Προς το περιεχόμενο

Διαγραφή αγγελίας


angie.s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

παρακαλώ πολύ δεν μπορώ να βρω πως να αφαιρέσω την αγγελία ενός εμπορεύματος που πουλήθηκε. Διάβασα κάπου πως αφαιρείται μετά από 90 ημέρες από την ανάρτηση αλλά δεν φαίνεται λογικό αφού έχει ολοκληρωθεί η συναλλαγή. Αν ισχύει κάτι τέτοιο, πως αντιμετωπίζεται ότι μπορεί να επιθυμώ να αναρτήσω κάποια άλλη αγγελία στη θέση της προηγούμενης. Εχω κάνει ήδη τις επιλογές της αναφοράς και κλειδώματος αλλά δεν είδα διαφορά.

Επειδή είμαι νέο μέλος, θα ήθελα να κάνω μια πρόταση , της δημιουργίας μια πιο "φιλικής" μηχανής αναζήτησης.

 

Ευχαριστώ,

 

Angie.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ.

Υποθέτω πως επειδή αυτό το έχω κάνει από την περασμένη Πέμπτη, μάλλον παίρνει κάποιο χρόνο για να διεκπεραιωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

1. Οι αγγελίες δεν διαγράφονται, ακόμη κι αν έχει ολοκληρωθεί η συναλλαγή.

 

2. Υπάρχει όριο 2 αγγελιών/εβδομάδα κατά μέγιστο. Το όριο αυτό συμπεριλαμβάνει όχι μόνο νέες αγγελίες, αλλά και όσες έχουμε επανυποβάλει με την χρήση του κουμπιού «Νέα Υποβολή». 

 

Αν διαγράφαμε κάθε αγγελία που είχε ολοκληρωθεί, τότε θα δημοσιευόταν συνέχεια, καθημερινά, αγγελία, ενδεχομένως θα ολοκληρωνόταν η αγοραπωλησία εντός της ίδιας ημέρας, θα διαγράφαμε την αγγελία, οπότε την επόμενη ημέρα θα υπήρχε η δυνατότητα δημοσίευσης νέας αγγελίας. Έτσι δεν θα περιοριζόταν η δημοσίευση αγγελιών σε 2 αγγελίες ανά 7 ημέρες αλλά θα είχαμε, στην πράξη, 2 αγγελίες την ημέρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...