Προς το περιεχόμενο

Motorola Defy Mini 70 ευρω


bobiras13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανενα καλο παιδι δεν δοκιμασε ακομη να κανει ροοτ τη συσκευη ε?

παλι εγω θα χρειαστει να βγαλω το φιδι απ'την τρυπα!?? χααχαχα

Δοκίμασα να το κάνω και δεν είχε fast boot οπότε δεν το ρίσκαρα αφού δεν είναι και δικό μου. Αλλά είναι τραγικότατο από άποψη αποθηκευτικού χώρου εφαρμογών. 4 κατέβασα και γέμισε παρόλο που πέρασα τις 3 στην κάρτα μνήμης. Είχε και άλλα 5 update αλλά ούτε καν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασα να το κάνω και δεν είχε fast boot οπότε δεν το ρίσκαρα αφού δεν είναι και δικό μου. Αλλά είναι τραγικότατο από άποψη αποθηκευτικού χώρου εφαρμογών. 4 κατέβασα και γέμισε παρόλο που πέρασα τις 3 στην κάρτα μνήμης. Είχε και άλλα 5 update αλλά ούτε καν!

εγω μου φαινεται πως θα το ρισκαρω. το εχω και εγω και αλλοι δυο φιλοι μου οποτε κριμα να μην..

αν γινει κατι ετσι κι αλλιως εφοσον δεν θα φαινεται τιποτα ιδιαιτερο καθως θα ναι φουλ brick θα το στειλω πισω 

στη μοτορολα στο σερβις με το κολπο που πιανει: "ειχε ελαχιστη μπαταρια και το βαλα σε flight mode πριν κοιμηθω για να αντεξει μεχρι αυριο, και οταν ξυπνησα το πρωι ηταν κλειστο και ουτε που ανοιγε καν" αλλα ειμαι 99% σιγουρος οτι δεν θα χρειαστει τιποτα απ'αυτα και θα ειναι ολα οκ με το ροοτ... σαν ονειρο φαινεται να διαγραφουν ολα τα bloatware της motorola και του motoblur που εχει η συσκευη...!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς πρόβλημα του στυλ χάνεται το σήμα και θέλει επανεκίνηση για να πιάσει πάλι το δίκτυο της κινητής;

Βγάζει αρκετές φορές το σήμα και ένα κυκλάκι πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μου φαινεται πως θα το ρισκαρω. το εχω και εγω και αλλοι δυο φιλοι μου οποτε κριμα να μην..

 

αν τα καταφέρεις, ανέβασε αν μπορείς κι έναν οδηγό how to για όποιον δεν ξέρει..

μερσί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σε όλους
Προσπάθησα να  το παραγγειλω  απο  αμαζον  αλλα απογοητεύτικα απο την τιμη(Η του αμαζον εδεινε 63.51 Λιρές,και  το θεώρησα ακριβο  γιατι  μου έφτανε  83 ευρώ).Εύχομαι  να  πεσει  μήπως και  το παρω.Ειδα οτι  το  πουλάνε  και  άλλοι  πιο φτήνα ,αλλα  σε μια εταιρια που  προσπάθησα να  το  παραγγείλω δεν  στέλνει  Ελλάδα,απο οτι  κατάλαβα.

Εσεις  που  το  αγοράσατε πήρατε αυτο  με το  ταμπελάκι  άμαζον ή απο αυτά με  το  ταμπελάκι  π.χ Fonz Mania,Palm Mobile UK,gsm m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους

Προσπάθησα να  το παραγγειλω  απο  αμαζον  αλλα απογοητεύτικα απο την τιμη(Η του αμαζον εδεινε 63.51 Λιρές,και  το θεώρησα ακριβο  γιατι  μου έφτανε  83 ευρώ).Εύχομαι  να  πεσει  μήπως και  το παρω.Ειδα οτι  το  πουλάνε  και  άλλοι  πιο φτήνα ,αλλα  σε μια εταιρια που  προσπάθησα να  το  παραγγείλω δεν  στέλνει  Ελλάδα,απο οτι  κατάλαβα.

 

Εσεις  που  το  αγοράσατε πήρατε αυτο  με το  ταμπελάκι  άμαζον ή απο αυτά με  το  ταμπελάκι  π.χ Fonz Mania,Palm Mobile UK,gsm m

 πριν λίγο καιρό είχε 59 λίρες=70ευρώ από άμαζον, μπορεί να ξαναπέσει

τα κινητά του άμαζον δεν έχουν ποτέ λογότυπο πάνω τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλησπέρα
Εαν πας  εκει  που  περιγράφει  ποσα  new used  refurbished τηλεφωνα υπάρχουν,εκει  μπορεις  να  δεις  και  ποια  ειναι  τα τηλεφωνα  που  εχονται  απο  αλλα  μαγαζια προφανως.
Αυτα ειναι  που   με  το  ταμπελάκι  π.χ Fonz Mania,Palm Mobile UK,gsm m

Απο ότι  έχω καταλάβει  η αμαζον πιζει  με την  τιμη  καθημερινά.και  ειναι οτι  τιμη  σου  κατσει  εκεινη  την  ημερα.Τωρα το πουλαει  62.53

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτο που λες ισχυει 100% στο αμαζον, οι τιμες αλλαζουν αλλες φορες καθημερινα, αλλες φορες μεχρι και καθε 1-2-3 μηνες. Οι τριτοι πωλητες ομως δεν ειναι τοσο αξιοπιστοι (παντα ή πολλες φορες, οπως θες το λες) για να σου προτεινει καποιος να αγορασεις απο εκει.

 

Μιας και δεν υπαρχει λοιπον η προσφορα για να μην μπερδευει τον κοσμο που θα την βλεπει ψηλα, την κλειδωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...