Προς το περιεχόμενο

Δεν Αναγνωριζει τον Εξωτερικο!!


mikeharitakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω εναν εξωτερικο Wd My essesntial Book 2 TB και επαθα το εξης κουλο...

Α)τον κουμπωνω στο πισι κανονικα εβλεπα ενα βιντεο και στα ξαφνικα κατι γινετα και μου κολαει το πισι στην αναπαραγωγη...(δεν ξερω μηπως εφταιγε ο σκληρος για το κολημα)

Β) κανω ρεσετ ξαναμπουταρω στα win συνδεω ξανα τον σκληρο και απο τοτε ενω μου εμφανιζει εκεινο σαν image που εχουν με καποια προγραμματακια το αρχικο partition δεν μου το εμφανιζει καθολου σε ολες τις θυρες usb που δοκιμασα...

Γ) κανω χρηση του Test Disk και εκει μεσα φαινεται κανονικα ο δισκος ολοι οι φακελοι που ειχα (1.3 Tb Ταινιων γιατο εχω φρικαρει!)

Δ) δοκιμαζω αντιγραφη πχ 1 ταινιας στον αλλο σκληρο μια χαρα το αντιγραφει το αρχειο και παιζει κανονικα!!

 

τι μπορει να φταιει ρε παιδες?κατι με το boot sector ? controller?θελω τα φωτα σας γιατι εχω ξενερωσει απιστευτα.... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε Διαχείριση συσκευών, απεγκατέστησε χειροκίνητα τους drivers και θα εγκατασταθούν ξανά αυτόματα μόλις συνδέσεις τον δίσκο με το usb καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ήταν κάτι εξεζητημένο, απλά μες στη φούρια και την αγανάκτησή σου, δεν σου πήγε το μυαλό στο απλό! ;)

Επεξ/σία από giokou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...