Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 04/05/2018 στις 9:43 ΜΜ, Doubt είπε

Δοκίμασε κι αυτό

https://github.com/nixgates/Incursion

Το δοκίμασα κι από εδώ και πάλι το ίδιο πρόβλημα: Ξεκινάει να κατεβάζει τους providers και μετά από λίγο φαίνεται να μην αποκρίνεται όση ώρα και να το αφήσω.

Τί μπορεί να φταίει; Τα άλλα add-ons που έχω (neptune, sportdog, cartoonsgr) δεν έχουν πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα στο build diamond του gnk wizard υπαρχει περιεχόμενο για cinefil και ποδοσφαιροφιλους.

Δεν ξερω απο πιο προσθετο τραβαει τα καναλια. Αν το βρω θα γραψω.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή στο netflix δεν έχει τίποτα από αυτά που θέλω θα το στείλω στο κάλο.

Απο τα 4 account μόνο το ένα βλέπει τακτικά, τα άλλα 3 σχεδόν πότε.

Με το real debrid τι παίζει ?

Θα το βάλω στο terrarium, σε κάποιο πρόσθετο στο kodi αλλά και από ότι διαβάζω μπορώ να το χρησιμοποιήσω και για torrent.

Μπορώ όμως το ένα account να το χρησιμοποιήσω την ίδια στιγμή σε 2 διαφορετικά σημεία?

Πχ σε 2 διαφορετικές συσκευές με kodi?

H θέλει να είμαστε και οι 2 κάτω από την ίδια ip η ο ένας να δουλέψει kodi και ο άλλος torrent για να πετύχει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, drdedus είπε

Επειδή στο netflix δεν έχει τίποτα από αυτά που θέλω θα το στείλω στο κάλο.

Απο τα 4 account μόνο το ένα βλέπει τακτικά, τα άλλα 3 σχεδόν πότε.

Με το real debrid τι παίζει ?

Θα το βάλω στο terrarium, σε κάποιο πρόσθετο στο kodi αλλά και από ότι διαβάζω μπορώ να το χρησιμοποιήσω και για torrent.

Μπορώ όμως το ένα account να το χρησιμοποιήσω την ίδια στιγμή σε 2 διαφορετικά σημεία?

Πχ σε 2 διαφορετικές συσκευές με kodi?

H θέλει να είμαστε και οι 2 κάτω από την ίδια ip η ο ένας να δουλέψει kodi και ο άλλος torrent για να πετύχει?

Είσαι ολίγον εκτός θέματος συζητησης.

Readdebrid και γενικά όλα τα debrid παιζουν πίσω απο ΜΙΑ ip και ΟΧΙ πίσω απο vpn/proxy. Αν το συστημα τους ανιχνευσει διπλή/πολλαπλή ip, απλά βάζει πεναλτυ χρήσης (ban κάποιων ήμερών) ή απευθείας ακυρωση του λογαριασμου (εξαρτάταi απο το debrid) Με δυο λογια εντος του σπιτιου σου κανε οτι θες.

Επεξ/σία από isay
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ αλλά πως γίνεται εγώ συγκεκριμένα να είμαι εκτός θέματος..

ρωτάω πως θα το χρησιμοποιησω όπως όλοι εδώ μέσα ειδικά για το συγκεκριμένο στα τελευταία ποστ.. 

Να και μια ερώτηση που δεν έχει απαντηθεί πανω απο 300 φόρες. 

Πως θα το εγκαταστήσω πως θα το δουλέψω κλπ... hello μέρος της όλης φάσης είναι και αυτό, η μήπως να ψάξουμε ψήλους στα άχυρα για να αποδείξουμε ότι τελικά δεν ηταν τόσο εντός θέματος.

Αλλα τότε τα 2/3 των ποστ θα ήταν άκυρα.

μήπως θέλεις να είσαι καλός γιαυτό και απαντάς αλλά κάτι έχεις/θέλεις να μου πεις και δεν ξέρεις πως?

πολύ άκυρο το σχόλιο σου άλλα και πάλι ευχαριστώ.

 

Αν θελεις τωρα να συνεχίσουμε την συζήτηση θα ρωτήσω ΠΩΣ γίνεται να μην παίζουν πίσω απο vpn ειδικά όταν είναι σε επίπεδο router?

Μου κάνει εντύπωση!

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, drdedus είπε

Ευχαριστώ αλλά πως γίνεται εγώ συγκεκριμένα να είμαι εκτός θέματος..

ρωτάω πως θα το χρησιμοποιησω όπως όλοι εδώ μέσα ειδικά για το συγκεκριμένο στα τελευταία ποστ.. 

Να και μια ερώτηση που δεν έχει απαντηθεί πανω απο 300 φόρες. 

Πως θα το εγκαταστήσω πως θα το δουλέψω κλπ... hello μέρος της όλης φάσης είναι και αυτό, η μήπως να ψάξουμε ψήλους στα άχυρα για να αποδείξουμε ότι τελικά δεν ηταν τόσο εντός θέματος.

Αλλα τότε τα 2/3 των ποστ θα ήταν άκυρα.

μήπως θέλεις να είσαι καλός γιαυτό και απαντάς αλλά κάτι έχεις/θέλεις να μου πεις και δεν ξέρεις πως?

πολύ άκυρο το σχόλιο σου άλλα και πάλι ευχαριστώ.

Αν θελεις τωρα να συνεχίσουμε την συζήτηση θα ρωτήσω ΠΩΣ γίνεται να μην παίζουν πίσω απο vpn όταν είναι σε επίπεδο router?

Μου κάνει εντύπωση!

Τίποτα, θα κάνεις λογαριασμό στη σελίδα του real debrid, premium εννοώ - προτείνω 6μηνο οσο πιο μεγάλο διάστημα τόσο πιο φθηνά βγαίνει ανά μήνα , και μετά στο terrarium μέσω ρυθμίσεων θα το συνδέσεις με τον λογαριασμό σου με έναν κωδικό που θα κάνει pair το terrarium (αν έχεις κάνει ποτέ pair το trakt ακριβώς το ίδιο γίνεται, αν δεν έχεις κάνει δεν είναι τίποτα ένα κλικ , θα σου πει) και αυτό ήταν, μετά θα σου βγάζει λινκ αβερτα, και το κυριότερο πραγματικά full HD 6καναλα (επίσης πάρα πολλά full HD hevcs -h265-μικρά σε μέγεθος, φοβερή ποιότητα)

Στο Kodi πας μέσω add-on,πχ στα incursion,placenta,σε όλα , πάλι πας στις ρυθμίσεις του add-on και κάνεις pair τον λογαριασμό σου με τον ίδιο τρόπο.

Για torrents, είτε χρησιμοποιείς το gaia add-on που αυτόματα χρησιμοποιεί τον λογαριασμό σου και όταν επιλέξεις κάποιο τορρεντ το παίζει μέσω του real debrid server.ειτε χειροκίνητα πας στο site του real debrid, και κάνεις επικόλληση το torrent και το κατεβάζει στον σέρβερ του (μέχρι 25 ταυτόχρονα, στην ταχύτητα του ή σέρβερ-εχω πετύχει κάτι ταχύτητες αστρονομικές), και μετά το αρχείο αυτό στο δίνει να το κατεβάσεις. Αυτό μπορείς αν βάλεις το real debrid Kodi add-on να το κάνεις stream, και να βλέπεις και την λίστα σου.Α, και αν το torrent που θα βάλεις κάποιος άλλος πριν από σένα το έχει κατεβάσει δεν περιμένεις, είναι άμεσα διαθέσιμο, είναι αποθηκευμένο στον σέρβερ

Αν θες τπτ άλλο εδώ είμαστε.

Πράγματι, τυπικά τα debrid δεν είναι μέρος του Kodi, αλλά ούτε και τα video add-ons, που αν δεν γινόταν συζήτηση για αυτά εδώ ,από 321 σελίδες θα ήταν το πολύ 10-20 . Έλλειψη αλλού φόρουμ όμως, γίνεται εδώ.

 

Μπορείς σε όσες διαφορετικές συσκευές ταυτόχρονα να το χρησιμοποιείς αλλά μόνο στην ίδια ip. Και σε διαφορετική ip μπορείς, εκτός σπιτιού δλδ, αλλά όχι ταυτόχρονα με άλλη συσκευή σε άλλη ip. 

3 ώρες πριν, isay είπε

Είσαι ολίγον εκτός θέματος συζητησης.

Readdebrid και γενικά όλα τα debrid παιζουν πίσω απο ΜΙΑ ip και ΟΧΙ πίσω απο vpn/proxy. Αν το συστημα τους ανιχνευσει διπλή/πολλαπλή ip, απλά βάζει πεναλτυ χρήσης (ban κάποιων ήμερών) ή απευθείας ακυρωση του λογαριασμου (εξαρτάταi απο το debrid) Με δυο λογια εντος του σπιτιου σου κανε οτι θες.

Ειδικά το real debrid σου δίνει μόνο ένα περιθώριο παράβασης, στο δεύτερο τρως ban για πάντα κατευθείαν

Επεξ/σία από alexxkidd31
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

Spoiler

Η απάντηση που έδωσες παρόλο που είχε (άτοπο) στοχο να μου την πεις, ωστόσο δείχνει οτι δεν κατανόησες ουτε το αρχικό σου λάθος, ουτε την απάντηση που σου εδωσα, παρολο που είμασταν offtopic.

H παρουσα συζητηση αφορά το kodi και προφανώς τον τρόπο χρήσης αυτου με επεκτάσεις που το αφορουν. Εσύ στο post σου έγραψες οτι εχεις netflix που δεν σε εξυπηρετεί, τι ειναι τo debrid, πως δουλευει με πολλαπλές ip και αν μπορεις να το χρησιμοποιήσεις σε terratium (δεν ειναι kodi), στο kodi (η μονη ontopic αναφορα) και σε torrents

Αν ρωτούσες απορίες τυπου πως δουλευει το debrid με το kodi, εμπειρίες ανα εταιρεία, τρόπο χρήσης και πρακτικά αποτελέσματα, θα ήσουν ontopic.

Έθιξες πιθανή έλλειψη μου σχετικών γνώσεων, οταν εχω γράψει σε παλιοτερa posts για δοκιμές ανα εταίρεία debrid και πρακτικά αποτελέσματα

Καλός δεν είμαι με κανεναν που τα θέλει όλα έτοιμα, απαντημενα και ραμμένα ακριβώς στα μέτρα του.

Θες να το συνεχίσουμε;

1 ώρα πριν, drdedus είπε

Ευχαριστώ αλλά πως γίνεται εγώ συγκεκριμένα να είμαι εκτός θέματος..

ρωτάω πως θα το χρησιμοποιησω όπως όλοι εδώ μέσα ειδικά για το συγκεκριμένο στα τελευταία ποστ.. 

Να και μια ερώτηση που δεν έχει απαντηθεί πανω απο 300 φόρες. 

Πως θα το εγκαταστήσω πως θα το δουλέψω κλπ... hello μέρος της όλης φάσης είναι και αυτό, η μήπως να ψάξουμε ψήλους στα άχυρα για να αποδείξουμε ότι τελικά δεν ηταν τόσο εντός θέματος.

Αλλα τότε τα 2/3 των ποστ θα ήταν άκυρα.

μήπως θέλεις να είσαι καλός γιαυτό και απαντάς αλλά κάτι έχεις/θέλεις να μου πεις και δεν ξέρεις πως?

πολύ άκυρο το σχόλιο σου άλλα και πάλι ευχαριστώ.

Αν θελεις τωρα να συνεχίσουμε την συζήτηση θα ρωτήσω ΠΩΣ γίνεται να μην παίζουν πίσω απο vpn ειδικά όταν είναι σε επίπεδο router?

Μου κάνει εντύπωση!

 

Ontopic :

  • Οσο χρησιμοποιείς kodi-debrid, χωρίς vpn, θα εχεις αποτελέσματα. Με vpn δεν θα δουλευει κανενα, λόγω περιορισμών των υπηρεσιών debrid.
  • Πολλά απο τα αποτελέσματα θα ειναι fake (δεν θα ισχύουν πια τα links) αλλά και πάλι στη σουμα (με και χωρίς debrid) θα εχεις πολύ περισσότερα real αποτελέσμτα-links
  • Για το πως σετάρεις το debrid με το kodi, δε χρειάζεται να γραφτεί νεος ειδικός οδηγός. Ενα γρήγορο googling "How use debrid kodi" θα σου βγάλει τόνους οδηγους και βίντεο. Ενδεικτικά :

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγκεκριμένα στοιχεία για την χρήση του debrid ρώτησα τα οποία δεν αλλάζουν αν η χρήση γίνει σε kodi η terrarium απλά ενημέρωσα όπως όλοι εδώ μέσα πως σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω στην παρούσα χρονική στιγμή.

θα άλλαζε κάτι στην απάντηση σου εκτός απο το άκυρο σχόλιο που ψάχνει στην μύγα ξύγκι για να σταθεί αν είχα αντικαταστήσει την λέξη terrarium με xbmc?Νομίζω ότι δεν χρειάζεται ιδιαίτερη σκέψη για να καταλάβεις ότι μια χρησιμοποιούμε το ενα μια το άλλο εδώ μέσα.

ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΌΝΤΩΣ έγραψα οτι θα το βάλω και στο kodi και σε torrent.

ΕΣΥ ΚΡΆΤΗΣΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟ terrarium, γιατί?

ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ τι λεω και απλά παραδέξου ότι αλλου ειναι το πρόβλημα.

Ειναι ολοφάνερο.

Ενας λόγος παραπάνω όταν γράφουμε σε θέμα που ξεκινήσαμε να μιλάμε για το xbmc και τα έχουμε ξαναπεί παλιότερα.

 

Παρακατω

.Με το vpn ακόμα μου φαίνεται δύσκολο.

Μήπως τα γενικευεις..?

Μήπως εννοείς κάτι άλλο, πχ σύνδεση σε paid vpn?

Πως θα καταλάβει το debrid οτι βρίσκομαι πίσω απο vpn οταν έχουμε όλοι την ίδια wan ip gateway κλπ?

Στην ουσία είμαστε στο ιδιο lan.

Επαναλαμβάνω

Μήπως τα γενικευεις..?

Μήπως εννοείς κάτι άλλο, πχ σύνδεση σε paid vpn?

(ειδικά τώρα με το ίντερνετ στις λευκές αγροτικές περιοχές με τα 30αρια upload θα κάνεις δουλειά σε τέτοιες περιπτώσεις)

Δεν ρώτησα το πως σεταρω ρώτησα το πως μπορώ αν γίνεται να το χρησιμοποιήσω παράλληλα σε πάνω απο εναν client φίλε isay ευχαριστώ.

 

 

 

4 ώρες πριν, alexxkidd31 είπε

Τίποτα, θα κάνεις λογαριασμό στη σελίδα του real debrid, premium εννοώ - προτείνω 6μηνο οσο πιο μεγάλο διάστημα τόσο πιο φθηνά βγαίνει ανά μήνα , και μετά στο terrarium μέσω ρυθμίσεων θα το συνδέσεις με τον λογαριασμό σου με έναν κωδικό που θα κάνει pair το terrarium (αν έχεις κάνει ποτέ pair το trakt ακριβώς το ίδιο γίνεται, αν δεν έχεις κάνει δεν είναι τίποτα ένα κλικ , θα σου πει) και αυτό ήταν, μετά θα σου βγάζει λινκ αβερτα, και το κυριότερο πραγματικά full HD 6καναλα (επίσης πάρα πολλά full HD hevcs -h265-μικρά σε μέγεθος, φοβερή ποιότητα)

Στο Kodi πας μέσω add-on,πχ στα incursion,placenta,σε όλα , πάλι πας στις ρυθμίσεις του add-on και κάνεις pair τον λογαριασμό σου με τον ίδιο τρόπο.

Για torrents, είτε χρησιμοποιείς το gaia add-on που αυτόματα χρησιμοποιεί τον λογαριασμό σου και όταν επιλέξεις κάποιο τορρεντ το παίζει μέσω του real debrid server.ειτε χειροκίνητα πας στο site του real debrid, και κάνεις επικόλληση το torrent και το κατεβάζει στον σέρβερ του (μέχρι 25 ταυτόχρονα, στην ταχύτητα του ή σέρβερ-εχω πετύχει κάτι ταχύτητες αστρονομικές), και μετά το αρχείο αυτό στο δίνει να το κατεβάσεις. Αυτό μπορείς αν βάλεις το real debrid Kodi add-on να το κάνεις stream, και να βλέπεις και την λίστα σου.Α, και αν το torrent που θα βάλεις κάποιος άλλος πριν από σένα το έχει κατεβάσει δεν περιμένεις, είναι άμεσα διαθέσιμο, είναι αποθηκευμένο στον σέρβερ

Αν θες τπτ άλλο εδώ είμαστε.

Πράγματι, τυπικά τα debrid δεν είναι μέρος του Kodi, αλλά ούτε και τα video add-ons, που αν δεν γινόταν συζήτηση για αυτά εδώ ,από 321 σελίδες θα ήταν το πολύ 10-20 . Έλλειψη αλλού φόρουμ όμως, γίνεται εδώ.

Μπορείς σε όσες διαφορετικές συσκευές ταυτόχρονα να το χρησιμοποιείς αλλά μόνο στην ίδια ip. Και σε διαφορετική ip μπορείς, εκτός σπιτιού δλδ, αλλά όχι ταυτόχρονα με άλλη συσκευή σε άλλη ip. 

Ειδικά το real debrid σου δίνει μόνο ένα περιθώριο παράβασης, στο δεύτερο τρως ban για πάντα κατευθείαν

τα λόγια είναι περιττά μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω και εγώ έτσι.

όχι οτι ο φίλος ο isay δεν βοήθησε αλλά μου κρατάει νεύρα μάλλον απο το αλλο θέμα.

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, drdedus είπε

Συγκεκριμένα στοιχεία για την χρήση του debrid ρώτησα τα οποία δεν αλλάζουν αν η χρήση γίνει σε kodi η terrarium απλά ενημέρωσα όπως όλοι εδώ μέσα πως σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω στην παρούσα χρονική στιγμή.

θα άλλαζε κάτι στην απάντηση σου εκτός απο το άκυρο σχόλιο που ψάχνει στην μύγα ξύγκι για να σταθεί αν είχα αντικαταστήσει την λέξη terrarium με xbmc?Νομίζω ότι δεν χρειάζεται ιδιαίτερη σκέψη για να καταλάβεις ότι μια χρησιμοποιούμε το ενα μια το άλλο εδώ μέσα.

ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΌΝΤΩΣ έγραψα οτι θα το βάλω και στο kodi και σε torrent.

ΕΣΥ ΚΡΆΤΗΣΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟ terrarium, γιατί?

ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ τι λεω και απλά παραδέξου ότι αλλου ειναι το πρόβλημα.

Ειναι ολοφάνερο.

Ενας λόγος παραπάνω όταν γράφουμε σε θέμα που ξεκινήσαμε να μιλάμε για το xbmc και τα έχουμε ξαναπεί παλιότερα.

Παρακατω

.Με το vpn ακόμα μου φαίνεται δύσκολο.

Μήπως τα γενικευεις..?

Μήπως εννοείς κάτι άλλο, πχ σύνδεση σε paid vpn?

Πως θα καταλάβει το debrid οτι βρίσκομαι πίσω απο vpn οταν έχουμε όλοι την ίδια wan ip gateway κλπ?

Στην ουσία είμαστε στο ιδιο lan.

Επαναλαμβάνω

Μήπως τα γενικευεις..?

Μήπως εννοείς κάτι άλλο, πχ σύνδεση σε paid vpn?

(ειδικά τώρα με το ίντερνετ στις λευκές αγροτικές περιοχές με τα 30αρια upload θα κάνεις δουλειά σε τέτοιες περιπτώσεις)

Δεν ρώτησα το πως σεταρω ρώτησα το πως μπορώ αν γίνεται να το χρησιμοποιήσω παράλληλα σε πάνω απο εναν client φίλε isay ευχαριστώ.

τα λόγια είναι περιττά μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω και εγώ έτσι.

όχι οτι ο φίλος ο isay δεν βοήθησε αλλά μου κρατάει νεύρα μάλλον απο το αλλο θέμα.

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

Φίλε πρώτον απορώ πως σου απαντάνε μετά την ειρωνική σου στάση από την αρχή της συζήτησης. Δεύτερον είσαι εκτός θέματος όσο και δεν θες να το παραδεχθείς. Τρίτον αν δεν έχεις 2,5€ που στοιχίζει το real debrid για να το δοκιμάσεις και να λύσεις όλες τις απορίες σου στείλε μου προσωπικό να συναντηθούμε κάπου να στα δώσω εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2018 στις 3:43 ΜΜ, Doubt είπε

Πως γίνονται αυτά; Κανένα video tutorial ή έστω λεπτομερείς οδηγίες για αρχάριους;

Δε θα βρείς, αφού σε όποιο forum σχετικό να ρωτήσεις θα σου πούν οτι όφειλες να γνωρίζεις το πως σετάρεις το kodi εκ γενετής, καθώς επίσης και να γνωρίζεις αγγλικά σαν να είναι η μητρική σου γλώσσα, και να έχεις και άπειρο ελεύθερο χρόνο,  ή να το πώ πιο απλά σαν να μην έχεις ιδέα από linux και να μπείς με καλές προθέσεις σε ένα φόρουμ να ενημερωθείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, GeorgeAl92 είπε

Φίλε πρώτον απορώ πως σου απαντάνε μετά την ειρωνική σου στάση από την αρχή της συζήτησης. Δεύτερον είσαι εκτός θέματος όσο και δεν θες να το παραδεχθείς. Τρίτον αν δεν έχεις 2,5€ που στοιχίζει το real debrid για να το δοκιμάσεις και να λύσεις όλες τις απορίες σου στείλε μου προσωπικό να συναντηθούμε κάπου να στα δώσω εγώ. 

φίλε αν εγώ είμαι εκτός θέματος τότε εσύ τι είσαι?

Με το μυαλό σου βλέπω οτι θεωρείς λογικό να κάνω 10-20 λογαριασμούς και να κλειδώνει ο ένας μετά τον άλλο παρά να ρωτήσω συγκεκριμένα για την συμπεριφορά του real debrid σε παράλληλες συνδέσεις για χρήση με kodi/xbmc/terrarium.

Τα 2.5 που προσφέρεις ευπρόσδεκτα αλλά όπως καταλαβαινεις δεν αρκούν για να βγει ενα σωστό συμπέρασμα.

Ειναι δυνατόν με ένα account 2.5e να λυθούν όλες μου οι απορίες όπως λες?

Για κλείδωμα/ban μιλάμε όχι για ποιότητα και resolution.

Και για να σου απαντήσω όπως απαντάς θα σου πω ότι μάλλον δεν έχεις και παραπάνω να δώσεις από 2.5 ευρώ η δεν κατάλαβες την ερώτηση.

Δεν βλέπω κάτι άλλο.

Οπότε σου ζητάω απο τώρα συγνώμη γιατι μάλλον δεν κατάλαβες την ερώτηση.

Δεν νομίζω να μην εχεις παραπάνω απο 2.5 ευρώ ούτε οτι ήθελες να γίνεις αυτό που περιγράφεις, ειρωνικός.

 

 

(πολλοί απο αυτούς που δεν έχουν να δώσουν τα 2.5 ευρώ όπως λες είναι περισσότερο αξιόλογοι από κάτι άλλους)

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...