Προς το περιεχόμενο

Interstellar (2014) Christopher Nolan


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 953
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>ρε ψησου να κραξεις λιγο ακομα τον νολαν και το interstellar δεν μας κουρασες καθολου </p>

 

Για όλες τις ταινίες τ ίδιο κάνει. . Ακόμα κ γι αυτές που δεν έχουν βγει ακόμα σε κινηματογράφους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ανοίγει θέμα για συζήτηση, πάνω στο περιεχόμενο της ταινίας, το καταλαβαίνω.Να καταλήγει όμως, σε σύγκρουση  μεταξύ απόψεων, που διαμορφώνονται από το διαφορετικό γούστο και υποκειμενικότητα του καθενός, δεν νομίζω ότι προσφέρει κάτι.  

 

Το ίδιο συμβαίνει και στο θέμα με τις κριτικές.Κούρασε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται να διαβάσω όλο το thread αλλά και μόνο που μετά από τόσους μήνες ακόμα τσακώνεστε για την ταινία, εμένα κάτι μου λέει. Keep going.

Αυτό που λέει είναι ότι πριν από λίγο την έφερε σε πολλούς ο θείος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η ταινία είναι εκπληκτική...τώρα αν σε κάποιους πραγματικά δεν άρεσε δικαίωμα τους...Εγώ τη προτείνω σε όλους αλλα κυρίως σε όσους γουστάρουν αυτό το στυλ ταινιών.
Γούστα είναι αυτά!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέει είναι ότι πριν από λίγο την έφερε σε πολλούς ο θείος.

Πάνε δες κάνα transformers παρατα τες αυτές τις ταινίες.Σαν τον killik και εσύ.Είπαμε να τις κραξετε μια δυο φορες αλλά το συνέχεια ειναι κουραστικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε δες κάνα transformers παρατα τες αυτές τις ταινίες.Σαν τον killik και εσύ.Είπαμε να τις κραξετε μια δυο φορες αλλά το συνέχεια ειναι κουραστικο

Συγγνώμη που καθυστέρησα να απαντήσω αλλά έβλεπα την ταινια για δεύτερη φορά για να δω αν μου είχε ξεφύγει κάτι. Nope η ίδια χαζομαρα είναι.

 

Προτιμώ να δω Wrestling. Πιο αληφοθανες είναι if you know what I mean,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήρεμα ε, μια ταινία είναι. Μην σβηνουμε μηνυματα μέρα που είναι. Σε όσους άρεσε, άρεσε, αφήστε όσους δεν τους άρεσε να λενε την γνώμη τους με λογική και σύνεση. Δεν υπάρχει οριο στο πόσες φορές μπορείς να πεις την γνώμη σου. Επίσης, haters hate, deal with that. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουραστικο ειναι εσυ συνεχεια να επιτιθεσαι απαξιωτικα σε οποιονδηποτε εχει αντιθετη αποψη απο τη δικη σου.

 

Bασικα ειναι η πρωτη φορα που εγραψα κατι τετοιο γιατι ολα εχουν και καποιο οριο.Το συνεχεια που εγραψες ειναι λαθος.

Επισης ας σεβαστουμε αυτο που γραφει ο sellers και ας το κλεισουμε εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα και εγώ 2 φορές γιατί ήθελα να απολαύσω την δεύτερη φορά τον ήχο της κανονικής έκδοσης (42gb)και όχι μόνο.Μου άρεσε πάρα πολύ η ταινία και παρόλο που κράτησε σχεδόν 3 (+3) ώρες δε με κούρασε καθόλου, αντίθετα όσο περναγε η ώρα είχε και περισσότερη αγωνία , ενδιαφέρον και εναλλαγές συναισθημάτων που δε σε άφηναν να ξεκολλήσεις από την οθόνη.Είχα πολύ καιρό να δω την ίδια ταινία 2 φορές μέσα σε 2 μέρες(θα την έβλεπα απανωτά αλλά δεν έχω vdsl) και τέτοιας διάρκειας.Τώρα σχετικά με σεναριακά κενά και διάφορα άλλα που έχουν ειπωθεί δε θα ασχοληθώ μιας και  η ταινία είναι επιστημονικής φαντασίας και σαν τέτοια την είδα και την ευχαριστήθηκα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...