Προς το περιεχόμενο

CRAZY SUNDAYS 10/3/2013 από e-shop


spyrossss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

netfaster iad 1 κ ξερο ψωμι,αν βεβαια ειχα ακομα το μπρικι το thomson 585 v8 (μ αρεσει που τα λενε κ καλα κιολας) θα αγοραζα το netgear τρεχοντας 

αυτό (585 v8) είχα (όταν είχα forthnet) και έχω και σήμερα καθώς αντικατέστησε πρόσφατα ένα πραγματικό μπρίκι αυτό της wind (zte h108l)  B)

Δεν έχω κανένα πρόβλημα είναι σταθερότατο (περιοχή με καλό σήμα dsl). Τι δεν σου άρεσε σε αυτό? (για home use μιλάμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτό (585 v8) είχα (όταν είχα forthnet) και έχω και σήμερα καθώς αντικατέστησε πρόσφατα ένα πραγματικό μπρίκι αυτό της wind (zte h108l)  B)

Δεν έχω κανένα πρόβλημα είναι σταθερότατο (περιοχή με καλό σήμα dsl). Τι δεν σου άρεσε σε αυτό? (για home use μιλάμε)

 

home user ναι

 

wifi τελειως γτπ,αδυναμο με συνεχεις αποσυνδεσεις 

 

πολυ αργη εκκινηση κ ετοιμοτητα

 

πολυ αργο k laggy interface

 

 

με το netfaster iad δεν αντιμετωπιζω τπτ απο τα παραπανω κ συγχρονιζει κ 1mbps παραπανω 

 

απορω πως το ανεχονται τοσοι χρηστες forthnet κ για τα καλα λογια που ακουω

Επεξ/σία από Redshift
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ψηνομουν για το netgear αλλα διαβασα εδω στο ινσομνια για καμενο switch στον χρονο πανω κ ξενερωσα

θα έτυχε γιατί εγω το εχω κοντα στα 2 χρόνια και δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κι εγω το ρουτερ Netgear DGN2200 και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Πριν απο αυτο με ειχε σκισει στις αποσυνδεσεις το ρουτερ της forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εχει στις "καθημερινες προσφορες", στα eshop specials, το black & decker a7073 προς 9€. Απο skroutz οι περισσοτεροι θα το παρουν στα 12+€. Σιγουρα δεν ειναι καμια ιδιαιτερη προσφορα. Το εχει κανενας να μας πει αν δουλευει και με επαναφορτιζομενες; Γιατι μιλαει για 6V.

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=TLS.020206

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εχει στις "καθημερινες προσφορες", στα eshop specials, το black & decker a7073 προς 9€. Απο skroutz οι περισσοτεροι θα το παρουν στα 12+€. Σιγουρα δεν ειναι καμια ιδιαιτερη προσφορα. Το εχει κανενας να μας πει αν δουλευει και με επαναφορτιζομενες; Γιατι μιλαει για 6V.

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=TLS.020206

 

Το εχω ενα χρονο τωρα (κ το δουλευω σαν ελαφρυ κ λογω σχηματος ιδανικου για PC-εργασιες) με μπαταριες eneloop, ολα μια χαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ενα χρονο τωρα (κ το δουλευω σαν ελαφρυ κ λογω σχηματος ιδανικου για PC-εργασιες) με μπαταριες eneloop, ολα μια χαρα.

 

Καλυτερη απαντηση δεν θα μπορουσες να μου δωσεις. :D Σε ευχαριστω πολυ. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλυτερη απαντηση δεν θα μπορουσες να μου δωσεις. :D Σε ευχαριστω πολυ. ;)

 

Βρηκε (στην τυχη θα ελεγα αν δεν ηταν ο nek4d :P ) το κουμπι σου!! χαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...