Προς το περιεχόμενο

μου καηκε η καρτα γραφικων


απολλωνας

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα. όπως αναφέρω και στο θέμα μου κάηκε η κάρτα γραφικών σε ένα toshiba satellite L500-1D9 και θέλω να σας ρωτήσω αν αξιζη να αντικαταστήσω την κάρτα γραφικών στην αντιπροσωπία της toshiba και ποσό λέτε να πάει το ποσό πληρωμης.

ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. όπως αναφέρω και στο θέμα μου κάηκε η κάρτα γραφικών σε ένα toshiba satellite L500-1D9 και θέλω να σας ρωτήσω αν αξιζη να αντικαταστήσω την κάρτα γραφικών στην αντιπροσωπία της toshiba και ποσό λέτε να πάει το ποσό πληρωμης.

ευχαριστώ! 

Έχεις εγγύηση ακόμα;; η όχι;

δέν θα σε σύμφερει ειδικά στήν toshiba.θα σου "ράψουν" κουστούμι βαρβάτο :-D

με καλώδιο από vga laptop σε άλλη οθόνη δόκιμασες,μήπως δέν είναι η κάρτα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις εγγύηση ακόμα;; η όχι;

δέν θα σε σύμφερει ειδικά στήν toshiba.θα σου "ράψουν" κουστούμι βαρβάτο :-D

με καλώδιο από vga laptop σε άλλη οθόνη δόκιμασες,μήπως δέν είναι η κάρτα σου;

ειναι η καρτα γραφικων συνδεσα και εξωτερικη αλλα τιποτα αυτο που με παραξενευη μολις το επαθα δουλευε ο υπολογιστης και εσβησε η οθονη ενω λειτουργουσε το λαπτοπ μετα απο 2 μερες που ξανα προσπαθησα αναψε το λαπτοπ και λειτουργησε κανονικα αναψε η οθονη αλλα δεν δοκιμασα αν παιξω καπιο game να δω αν ξανα σβηση αν ξερεις καμια αλλη ετερια να μου κανει αντικατασταση με μικρο κοστος και εγγυση δεν εχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η καρτα γραφικων συνδεσα και εξωτερικη αλλα τιποτα αυτο που με παραξενευη μολις το επαθα δουλευε ο υπολογιστης και εσβησε η οθονη ενω λειτουργουσε το λαπτοπ μετα απο 2 μερες που ξανα προσπαθησα αναψε το λαπτοπ και λειτουργησε κανονικα αναψε η οθονη αλλα δεν δοκιμασα αν παιξω καπιο game να δω αν ξανα σβηση αν ξερεις καμια αλλη ετερια να μου κανει αντικατασταση με μικρο κοστος και εγγυση δεν εχω 

Δέν ξέρω κατά πόσο θα σε σύμφερει να κάνεις Reballing στήν κάρτα σου.τιμές ποικιλούν από μαγαζί σε μαγαζί.

πολλά λάπτοπ έχουν πρόβλημα με θερμοκρασίες καί προβλήματα κάρτα γραφικών.

από πού είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν ξέρω κατά πόσο θα σε σύμφερει να κάνεις Reballing στήν κάρτα σου.τιμές ποικιλούν από μαγαζί σε μαγαζί.

πολλά λάπτοπ έχουν πρόβλημα με θερμοκρασίες καί προβλήματα κάρτα γραφικών.

από πού είσαι;

απο νιση ειμαι ανδρος θερμοκρασια το δικο μου δεν ειχαι το επαθε επιδη μαλον το περασα για παιχνιδομηχανη αλλα εγω θελω να την αντικαταστισω οχι να μου την επισκευασουν

 

Μήπως δεν σου κάηκε αλλά θέλει ένα καλό καθάρισμα και λίγη παστούλα;

μπορει φιλε δεν ειναι λογικο να δουλευη η οθονη μια και την αλλη να σβηνη αν ειχαι καει τελιος δεν θα αναβε καθολου πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να την αντικαταστισω οχι να μου την επισκευασουν

Κοίτα και αυτό πού λέει ο HamerZ.

δέν γίνεται αντικατάσταση άν είναι κολλημένη/ενσωματωμένη επάνω στήν μητρική σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και αυτό πού λέει ο HamerZ.

δέν γίνεται αντικατάσταση άν είναι κολλημένη/ενσωματωμένη επάνω στήν μητρική σου.

δεν ξερω φιλε αν ειναι εγκατεστημενη και γενικα δεν ειμαι κανενας τεχνικος να ξερω πως θα δω αν ειναι εγκατεστημενη αλλα αν ειχαι καει δεν θα ξανα αναβε η οθονη ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω φιλε αν ειναι εγκατεστημενη και γενικα δεν ειμαι κανενας τεχνικος να ξερω πως θα δω αν ειναι εγκατεστημενη αλλα αν ειχαι καει δεν θα ξανα αναβε η οθονη ετσι δεν ειναι?

Ναί την έχει ενσωματωμένη και δέν μπορείς να την κάνεις αλλαγή(αυτό εννοούσα)

ανεβάζει θερμοκρασία;; τό έχεις καθαρίσει ποτέ;

όταν μαυρίζει η οθόνη,το λάπτοπ δουλεύει;;η κλείνει και αυτό;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί την έχει ενσωματωμένη και δέν μπορείς να την κάνεις αλλαγή(αυτό εννοούσα)

ανεβάζει θερμοκρασία;; τό έχεις καθαρίσει ποτέ;

όταν μαυρίζει η οθόνη,το λάπτοπ δουλεύει;;η κλείνει και αυτό;;

θερμοκρασια καθολου μου ειχαι καει το ανεμιστιρακι αλλα εκανα αντικατασταση πριν 2 μηνες και δεν επιανε θερμοκρασια καθολου οταν μαυριζη το λαπτοπ δουλευη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα δεν αξίζει να το στείλεις στην toshiba θα σου πούνε αλλαγή μητρικής και θα είναι πολύ ακριβά

Τι μου προτινεται να το βαψω μπλε και να το πεταξω κριμα δεν ειναι αλλα μηπος δεν εχει καει η καρτα γραφικων δεν θα ξανα ανιγε η οθονη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θερμοκρασια καθολου μου ειχαι καει το ανεμιστιρακι αλλα εκανα αντικατασταση πριν 2 μηνες και δεν επιανε θερμοκρασια καθολου οταν μαυριζη το λαπτοπ δουλευη

Κάρτα τότε,είσαι και σέ νησί γαμώτ.

από ebay μέ περίπου 100 ευρώ η ψάξε στής αγγελίες εδώ στο φόρουμ μήπως βρείς κάποια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάρτα τότε,είσαι και σέ νησί γαμώτ.

από ebay μέ περίπου 100 ευρώ η ψάξε στής αγγελίες εδώ στο φόρουμ μήπως βρείς κάποια ;)

τι καρτα γραφικων αφου μου ειπες οτι δεν γεινεται αντικατασταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...