Προς το περιεχόμενο

CRAZY SUNDAYS 10/3/2013 από e-shop


spyrossss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eπικοινώνησε κανείς για να μάθουμε το netgear αν είναι v3 ??

Πηρα τηλ δεν γνωριζουν και οι ιδιοι γιατι δεν εχουν κανει παραλαβη αλλα λογικα πρεπει να ειναι v3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχα!

Να σου πω την αληθεια, οταν το πηρα, το σκεφτομουν γιατι υπαρχουν ετοιμα κατσαβιδια με μπαταρια λιθιου απο ~20 ευρω.

Ειχα παρει και ενα απο το lidl για μικροδουλειες, σχηματος "πιστολι" που η λαβη γυριζει κ γινεται ισιο οπως αυτο εδω, αλλα οι μπαταριες των lidl, ακομη κ οι λιθιου, δεν ειναι οτι καλυτερο σε ποιοτητα, αν το αφησεις μερικους μηνες, μετα θελει φορτισμα...το ιδιο ετυχε κ με κατι επαναφορτιζομενους φακους με λιθιου απο lidl. Anyway, αφησα το κατσαβιδι του lidl στον Πειραια, μιας κ κανει κ για αλλες χρησεις κ πηρα αυτο για το νησι, οπου τα μαστορεματα ειναι πολλαπλα κ εχω το πανισχυρο bosch psb-18 li-2 (που εχουμε συζητησει πολλες φορες εδω) για τα "βαρια" αλλα ηθελα ενα μικρο κ ελαφρυ για τους Η/Υ κ αλλες μικροδουλειες.

Σαν ευτυχης κατοχος eneloop, λεω, τι ψυχη εχουν 9 ευρω, το πολυ πολυ να μου μεινουν οι μυτες :-) καπως ετσι το δοκιμασα κ τελικα με εχει βολεψει. Σαφως η δυναμη του δεν ειναι για απαιτητικα μαστορεματα, ειναι ομως ιδανικο για το σφιξιμο των βιδων στα PC, ουτε υπερβολικα, ουτε να "παιζουν". Μαλλον γραφει 6V γιατι υπολογιζει  4*1,50V, στην υποδοχη δε, αναγραφει "use only AA alkaline batteries", παρολα αυτα, παιζει μια χαρα με τις 1,2V επαναφορτιζομενες, τωρα το εχω με eneloop lite.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εχει στις "καθημερινες προσφορες", στα eshop specials, το black & decker a7073 προς 9€. Απο skroutz οι περισσοτεροι θα το παρουν στα 12+€. Σιγουρα δεν ειναι καμια ιδιαιτερη προσφορα. Το εχει κανενας να μας πει αν δουλευει και με επαναφορτιζομενες; Γιατι μιλαει για 6V.

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=TLS.020206

 

Με τόσο χαμηλή ροπή και αναλώσιμες μπαταρίες δεν αξίζει ούτε δεύτερη ματιά. Κοιτάς από 4,5 Nm και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχω το εξης τροφοδοτικό  FORCE 500 W το χω 3 χρόνια !! Δεν το συνιστώ σε καινούργια συστήματα ΑΛΛΑ το δικό μου είναι σκυλί παρόλο που έχω πρόβλημα 1ον  με τη τάση και έχω συχνες διακοπές  2ον το τροφοδοτικό δεν έβγαλε το παραμικρό πρόβλημα  με τη ζέστη το καλοκαίρι  σε δωματιο με 30 Co δουλέυοντας 8ωρα + ! Απλά εγώ θα το αλλάξω λόγο θορύβου και Efficiency !!

κατά άλλα με 30 e που το χα πάρει μια χάρα με βόλεψε !! ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΤΥΜΑΤΑ !!!!!!

Link.png Site: http://www.tomshardware.com/reviews/strong-showing,987-18.html">tagan    αυτό είχα πριν και κάηκε στα 3 χρόνια απλα το αναφέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσο χαμηλή ροπή και αναλώσιμες μπαταρίες δεν αξίζει ούτε δεύτερη ματιά. Κοιτάς από 4,5 Nm και πάνω.

 

Μιλαω για επαναφορτιζομενες. Οσο για τη ροπη ναι δεν περιμενω να ανοιγω τρυπες στον τοιχο αλλα θελω να πιστευω οτι θα μπορει να βιδωσει καμια βιδα σε ξυλο ενω δεν προυπαρχει τρυπα. Ελπιζω. Αν δεν κανει ουτε για αυτο τοτε να το ακυρωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...