Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού βρε δεν έχει το γερμανικό! Λογικό δεν είναι;

 

Κατεβάσε το τελευταίο pesedit αν θελεις για οφλαιν παιχνίδι και θα μπει και το γερμανικό.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι βρε το ξερω απλα ενοοω πως διαλεγω για παραδειγμα να μπω στο γαλλικο πρωταθλημα με την bayern οταν με ρωταει αλλα και παλι με βαζει στο pes league

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

το παιχνιδακι με το τελευταιο update 1.12 στο pc  δεν εφτιαξε αρκετα ή ειναι ιδεα μου? 1 ματσακι επαιξα μου φανηκε playable και μαλλον το προτιμω απο το φιφα14...η κινηση των παιχτων τα σπαει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες ποτέ δεν έκανα patchakia το 12 πού παίζω το έχω με την παρθένα έκδοση ακόμα!!!!αξίζει να το κάνω διορθώνει τίποτα???

το τελευταιο αλλαζει αρκετα το gameplay, πλεον μπαινουν σουτ και κοπηκαν οι λομπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προ14 πλεον ειναι ποδοσφαιρακι...δεν λεω οτι ειναι τελειο γιατι αυτο δεν θα γινει ποτε ΑΛΛΑ φανταζει πολυ ΣΙΜ! Ισως να ειναι το πιο ολοκληρωμενο ποδοσφαιρακι (στο gameplay αναφερομαι) που εχω δει ποτε...

Μου αρεσει πολυ που ο παιχτης ειτε στην αμυνα ειτε στην επιθεση δεν τρεχει φλατ αλλα σταδιακα ανεβαινει σε ταχυτητα κι ας πατας συνεχεια το R1 απο την αρχη.

Ρεαλισμος, αδρανεια ...για μενα δεν ειναι τυχαιο που η ΚΟΝΑΜΙ προσφερει αυτο το αποτελεσμα ασχετα αν τα εκανε μανταρα...κι εγω εβριζα!!!! χε χε .καλα εγραψε ο φιλος federacion πρεπει να το μαθουμε απο την αρχη...ποτε πρεπει να τρεχουμε , ποτε πρεπει να σταματαμε κλπ

Αν ειχε τα δικαιωματα+το ονλαιν που εχει ο ανταγωνιστης.....πφφφφ ποιος ανταγωνιστης θα λεγαμε τωρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ταπεινη μ αποψη--->>> δεν αγορασα ποτε παιχνιδι πριν το δοκιμασω πρωτα σε τορρεντ...και πιστεψτε με εχω αγορασει παρα πολλα ανεξαρτητως κοστους....το προ 14 φετος αν και ειναι πολυ μακρια σε σχεση με το φιφα δεν μπορεις ομως να το παιξεις...το εχω νοικιασει 2 φορες εως τωρα για το πλευστεσιον και τις δυο φορες εχω απογοητευτει...το εκανα επειδη ακουσα για τα πατσακια που υποτιθεται το εχουν διορθωσει κατα πολυ...τπτ...μουφες...μια απειροελαχιστη διαφορα ειδα...απο παιχνιδαρα οπως ηταν το 13 και οπως φανταζομασταν για το 14 εχει γινει απλα ποδοσφαιρακι...χαιρω πολυ χαιροπουλος....μας κανει στρεφουμε το ενδιαφερον μας στο φιφα που κατα την αποψη μου νομιζω θα το ευχαριστηθειτε πολυ περισσοτερο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ταπεινη μ αποψη--->>> δεν αγορασα ποτε παιχνιδι πριν το δοκιμασω πρωτα σε τορρεντ...και πιστεψτε με εχω αγορασει παρα πολλα ανεξαρτητως κοστους....το προ 14 φετος αν και ειναι πολυ μακρια σε σχεση με το φιφα δεν μπορεις ομως να το παιξεις...το εχω νοικιασει 2 φορες εως τωρα για το πλευστεσιον και τις δυο φορες εχω απογοητευτει...το εκανα επειδη ακουσα για τα πατσακια που υποτιθεται το εχουν διορθωσει κατα πολυ...τπτ...μουφες...μια απειροελαχιστη διαφορα ειδα...απο παιχνιδαρα οπως ηταν το 13 και οπως φανταζομασταν για το 14 εχει γινει απλα ποδοσφαιρακι...χαιρω πολυ χαιροπουλος....μας κανει στρεφουμε το ενδιαφερον μας στο φιφα που κατα την αποψη μου νομιζω θα το ευχαριστηθειτε πολυ περισσοτερο..

Απόλυτο δίκιο έχεις φίλε....

τα ίδια έπαθα και εγώ....Το 13 ηταν απίστευτο αλλά τώρα το 14 είναι χάλια.....

Το έχω γυρίσει στο basket μιας που του μουfifa δεν ήμουνα ποτέ(μετά το 2002 :P , πριν το λάτρευα)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα τα δικαιώματα..

τώρα νταξ το online με τοοοοσο cheat ειναι χάλια, αλλά στο άλλο δεν έχει; (δεν ξέρω γι αυτό ρωτάω)

Κοιτα εννοω πχ ενας που 8ελει την Dortmund μονο με πατσακι 8α την εχει στο προ14....ΟΚ problem solved. Απλα στο φιφα 14 εχει πολλες ομαδες μολις το αγορασεις...εχει H2H οnline...τεσπα νομιζω καταλαβαινουμε πανω κατω τι θελω να πω...

To cheat ειναι παντου..πιστευω σε ολα τα games online.

Εγω φετος αγορασα το φιφα για πισι αλλα πλεον παιζω μονο προ14 (με το τελευταιο update ομως!!!!γιατι πριν δεν το συζητω...) Δεν ξερω με καλυπτει σαν ποδοσφαιρακι ... απο το 2011 ειχα αλλαξει στρατοπεδο(φιφα11,12,13,14)

Προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος, δικαιος στην κριτικη μου κα8ε χρονο πριν αγορασω 1 απο τα 2 ποδοσφαιρακια...

Φετος η κοναμι εκανε μαλακια...πχ αν εβγαιναν τωρα θα επελεγα προ14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη μου λες πως εισαι ενταξει με το γεγονος πως δωσαμε και εμεις και εσυ 50€ για ενα παιχνιδι που δεν προκειται ποτε να το ευχαριστηθουμε στο 100% της πραγματικης του αξιας γτ ακομα και μεχρι τελη ιουλιου η konami θα προσπαθει να βγαζει πατσακια ολη την ωρα για να διορθωσει τα αδιορθωτα...και τοτε ειναι που λες...ρε γμτ...να δωσω ακομα ενα 50€για το 15 που θα βγει μεσα σεπτεμβρη? η να παρω την περπατημενη που λεει fifa και αν με το καλο δω πως το καινουριο προ ειναι καλο το αγοραζω?

η αγορα λεει<<σου δινω κατι καλο τωρα γτ το επομενο που θα ερθει θα ειναι ακομα καλυτερο.>>οποτε η κοναμι αυτην την στιγμη με διωχνει προς το φιφα και αν εγω δω οτι οντως το φιφα με καλυπτει σιγα μην ξανα γυρισω στο προ...

ΤΕΛΕΙΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη μου λες πως εισαι ενταξει με το γεγονος πως δωσαμε και εμεις και εσυ 50€ για ενα παιχνιδι που δεν προκειται ποτε να το ευχαριστηθουμε στο 100% της πραγματικης του αξιας γτ ακομα και μεχρι τελη ιουλιου η konami θα προσπαθει να βγαζει πατσακια ολη την ωρα για να διορθωσει τα αδιορθωτα...και τοτε ειναι που λες...ρε γμτ...να δωσω ακομα ενα 50€για το 15 που θα βγει μεσα σεπτεμβρη? η να παρω την περπατημενη που λεει fifa και αν με το καλο δω πως το καινουριο προ ειναι καλο το αγοραζω?

η αγορα λεει<<σου δινω κατι καλο τωρα γτ το επομενο που θα ερθει θα ειναι ακομα καλυτερο.>>οποτε η κοναμι αυτην την στιγμη με διωχνει προς το φιφα και αν εγω δω οτι οντως το φιφα με καλυπτει σιγα μην ξανα γυρισω στο προ...

ΤΕΛΕΙΑ....

Οχι λεω ακριβως το αντιθετο...και ΔΕΝ το αγορασα!

Εχω παρατησει το προ απο το 2010....μου εφεραν δωρο το προ13(οριτζιναλ) το οποιο ποτε δεν το πηγα και δεν με πηγε κι αυτο...δεν μου αρεσε κι ολας καθολου.....και φετος ειπα στοπ θα περιμενω τον θειο...ετσι και εκανα...με καθυστερηση επειδη διαβαζα πολλα αρνητικα και το παιχνιδι αρχικα ηταν τραγικο (ντεμο, θειος κλπ) αγορασα το φιφα14 - το οποιο δεν εχει αλλαξει τρομερα τα τελευταια χρονια- κι αυτο γιατι οπως εγραψα η ΚΟΝΑΜΙ φετος δεν σεβαστηκε κανεναν ουτε καν τον εαυτο της. Εφαγε πολυ κραξιμο...Ομως τελικα απο οτι φαινεται  μαλλον δεν την νοιαζει γιατι (το πιστευω αυτο) στο μυαλο της το εχει καλυτερα το ποδοσφαιρικο αντικειμενο...το προιον της βγαζει ποδοσφαιριλα οσα προβληματα και να εχει...αυτη τη στιγμη αν φτιαξουν την αποκριση και τις through passes ειμαι καλυμενος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

κατεβασα το 1.13 update, οταν πάω να παιξω στο γρηγορο παιχνιδι 1vs1 αφου βρω αντιπαλο με πεταει εξω λιγο πριν γινει η σεντρα, ξερετε τι φταιει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...