Προς το περιεχόμενο

Interstellar (2014) Christopher Nolan


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευτυχώς θα το σώσει την ύστατη ώρα ο Michael Cane.

 

Στον ρόλου του... Michael Cane. 

 

Ε, τον αγαπάω, τον εκτιμάω, αλλά συνέχεια τον εαυτό του παίζει ρε συ. Είναι αντίστοιχα ο Κιμούλης σε εμάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 953
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από Mc Conaghey kai Hathaway χίλες φορές αυτός και τον εαυτό του να παίζει.

Αστειευόμενος το έγραψα βέβαια πριν γιατί έχει παίξει και στις τελευταίες 5 ή 6 ταινίες του Νόλαν.

 

Αν συνεχίσει έτσι το casting πάντως θα μας πάρει στο ψιλό και ο Killik και θα έχει και δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λέω ότι ο Μακόναχυ πλέον είναι πολύ δυνατό χαρτί και έχει πολλάκις αποδείξει τα τελευταία χρόνια ότι είναι καλός ηθοποιός, η άλλη η ξινή ήταν από τα καλύτερα πράματα στο Rises ενώ στο Miserables κατέβασε ρολά σε ένα ρόλο 20 λεπτών μόνο...

 

επίσης να υπενθυμίσω ότι πριν το dark knight είχε βουήξει ο τόπος από παράπονα για τον Ledger κτλ...

 

Anyway, αν εξαιρέσει κανείς τη σαύρα στο begins και την tits and legs στο Prestige, ότι cast έχει κάνει ως τώρα ο Νόλαν είναι άψογο + οι ερμηνείες ήταν άριστες για αυτό που έπρεπε να κάνουν...οπώτε klain main on the line που λεν και στα μέρη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 

• Jessica Chastain (Zero Dark Thirty) is reportedly in talks to join Christopher Nolan’s (The Dark Knight Rises) time-travel epic, Interstellar. She’d be joining a cast that currently includes Oscar-winner Anne Hathaway and Matthew McConaughey. Since she’s started getting more significant roles, Chastain has never really ventured into pure science fiction territory (we’re not counting Take Shelter). She famously dropped out of Oblivion when offered the Zero Dark Thirty role, so we’re excited for her to take on a new kind of film. The two-time Oscar nominee (The Help, Zero Dark Thirty) is currently filming Liv Ullmann’s adaptation of Miss Julie and will soon start work on Guillermo del Toro’s Crimson Peak.

 

Αυτή τι λέει? Εμένα πάντως μ' αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

 

 

Που είναι ο Lithgow ή τι κάνει εδώ ο Lithgow?

Στην τρίτη εικόνα μέσα στο αμάξι δεν είναι αυτός? Ότι θέλω βλέπω? :P

 

Αυτός πρέπει να είναι Lithgow - Interstellar (filming) 2014

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...