Προς το περιεχόμενο

Motorola Defy Mini 70 ευρω


bobiras13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλη τιμη για ανθεκτικο smartphone http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006Z37ZOU/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B006Z37ZOU&tag=camelcamel-21&linkCode=as2

Επεξ/σία από matrixxx
Αφαιρεση ref link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.gsmarena.com/motorola_defy_mini_xt320-4375.php

 

συμπαθητικο κινητακι χωρις καποια χτυπητη αδυναμια που συνηθιζουν τα κινητα αυτου του μπατζετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούπερ τιμή για βασικό ανδροειδές, 2η συσκευή ή δωράκι σε γονιούς για να τους μπάσουμε στο τριπάκι των smartphones. Το σκέφτομαι ακριβώς για την τελευταία περίπτωση.

 

Thanks, bobiras13!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gsmarena.com/motorola_defy_mini_xt320-4375.php

 

συμπαθητικο κινητακι χωρις καποια χτυπητη αδυναμια που συνηθιζουν τα κινητα αυτου του μπατζετ...

 

ο επεξεργαστης ειναι η χτυπητη αδυναμια, αλλα σωζεται απο τη μικρης αναλυσης οθονη, και φυσικα απο την τιμη.

 

το θεωρω κι εγω καλη επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το wildfire με παρομοια χαρακτηριστικα και 2.3 και ειναι πιο αργο και απο την καθυστερηση... καλυτερα ενα feature photo σε αυτα τα λεφτα. μην σε βαλει και στο τρυπακι να κατεβασεις εφαρμογες, email κλπ

 

Sent from my iPhone using Insomnia .. γιατι μπορω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ γτο τσίμπησα. Έψαχνα κιν για τον γαμπρό μου γιατί το δικό του έκανε κουλά και άρχησε να τα φτήνει. Έκατσε γάντι αν και υπολόγιζα να δώσω λιγότερα.

Πολλά υποσχόμενο απο review γενικά. Ελπίζω να μην κολάει όσο το wildfire s μου λόγο μη ύπαρξης sense ui

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ειναι αργος ο επεξεργαστης ααλ στο παλιο μου lg p500 με τα ιδια specs εβαλα μια rom ics και το κινητο παει παρα πολυ γρηγορα και σπανια κολλαει. Περναει σε ταχυτητα και το galaxy s. Τα παντα ειναι θεμα rom.

 

Sent from my Galaxy Note using Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o επεξεργαστής με προβληματίζει.. το κινητό που μου έκλεψαν χθες ήταν το xperia x10mini pro που είχε και αυτό 600άρη επεξεργαστή και σερνόταν..

 

edit. βεβαια τώρα που το σκέφτομαι, είχε και πολυ λιγότερη μνήμη ram..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμιο κινητό για τα λεφτά του. Το είχα παλιά για σαν 2ο όταν έκανα mountainbike και χρειαζόμουν gps. Εμένα δεν μου κολλούσε σχεδόν ποτέ αν και δεν του είχα έξτρα εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα θετικά του είναι η προστασία από σκόνη, νερό και γρατζουνιές.

Αν το συγκρίνουμε όμως με το galaxy mini 2 φαίνεται να υπολείπεται κατά πολύ στον επεξεργαστή και άρα στη ταχύτητα. Επίσης νομίζω δεν έχει option για ics ενώ το mini2 έχει.

Εψαξα για κανένα συγκριτικό στο νετ αλλά δεν βρήκα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...