Προς το περιεχόμενο

unibet vs sportingbet vs betclick ΑΠΟΡΙΕΣ:


superrr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η unibet μου αρεσε που εχει γρηγορη ανταποκριση στο στοιχηματισμο αρκετους αγωνες και σου δειχνει με ευκολη προσβαση τα χαμενα σου κερδισμενα και καλο video χωρις κολληματα , δε ξερω τιποτα περα απο αυτα ομως.

 

ουτε για αναληψεις ποσο καιρο κανουν να τα στειλουν,αν ζητουν εγγραφα,αξιοπιστια σαν site στοιχηματισμου.

 

στην sportingbet λιγους αγωνες ειχε χτες δε ξερω,μπερδεμενο μενου αγωνων,δε ξερω....

 

για την betclick δεν εχω γνωμη δε ξερω.

 

 

πειτε μου,ειναι οκ αυτα τα 3 site ? αξιοπιστα? εχετε ακουσει ως τωρα κανενα μειον?

 

εμενα βεβαια μου αρεσει και ως μενου επιλογες πολλων αγωνων κτλπ η bwin αλλα θελω να δοκιμασω και αλλου!

 

-πειτε μου για αυτα τα 3 που αναφερω στο τιτλο,οτι ξερετε .

 

(δε με ενδιαφερει ποιο εχει καλυτερες αποδοσεις αγωνων)

 

 

-εμενα με ενδιαφερει να εχει μεγαλη γκαμα αγωνων καθημερινα,αν εχει και live video αγωνων ακομα καλυτερα σε αρκετα αγωνισματα...και πανω απο ολα να ειναι αξιπιστο στις αναληψεις κτλπ.

 

 

τα + /- του καθε site

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η betclic πλεον δεν δεχεται πελατες απο Ελλαδα. Μου ειχαν στειλει μηνυμα πριν καποιο καιρο. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι αλλα δεν νομιζω.

Για μεγαλη γκαμα κοιτα bet365

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η unibet μου αρεσε που εχει γρηγορη ανταποκριση στο στοιχηματισμο αρκετους αγωνες και σου δειχνει με ευκολη προσβαση τα χαμενα σου κερδισμενα και καλο video χωρις κολληματα , δε ξερω τιποτα περα απο αυτα ομως.

 

ουτε για αναληψεις ποσο καιρο κανουν να τα στειλουν,αν ζητουν εγγραφα,αξιοπιστια σαν site στοιχηματισμου.

 

στην sportingbet λιγους αγωνες ειχε χτες δε ξερω,μπερδεμενο μενου αγωνων,δε ξερω....

 

για την betclick δεν εχω γνωμη δε ξερω.

 

 

πειτε μου,ειναι οκ αυτα τα 3 site ? αξιοπιστα? εχετε ακουσει ως τωρα κανενα μειον?

 

εμενα βεβαια μου αρεσει και ως μενου επιλογες πολλων αγωνων κτλπ η bwin αλλα θελω να δοκιμασω και αλλου!

 

-πειτε μου για αυτα τα 3 που αναφερω στο τιτλο,οτι ξερετε .

 

(δε με ενδιαφερει ποιο εχει καλυτερες αποδοσεις αγωνων)

 

 

-εμενα με ενδιαφερει να εχει μεγαλη γκαμα αγωνων καθημερινα,αν εχει και live video αγωνων ακομα καλυτερα σε αρκετα αγωνισματα...και πανω απο ολα να ειναι αξιπιστο στις αναληψεις κτλπ.

 

 

τα + /- του καθε site

 

Και τα 3 που αναφερεις ειναι αξιοπηστα.

Στην unibet πλεων δεν δεχονται skrill/moneybookers. Αλλα εχει καλο live και αρκετα καλες αποδοσεις.

Η sportingbet για μενα εχει καλο μενου αλλα εχω ακουσει (δεν το εχω ζισει) οτι σε μεγαλα ποσα αργουν πολυ. (αδερφο σιτε VISTABET)

Betclic εχει πολυ χαμηλες αποδοσεις.. και το Live δεν λεει πολλα (αδερφο site Expekt.com)

 

Αν θελεις δες στην υπογραφη μου.. εχει και αλλα σιτε (οτι εχω περασμενο ειναι επιβεβεωμενω και απο μενα)

 

Για μενα δες με την σειρα (σου ποσταρω μονο οσες εχουν ΕΛΛΗΝΙΚΑ και εχουν ενα ευχριστω μενου γιατι καταλαβα οτι σε ενδιαφερει αυτο)

 

BET365

UNIBET

BWIN

 

Αυτες για μενα ειναι must αν ξεκινας στο στοιχημα.

 

Αργότερα πας σε Pinnaclesports , Marathon κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από αυτές που λες (unibet,sportingbet,bwin) θα σου πρότεινα την bwin μιας και δεν σε απασχολούν οι αποδόσεις . Οπότε ο ΟΠΑΠ του διαδικτύου είναι ΟΚ γιατί έχει πολλές επιλογές.

 

Αλλά όπως και οι υπόλοιποι θα σου πω να πας στην bet365.

Μέχρι και ελληνικό πρωτάθλημα Κ20 έχει βάλει. Φυσικά καλύτερες αποδόσεις από bwin,livechat με καλή εξυπηρέτηση (περισσότερο το αγγλικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...