτο που προτεινε ο spirosd2008 (γεια σου ρε συνονοματε) ειναι πολυ καλη λυση και παντελονιαζεις και τα αλλα 100 για κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάς για λειτουργικό ( πεταμένα λεφτά) ενώ έχεις ανεβασει λινκ στο φορουμ απο παράνομα τορρεντ, sure that makes sense...

πειρατικές η ταινίες αλλα άμα το λειτουργικό είναι γνήσιο είναι οκ...

πειρατικο λειτουργικο = no update , προβλημα στην εγκατασταση προγραμματων , δυσλειτουργια συστηματος

πειρατικες ταινιες = μονοδρομος

 

 

ps εισαι κ ρουφιανακος βλεπω ατιμουλικο ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειρατικο λειτουργικο = no update , προβλημα στην εγκατασταση προγραμματων , δυσλειτουργια συστηματος

πειρατικες ταινιες = μονοδρομος

 

LOL !!!!

γελάει ο κόσμος φιλαράκο πρόσεχε τι λες εκτίθεσαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 οκ θα προσεχω φιλαρακι ευχαριστω ..

θα ρωταω την αποψη σου πριν πω το οτιδηποτε μεγιστε παντογνωστη :-D

 

κωστα κατι τελευταιο ! το  media player  που σου προτεινουν καποια παιδια ειναι πεταμενα λεφτα !  στο λεω εγω που εχω ενα απο τα καλυτερα

ασυρματο ,

Freecom MediaPlayer II ,stream AV αρχεία από τον Η/Υ μέσω του δικτύου , Αναπαραγωγή όλων των αρχείων απευθείας από οποιοδήποτε Η/Υ του δικτύου ,

- Audio - Stereo, Coaxial
- Video HDMI (μέχρι και 1080i)
- Component (μέχρι και 1080i), ελλην. υποτιτλοι κτλ κτλ  και το πουλαω ! δε με συμφερει που το λεω αλλα διστυχως ειναι πεταμενα λεφτα !

φιλε

spytoufe δεν ειναι καθολου κουραστικο να ζητας συμβουλες και να περνεις απαντησεις !  διαβαζεις ,  τους ακους ολους κ στο τελος να κανεις την επιλογη σου ! φτανει να περνεις περισσοτερο σοβαρα οσους εχουν σχεση με το αντικειμενο   (πχ λεω την γνωμη μου για media player γιατι τα εχω πεταξει τα λεφτα - 140e multirama -  πριν 2 χρονια) στο γκουγκλαρισμα ειναι ολοι καθηγητες  ..

 

ps  σπυρο σορρυ για την πρωτοβουλια να στειλω χωρις να σε ρωτησω  δε θα επαναληφθει  χχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παντως ο tipestwra σε αυτο που λεει για τα updates δεν εχει και πολυ αδικο αλλιως πιστευω δεν θα εβγαιναν καθε λιγο και λιγακι torrents καθε μηνα λειτουργικων με τις τελευταιες αναβαθμισεις..Ειναι λιγο πονοκεφαλος...Οχι πως δεν λυνεται αλλα ειναι μπελας.Ας βαλει ubuntu ετσι και αλλιως για ταινιες το θελει.

 

 

spytoufe δεν ειναι καθολου κουραστικο να ζητας συμβουλες και να περνεις απαντησεις !  διαβαζεις ,  τους ακους ολους κ στο τελος να κανεις την επιλογη σου ! φτανει να περνεις περισσοτερο σοβαρα οσους εχουν σχεση με το αντικειμενο   (πχ λεω την γνωμη μου για media player γιατι τα εχω πεταξει τα λεφτα - 140e multirama -  πριν 2 χρονια) στο γκουγκλαρισμα ειναι ολοι καθηγητες  ..

 

Ναι φιλε μου απλα το λεω γιατι σε αρκετα threads που εχω διαβασει πολλοι προτεινουμε αρκετα ή ακομη και εντελως διαφορετικο προιον απο αυτο που ειχε ζητηθει (οπως εγω π.χ με το κινεζικο android player) και ισως θεωρηθει απο πολλους ως τρολλαρισμα (πχ τι του λες του παιδιου αλλο ζηταει...μπλα μπλα μπλα...).Σαφως μεσα απο προτασεις γινεται η καλυτερη επιλογη ζητω ο διαλογος εννοειται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειρατικο λειτουργικο = no update , προβλημα στην εγκατασταση προγραμματων , δυσλειτουργια συστηματος

 

Πρόσεχε λίγο τι γράφεις, φιλικά στο λέω.

 

Δεν ισχύει επ' ουδενί λόγω...

 

Ενταξει παντως ο tipestwra σε αυτο που λεει για τα updates δεν εχει και πολυ αδικο αλλιως πιστευω δεν θα εβγαιναν καθε λιγο και λιγακι torrents καθε μηνα λειτουργικων με τις τελευταιες αναβαθμισεις..Ειναι λιγο πονοκεφαλος...Οχι πως δεν λυνεται αλλα ειναι μπελας.Ας βαλει ubuntu ετσι και αλλιως για ταινιες το θελει.

 

Απλά ΟΧΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...