Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο πανελλαδικό δίκτυο από τον Ο.Τ.Ε μέσα στο 2013


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλιό αλλά κατατοπιστικό για την ταχύτητα με την οποία δεν προχωράνε τα έργα, βλέποντας και το ποστ του gregkle7...

Μέχρι να τα δούμε δηλαδή στο Χαλάνδρι, που είναι και μεγάλος δήμος, θα περάσουν χρόνια...

 

 

Εδω στο Περιστερι-Χρυσουπολη που ειμαι εγω με το ζορι εχω 4αρα ταχυτητα και ειναι ο 4 μεγαλυτερος δημος στην χωρα και σε λιγο θα εχουμε και 3 σταθμους Μετρο αλλα κανα καφαο δεν λενε να βαλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει καμια σημασια, θα αφησουν να δωσει τα λεφτα για το εργο και μετα θα προβαλλουν μια αστεια δικαιολογια για να το σταματησουν και αυτο οπως εχει γινει με τις οπτικες ινες και το vdsl, επειδη ο ανταγωνισμος δεν μπορει να ακολουθησει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά γιατί σε λίγο καιρό βλέπω να μην μπορεί η πλειοψηφία να πληρώνει συνδέσεις στο internet :P

Τουλάχιστον να έχει ο λαός facebook / twitter τζάμπα!

Αλίμονο σε εμάς που δεν έχουμε τίποτα από τα δύο και το χρησιμοποιούμε σε δουλειά και games :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντος θα βοηθήσει πολύ αύτο στην οριστική αποβλάκωση του κόσμου. Είναι τραγικό να κινείσαι στο δρόμο, να είσαι για ένα καφέ, ακόμα και μέσα στο σινεμά και να είσαι κολημένος σε μια οθόνη μερικών ιντσών. Που πάμε ρε παιδιά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εδω στο Περιστερι-Χρυσουπολη που ειμαι εγω με το ζορι εχω 4αρα ταχυτητα και ειναι ο 4 μεγαλυτερος δημος στην χωρα και σε λιγο θα εχουμε και 3 σταθμους Μετρο αλλα κανα καφαο δεν λενε να βαλουν.

blame the mayor :P

 

Πάλι καλά γιατί σε λίγο καιρό βλέπω να μην μπορεί η πλειοψηφία να πληρώνει συνδέσεις στο internet :P

Τουλάχιστον να έχει ο λαός facebook / twitter τζάμπα!

Αλίμονο σε εμάς που δεν έχουμε τίποτα από τα δύο και το χρησιμοποιούμε σε δουλειά και games :D

πάλι καλά που γράφει η είδηση ότι θα είναι για συνδρομητές OTE/Cosmote :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφφ και το μετρό έξω απο το σπίτι μου στο ελληνικό λένε θα το είχαν φτιάξει εδώ και .......αλλά τίποτα,εδώ είναι ελλάδα που σημαίνει καθυστέρηση έργων κατά 25-2500% απο το πρόγραμμα.

μόνον αν έχει δοθεί η σωστή μίζα και υπάρχουν τα κατάλληλα συμφέροντα θα γίνει στην ώρα του :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο θυμίζει αρκετά εως πολύ αυτό που ειχε κυκλοφορησει παλιοτερα για wifi spots σε καθε καρτοτηλεφωνο, ωστε συνδρομητες οτε να έχουν προσβαση on the go..

Οσο για τα 900 μετρα του vdsl εδω γελάμε..

Στην πραξη με τη ποιοτητα του χαλκου που υπάρχει μαλλον 500-600 μετρα ειναι..Αν μπουν καμπινες το ξαναβλεπουμε..

Προσωπικα ξερω 2 τηλεφωνα στα 700 μετρα  (συμφωνα με το attenuation) που ο οτε θεωρει οτι ειναι μακρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...