Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια γτ μερικες φορες οταν δινω πασα ο παικτης που την υποδεψεται αντι να την κοντρολαρει την ξαναπασαρει προς λαθος κατευθυνση? μονο σε μενα γινεται? το νοικιασα το παιχνιδι για να το δω το πσ3 και με απογοητευσε παρα πολυ αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηγαινε σε pc να παιξεις πραγματικο προ..

Υ.Γ. το λεει φαν του φιφα που ημουν για 3 χρονια!

αλλα τωρα καλυτερο ειναι το προ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ειχε παρει το ματι μου ενα αρχειακι που το κατεβαζες ωστε η ανταποκριση των κουμπιων να γινονται πιο γρηγορα..

ειναι ευκολο να μου δωσετε αυτο το λινκ;γτ παιζω και οταν παω για σουτ μετα απο 3-4 sec θυμαται η παιχτουρα να σηκωσει το βρωμοποδι του :P

 

Μήπως αναφέρεσαι στο http://www.pes-patch.com/2013/10/pes-2014-file-loader-1-0-1-8-beta-by-jenkey1002.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α γεια σου..αυτο ρε φιλε,τελικα εχει διαφορα;

παντως με αυτο που προτεινε ο φιλος και εκανα ειμαι ευχαρηστημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα παντως ηταν η αρχη του κακου...καθε περυσι και καλυτερα που λεμε...σοφη κουβεντα...επεστρεψα στο 13.καλτερο απο το καινουριο ...φιφα δεν ακουμπαω....ειναι μαπα....οσο για το προ μολις το φτιαξουν δηλαδη καπου μεσα στο μαρτιο γιατι πιστευω πως μεχρι τοτε θα βρισκουν και κατι αλλο για να διορθωσουν με την βιασυνη που ειχαν να το βγαλουν..μαπα το καρπουζι ρεεεεεεεεεεεεε......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

α γεια σου..αυτο ρε φιλε,τελικα εχει διαφορα;

παντως με αυτο που προτεινε ο φιλος και εκανα ειμαι ευχαρηστημενος

Σε μένα κρασαρει.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα παντως ηταν η αρχη του κακου...καθε περυσι και καλυτερα που λεμε...σοφη κουβεντα...επεστρεψα στο 13.καλτερο απο το καινουριο ...φιφα δεν ακουμπαω....ειναι μαπα....οσο για το προ μολις το φτιαξουν δηλαδη καπου μεσα στο μαρτιο γιατι πιστευω πως μεχρι τοτε θα βρισκουν και κατι αλλο για να διορθωσουν με την βιασυνη που ειχαν να το βγαλουν..μαπα το καρπουζι ρεεεεεεεεεεεεε......

φετος το football ειναι Fifa σε σχεση παντα με Pro 14 και FIFA 14

Ποτε μου δεν επεξα φιφα..παντα προ..και φετος του εριξα ματια και δεν συγκρινετε με το προ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα να παιξω λιγο το 13.

Που και που γελαγα μονος μου, σκευτομουνα με τι ασχολιομουνα ενα χρονο περιπου! 

Η αισθηση φανταζε σαν εξελιγμενο προ 6! που ειναι δλδ ΑΛΛΑ πλεον η διαφορα με το 14 ειναι τεραστια!

 

Οπως καποιος αλλος αναφορικα με το 14 εγραψε, σωστα κατ` εμε, νομιζαμε οτι παιζαμε ποδοσφαιρακι!

Και οπως πολυ σωστα προεβλεψα σε παλιοτερο ποστ μου το προ 14 τελικα ειναι οπως ηταν το φιφα 11 στα pc. ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πηγαινε σε pc να παιξεις πραγματικο προ..

Υ.Γ. το λεει φαν του φιφα που ημουν για 3 χρονια!

αλλα τωρα καλυτερο ειναι το προ

κατσε ρε φιλε που το ειδες το καλυτερο, εμενα μερικες φορες πασαρει χωρι να πατησω πασα, δεν ξερω αν σας εχει συμβει αυτο, μετα το ονλινε ειναι απαραδεκτο, Οι τερματοφυλακες απαραδεκτοι, που ειναι καλυτερο δεν καταλαβαινω?

 

Σημερα επαιξα ονλινε με εναν που ειχε 638rating, και εγω 350 rating, ο τυπος με το που γινεται σεντρα φευγει ευθεια με το ροναλντο περναει ολη την αμυνα, μιλαμε δεν σταματιοταν με τιποτα και πλασαρε σαν σε κενη εστια, οι αμυντικοι απλα κοιτουσαν, που ειναι λοιπον που θα εξολόθρευε τα bag goals φετο η κοναμι, και μην νομισετε οτι δεν ξερω αμυνα, ειμαι πολυ καλος στην αμυνα.Μετα κατα περιεργο τροπο οι παικτες του ετρεχαν βολιδα ενω οι δικοι μου οχι, αυτο μου μυριζει cheat, αντε γ@μισου κοναμι, τοσα χρονια σου εχουμε πριξει τα @@ με τα μουν@πανα τους cheaters και δεν κανεις τιποτα, ε αντε γ@μισου.

Παρ ολα αυτα να τελειωσω το σκορ με τον μ@λακα ηρθε 4-2 εχασα, αν σκεφτητε λοιπον οτι μου εβαλε κανoντας σεντρα 2 γκολ με 100αρι του ροναλντο απο την σεντρα του χωρις να γινει 2η πασα μετα ας ερθει καποιος να μου πει οτι εχει φτιαξει τις αμυνες και τα bugs η μαλ@κισμενη η κοναμι φετο.

Εκνευριστικα τοσο πολυ που κοντεψα να σπασω το χειρηστηριο.

Να προσθεσω οτι ολλοι παιρνουν μαν-σιτι, διοτι εχει τζεκο που δεν κοβετε με τιποτα, καθε χρονο τα ιδια δλδ, μια υπερ ομαδα να μας γ@μαει, οι μισοι παιρνουν μανσιτι και οι αλλοι μισοι ρεαλ, μπαρτσα δεν ειδα να παιρνουν πολλοι.

Να προσθεσω πως επαιξα και με εναν άλλο και οι παικτες του ηταν παντα μπροστα απο την μπαλα, ενω οι δικοι μου εχαναν ολες τις κοντρες, δεν μπορω να κανω τριπλα, δεν μπορω να στραβωσω νικη, εχω 25 νικες και 45 ηττες, το μονο θετικο ηταν οτι σημερα δεν ειχα πολυ λαγκ. Η κατασταση ειναι γ@μισετα, κοροιδευουμε τους εαυτους μας.

ρε παιδια γτ μερικες φορες οταν δινω πασα ο παικτης που την υποδεψεται αντι να την κοντρολαρει την ξαναπασαρει προς λαθος κατευθυνση? μονο σε μενα γινεται? το νοικιασα το παιχνιδι για να το δω το πσ3 και με απογοητευσε παρα πολυ αυτο..

κανω πασα χωρις να πατησω πασα, τι αλλο να σου πω, δεν ξερω γιατι γινονται αυτα?

οχι :P

αλλα θα το δοκιμασω χΔ και θα ενημερωσω τνχ παντως για τον κοπο σας παιδες

 

Εdit: το λοιπον το δοκιμασα και μου κανει :P μπορω να πω οτι οταν πατας σουτ,πασα οτιδηποτε αλλο,

το κανει αμεσσα,δεν ξερω αν ηταν αυτο που αναζητουσα αλλα μου κανει,

εγω απλα ειχα δει ενα αρχειακι που το περναγες σαν patch αν θυμαμαι

anyway ειμαι gg,σας ευχαριστω χΔ

για εξήγησε ρε φίλε τι ειναι αυτο που λες, τι κανεις με το σουτ?

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγορασα χτες και μπηκα να παιξω online Αφου παιδευτηκα να βρω konami id και να κανω update (επρεπε να κλεισω το avast) πηρα μπαρτσα και ο αλλος ρεαλ ,Βλεπω με τη σεντρα να φευγει ο Ροναλντο σαν να ειναι μηχσνακι και να μπαινει με τη μπαλλα στα διχτυα μου ,Γενικα το online ητσν αλλου γι αλλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγορασα χτες και μπηκα να παιξω online Αφου παιδευτηκα να βρω konami id και να κανω update (επρεπε να κλεισω το avast) πηρα μπαρτσα και ο αλλος ρεαλ ,Βλεπω με τη σεντρα να φευγει ο Ροναλντο σαν να ειναι μηχσνακι και να μπαινει με τη μπαλλα στα διχτυα μου ,Γενικα το online ητσν αλλου γι αλλου

Πες τα ρε παιχταρά, γιατί νομίζω ότι μόνο εγώ βλέπω νεράιδες  :-D  :-D ,  έφαγα 2  τέτοια γκολ από ένα τσιράκι των bug goals, κατά τα άλλα θα έλυνε το πρόβλημα των ψεφτο γκολ η κοναμι....π@παρια μεντολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GIANNIS400 λοιπον θα σου πω για το gameplay,που για μενα ετσι;ειναι πιο ρεαλιστικο στις κινησεις στα σουτ,στα τακλιν,στα πεσιματα,οσον αφορα τα γραφικα ναι μεν ειναι βελτιωμενο αλλα μεχρι εκει,θα ηθελα να υπηρχε πιο πολυ antilasing απο τα φωτα του γηπεδου λιγο πιο γεματο γενικα απο γραφικα ολο το γηπεδο.

 Ποτε δεν εχει κανει πασα,σουτ,τακλιν η οτιδηποτε αλλο απο μονο του (να σημειωθει οτι παιζω με ασυρματο χειρηστηριο χβοχ360).

Τελος οσον αφορα το ''φτιαξιμο'' της ανταποκρισης του σουτ και πασας που με ρωτας,αν δεις σε προηγουμε ποστ αναφερει φιλος ενα λινκ.,θα στο πω και εγω κατεθυειαν να το φτιαξεις και αν σου κανει καλως (εμενα παντως με ικανοποιησε στις ανταποκρισεις)

πηγαινε  to your personal settings, take the shooting controls off Advanced, set it to either basic or manual depending on what you preferred on pes 2013 and it goes away...

 

εμενα παντως εφτιαξε για τα δικα μου χερια

 

Υ.Γ.ολα τα παραπανω σε συγκριση με το φιφα ετσι;που το επαιξα και ημουν φαν μεχρι το 13,αλλα βλεπω οτι καμια αλλαγη,καμια προσθεση ρεαλισμου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

... μην τρελενεστε με τις ηττες στο ονλινε...δεν ειναι αντικειμενικο....απο οτι θυμαμαι το rating παντα επαιζε σημαντικο ρολο και δυσκολα κερδιζες αν ο αντιπαλος ειχε υψηλοτερο νουμερο.

 

GIANNIS400 αυτο με την extra πασα, που δεν πατας,  στο κανει παντου?και ονλινε και οφλινε??μηπως ειναι θεμα gamepad?

Εμενα ειχε προβλημα το R2 - Κατα την διαρκεια του αγωνα ο παιχτης μου εκανε το χαιδεμα στην μπαλα ενω δεν παταγα το R2.

Πηγα settings, εκτος παιχνιδιου, ειδα οτι αναβε μονο του κατα διαστηματα.Μεχρι να το καταλαβω ομως ειχα χασει πολλους αγωνες! :-D

 

Δεν νομιζω να ειναι κατι τετοιο αλλα κοιταξε καλου κακου....

 

Εμενα το παιχνιδι με καλυπτει περα :

απο το μενου (σερνεται!)

απο τις χαλια through passes

απο την χαλια αποκριση στις ντριμπλες 

απο τους τραγικους τερματοφυλακες:

 

http://www.youtube.com/watch?v=26E3Y_A5rB4

 

Αυτο αραγε φτιαχνεται με το αν ανεβασουμε καποια στατς των τερματοφυλακων ?

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...