Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγουρα τα βλεπεις πολυ μικρα....(εγω παιζω τερμα αναλυση και γραφικα στο μαξιμουμ-αλλα ειναι τοσο μικρα οποτε...) ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ή οτι παει να γινει στον αγωνιστικο χωρο  B)

Οπως εγραψα it helps στην αμυνα αλλα και στην επιθεση!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αρκετά παιχνίδια και πολλά χρόνια pro, προσωπικά το '14 το παρατάω. Εκτός όλων των άλλων προβλημάτων με την καθυστέρηση στην ανταπόκριση, γραφικά, άκυρες εξόδους από τερματοφύλακες που δεν μπορούν να πιάσουν τη μπάλα και αφήνουν τον επιθετικό να σκοράρει, κλπ
είναι και το γεγονός ότι σε όποια δυσκολία και να έχω παίξει, με το AI ή φίλους, με βοηθήματα ή χωρίς, πάντα 1 στα 3 κόρνερ το λιγότερο μπορεί να μπει απευθείας γκολ. Όποιος το δοκιμάσει και βρει το σημείο, σε κάθε παιχνίδι θα έχει 2 γκολ από κόρνερ. Πιο τραγικά σπασμένο παιχνίδι δεν έχω ξαναδεί. Και όλα αυτά με ό,τι patch και update έχει βγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγω πλεον νομιζω οτι περα απο τα κουσουρια που εχει το νεο προ αξιζει....βαλε και κανα πατσακι με ονοματα και εχτρα ομαδες και εισαι ΟΚ.

 

Το φιφα το οποιο επαινουσα τις περιοδους 11 & 12 δεν εχει αλλαξει πολυ...

Νομιζω και εκει εχουν παρατηρησει delay ....δεν μπορει θα τα φτιαξουν, κατι θα κανουν και οι 2 εταιρειες με τοσα που εχουν ακουσει!!!!!

.....το οτι  τρεχουν και  μαρκαρουν ολοι το ιδιο και αφυσικα παραμενει για μενα ενα μεγαλο θεμα!

.....ειδικα στο online.

 

Το demo δλδ μου φανηκε εντελως....FIFA! :)  :-D (για καλο το λεω) 

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το έπαιξα για πρώτη φορά. Τα έχουν πει και οι προηγούμενοι. Ενώ οπτικά και ως κίνηση είναι ό,τι πιο ρεαλιστικό έχω δει (μου αρέσει ο τρόπος που τρέχουν 100 φορές περισσότερο από του φίφα, ομοίως ο τρόπος που κρατάει τη μπάλα με πλάτη στον αντίπαλο και πιέζεται όπως και το πως πατάει τη μπάλα και τη χειρίζεται γενικότερα), το lag στις αντιδράσεις (κυρίως πάσες και σουτ) το κάνει unplayable.

 

Κρίμα, πολύ κρίμα, το εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παιζω με αυτες τις ρυθμισεις προς το παρον στην blimp camera στο top player, μπαινουν γκολακια, ειναι playable ...

post-205561-0-19569300-1381686441_thumb.jpg

post-205561-0-45189700-1381686485_thumb.jpg

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα θέμα το οποίο το ανακάλυψα σήμερα,  μου βγάζει ότι το konami id δεν είναι έγκυρο και ότι τα στοιχεία που χρησιμοποιώ δεν είναι έγκυρα, έχω να παίξω από την προηγούμενη Πέμπτη online, μέχρι την προηγούμενη ΠΕΜΠΤΗ έπαιζα μια χαρά, ξέρει κάνεις τι γίνεται? 

Υ.Γ: Ξαναεβαλα τα στοιχεία σωστα (κοναμι id και pasword) και μου ξαναεβγαλε οτι ειναι Λαθος  :angry: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα θέμα το οποίο το ανακάλυψα σήμερα,  μου βγάζει ότι το konami id δεν είναι έγκυρο και ότι τα στοιχεία που χρησιμοποιώ δεν είναι έγκυρα, έχω να παίξω από την προηγούμενη Πέμπτη online, μέχρι την προηγούμενη ΠΕΜΠΤΗ έπαιζα μια χαρά, ξέρει κάνεις τι γίνεται? 

Υ.Γ: Ξαναεβαλα τα στοιχεία σωστα (κοναμι id και pasword) και μου ξαναεβγαλε οτι ειναι Λαθος  :angry: 

 

Ώρες συντήρησης

2013/10/15 03:00 - 2013/10/15 07:00 (JST)

10/14/2013 11:00 - 10/14/2013 15:00 (PDT)

14/10/2013 20:00 - 15/10/2013 00:00 (CEST)

Ζητούμε την κατανόησή σας και λυπούμαστε για την όποια αναστάτωση.

 

https://id.konami.net/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...Εχοντας παιξει Pro απο το 2000 και με μια σταση στα 12-13 με τα οποια δεν ασχοληθηκα(τα εγκατεστησα-τα επαιξα αλλα μεχρι εκει) επειδη επαιζα 2Κ εβαλα το φετινο και με το patch Pes Edit και το Loader 1.0.0.5 μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο...Βελτιωμενοι οπαδοι παιχτες γηπεδο τρεξιμο αμυνα καλο gameplay μπορει να στρωσει ακομα περισσοτερο στη συνεχεια...Ειδικα αν χαμηλωσει καποιος τα assist στο παιχνιδι για να γινει πιο ρεαλιστικο και ριξει λιγο και το game speed κατ'εμε ειναι πολυ καλο....Καποιοι θα διαφωνουν αλλα αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα τις τελευταιες σελιδες επειδη σκεφτομαι να το αρχισω κι εγω το 14, αν οπως λετε διορθωθει το προβλημα με το lag στις αντιδρασεις τοτε θα αξιζει το παιχνιδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...