Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι παιζει με το SportsDevil;

 

Στο γνωστο blog λεει οτι η τελευταια εκδοση ειναι 12/01/2016 αλλα εδω λεει οτι η τελευταια ειναι 17/01/2016 - και μαλιστα δινει και repo για αυτοματο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω την τελευταία 16 r2 και προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση το fusion.xbmchub.com . Όταν πατάω στο "start here" δεν γίνετε κατι.

Τι μπορεί να φταίει?

Έχει αλλάξει διεύθυνση. κάτι με tvaddons είναι η σωστή...

 

Έχω την εξής απορία. Στο Hellenic TV, το οποίο τιμώ καθημερινά, βλέπω σε πολλές σειρές να έχουν προστεθεί και επεισόδια πολύ πρόσφατα (ακόμα και του 2016). Άραγε δεν έχει σταματήσει η ανάπτυξή του ή γίνεται με κάποιο αυτοματοποιημένο τρόπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αλλάξει διεύθυνση. κάτι με tvaddons είναι η σωστή...

 

Έχω την εξής απορία. Στο Hellenic TV, το οποίο τιμώ καθημερινά, βλέπω σε πολλές σειρές να έχουν προστεθεί και επεισόδια πολύ πρόσφατα (ακόμα και του 2016). Άραγε δεν έχει σταματήσει η ανάπτυξή του ή γίνεται με κάποιο αυτοματοποιημένο τρόπο?

 

fusion.tvaddons.ag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταια εκδοση του hellenic tv βγηκε στις 28/8/15 απ' οτι βλεπω. Αφου κανει κανονικα parsing οτι βλεπει στις σελιδες των καναλιων και δουλευει ακομα, παλι καλα να λεμε. Αν μια μερα αλλαξουν οι σελιδες αυτες, παπαλα, αφου ο lambda δεν νομιζω να ξανασχοληθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εναλλακτικό του Sportsdevil τσεκάρετε και το addon Castaway:

https://www.tvaddons.ag/castaway-sports-kodi/

Πολύ ωραίο φαίνεται αν και οι περισσότεροι σύνδεσμοι σε εμένα τουλάχιστον δεν λειτουργούν..

 

Άραγε αφού μπήκε από repo να υποθέσω πως θα λαμβάνει αυτόματα τα updates?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω το m8s android box και σήμερα χαμήλοσα απλά την ενταση και μετα απο λιγο την αύξησα παλι στο τέρμα και δεν ακούγεται τίποτε.Προσπάθησα αρκετά και μέσα απο τις ρυθμίσεις,αλλα τίποτα.Πειραματιζόμουν με το τηλεκοντρολ-Air Mouse MELE που πρόσφατα αγόρασα και μετα απο αυτο δεν είχα ήχο.Έχει καμία ιδέα κανείς τι μπορεί να φταίει?


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...