Προς το περιεχόμενο

Φθηνό PC για home cinema


kostasgr25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταλαβα. Καλο ειναι αυτο που ποσταρες. Δες και αυτο αν ταιριαζει με την αισθητικη σου, ειναι φθηνοτερο και εχει και usb 3.0: http://www.skroutz.gr/s/2141190/CoolerMaster-Elite-120-Advanced.html?from=recommendation

 

Θα χρειαστει να το συνδυασεις όμως με ITX mobo (το coolermaster, οχι το ms-tech): http://www.skroutz.gr/s/1735188/Asrock-B75M-ITX.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαλλον δεν του αρεσoυν οι dark tranquillity...Βλεπει το αλμπουμ 5 φορες..Παντως ρε συ tipestwra γιατι ψαχνεσαι για e-μανούρα?μπηκες μετα απο δυο μερες "να την πεις" και καλα?Εχεις postarei 80 φορες  ο millenium 6400. Mε το να βοηθαει λεγοντας την αποψη του ασχετα αν σε βρισκει συμφωνο ή οχι που ειναι θεμιτο αναμφισβητητα γιατι πρεπει και αυτο να το καυτηριασεις?Δεν κερδιζεις και τιποτα ετσι μαλλον χανεις...Αν σε χαλαει τοσο πολυ κατι το κοβεις δεν ασχολεισαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 και οι dark tranquillity μου αρεσουν και οι Trivium kai oi Killswitch Engage και τους Arch Enemy γουσταρω πολυ και τους soilwork (βγαλαν καινουργιο αλμπουμ γ@@ει ακουσε το the living infinite)

σου ειπα μερικα της γενιας σου .. αν θελεις να μορφωθεις λιγακι ψαξε βρες αυτους που εχω στην υπογραφη μου ..

Επεξ/σία από tipestwra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα και αυτοι δεν ειναι και τοσο της γεννιας μου οπως λες επειδη μουσικα την τοποθετω τελη 70 με μεσα 80(ο καθενας με τη λοξα του :-D )...Τωρα για mau mauss δεν μου πολυαρεσουν ισως και το Punk γενικοτερα βεβαια τρεφω μια συμπαθεια στους cockney rejects... Ξερω off topic ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αν τους εψαξες και τους βρηκες τωρα και δε σου αρεσουν οκ

αν τους ηξερες απο πριν μπραβο σου !! συνχαρητηρια ! 

οσο για τους cockney rejects λογικο να σου αρεσουν καθοτι σκιναδες :-) 

εξου και το μαλλι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα φορουμ( κατα την γνωμη μου) δεν μετραει το πληθος ποστ-μυνηματα αλλα το τι λενε ,

επι τις ουσιας δηλαδη,

δηλαδη χιλια μυνηματα hate η φανβου τι να πουν στην τελικη φτιαξε ενα site-blog που να προτεινεις την αγαπημενη σου εταιρια και να βριζεις τις αλλες,

,(εκτοσ απο το χαβαλε αυτο προσωπικα μου αρεσει),

 

τωρα αν ποσταρε αλλος την ιδια ωρα που το κακο μπορει τοτε να του ηρθε επνευση!

 

(το συγκεκριμενο μου μυνημα δηλαδη επι της ουσιας (δηλ htpc) δεν εχει να πει κατι ,απλα ως συνηθως ξεκιναμε απο καπου και καταλιγουμε στην καλυτερη για το section μπλα μπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν άτομα που μπαίνουν χρόνια και βοηθάνε σε ενότητες στο forum.Όποιος μπαίνει τακτικά τα γνωρίζει και έχει μια ιδέα κατά πόσο προσφέρουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...