Προς το περιεχόμενο

Motorola Defy Mini 70 ευρω


bobiras13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λιγο offtopic αλλα επειδη δεν εχω χρησιμοποιήσει κινητο με android κατω απο την 4.0 και με αναλυση οθονης χαμηλότερη απο 480Χ854 θα "χαλαστω" πολυ με τα αντιστοιχα χαρακτηριστικα του defy;  Η χρηση που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι κυριως καταγραφη διαδρομων τρεξιματος-ποδηλασιας με εφαρμογες τυπου sports tracker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λιγο offtopic αλλα επειδη δεν εχω χρησιμοποιήσει κινητο με android κατω απο την 4.0 και με αναλυση οθονης χαμηλότερη απο 480Χ854 θα "χαλαστω" πολυ με τα αντιστοιχα χαρακτηριστικα του defy;  Η χρηση που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι κυριως καταγραφη διαδρομων τρεξιματος-ποδηλασιας με εφαρμογες τυπου sports tracker...

ειναι το καλυτερο απ'τα entry level πιστευω. και στην τιμη αυτη δεν θα βρεις καλυτερο. 

αν χαλαστεις με τη μικρη οθονης, να ξεχαλαστεις με το να θυμηθεις ποσο σου κοστισε! χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω να παραλάβω την ερχόμενη εβδομάδα.

Γνωρίζει κάποιος αν έχει κάρτα μνήμης η συσκευασία και αν όχι τι μέγεθος να προτιμήσω για μέτρια χρήση του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον έχει 2gb μέσα

αν πάντως δεν έχει, μια 16άρα πιστεύω είναι οκ για τους περισσότερους

http://www.amazon.co.uk/Sandisk-Ultra-Class-Micro-Adapter/dp/B0084DWCT2/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1364462727&sr=1-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον έχει 2gb μέσα

αν πάντως δεν έχει, μια 16άρα πιστεύω είναι οκ για τους περισσότερους

http://www.amazon.co.uk/Sandisk-Ultra-Class-Micro-Adapter/dp/B0084DWCT2/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1364462727&sr=1-2

εχει 2gb καρτουλα μεσα, αλλα με το root που θα φαει πιστευω χρειαζεται τουλαχιστον 8-αρα για εφαρμογες κτλ ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα το πρωι, παρ'ολο που το κουτακι του εχει ενα ολομαυρο defy mini απ'εξω το κινητο ειναι με το tangerine line 


ολα οπως τα λεγαμε, με 2GB καρτουλα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα το πρωι, παρ'ολο που το κουτακι του εχει ενα ολομαυρο defy mini απ'εξω το κινητο ειναι με το tangerine line 

 

ολα οπως τα λεγαμε, με 2GB καρτουλα κτλ

τα ίδια ισχύουν και σε μένα 

Παρέλαβα πριν λίγο.

 

Κάποιος μπορεί να δώσει αναλυτικό οδηγό για το root διότι πρώτη φορά ασχολούμαι με android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που παραλαβατε σας το εφερε το ταχυδρομος στο σπιτι η σας αφησε χαρτι και το παραλαβατε απο ΕΛΤΑ?

Η συσκευασια που του καναν ηταν καλη, αντεξε?

Η ημερ/νια που παραλαβατε ηταν αυτη που σας ειπε η amazon ή αργοτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που παραλαβατε σας το εφερε το ταχυδρομος στο σπιτι η σας αφησε χαρτι και το παραλαβατε απο ΕΛΤΑ? το φερε σπιτι ο ταχυδρομος

Η συσκευασια που του καναν ηταν καλη, αντεξε? τουμπανη ηταν, μια χαρα

Η ημερ/νια που παραλαβατε ηταν αυτη που σας ειπε η amazon ή αργοτερα? delivery estimate ειχα στις 3 του επομενου μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εσεις που παραλαβατε σας το εφερε το ταχυδρομος στο σπιτι η σας αφησε χαρτι και το παραλαβατε απο ΕΛΤΑ? το φερε σπιτι ο ταχυδρομος

Η συσκευασια που του καναν ηταν καλη, αντεξε? τουμπανη ηταν, μια χαρα

Η ημερ/νια που παραλαβατε ηταν αυτη που σας ειπε η amazon ή αργοτερα? delivery estimate ειχα στις 3 του επομενου μηνα

ακριβώς τα ίδια και σε μένα μόνο που άφησε χαρτί και το πήρα απο το ταχυδρομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα το  ρούταρε κανένας;;;Εντυπώσεις.;;;;Εύκολο σαν διαδικασια,για  να  ξερουμε κ εμεις  οι άσχετοι  με  τέτοιες διαδικασιες! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκοπευω να το κανω μεσ'τη βδομαδα, μολις το κανω θα πω εντυπωσεις εδω :)

Ωραια,δεν  το  έχω πάρει  ακομα βασικά αλλά είναι  στα άμεσα σχέδια  μου.Το θέλω για  το ποδήλατο βασικά.Ερώτηση  θα  κρατήσεις  την 2.3.6 που έχει ή σκέφτεσαι  να  βάλεις  κάποια άλλη ROM;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...