Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα πιστευω οτι με τα updates και το πατσακι το τελευταιο του Yair εχει στρωσει καπως η κατασταση....αλλα για να μη νομιζεις κι εγω εναλλασσομαι μεταξυ προ14 και φιφα14. Διαβασα οτι ενας επαιξε το προ15, ειπε οτι το παιχνιδι εμφανισιακα δεν εχει αλλαξει αλλα παιχτικα του αρεσε. Αναμενουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμφανισιακά δν χρειάζεται τίποτε. Μόνο διορθώσεις στο gameplay θέλει και γίναμε.

 

Ερώτηση: Τι πατάς για να ελεγχεις τον τερματοφύλακα όταν αμύνεσαι σε φάουλ έξω από την περιοχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και εγώ προσπαθούσα και καλά να βγάζω το τέρμα στο 13 αλλά δεν.... Τα έτρωγα και εγώ....

Σίγουρα η ομορφιά δεν έχει θέμα. Βγάζουνε και Patch με πρόσωπα κτλ. Αυτό που δεν μπορούνε να αλλάξουνε οι άλλοι είναι το gameplay για αυτό πρέπει να είναι καλό.
Που το έπαιξε αυτός ο ένας το 15??? Έχει βγει Demo???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ρωτάω για τα κόρνερ αλλά για τα φάουλ. Όλοι οι καλοί παίκτες στο internet μετακινούν διαρκώς τον keeper για να μη σου δώσουν χρόνο να επιλέξεις γωνία.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχει βγει ντεμο. αυτος νομιζω επισκευτηκε στο λονδινο το τεαμ της κοναμι. κατι τετοιο τεσπα. κι εγω πλεον μονο στα φαουλ τον επιλεγω και τον παω αριστερα - δεξια αναλογα με τη γωνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε τα κανει μονο του τα updates λογικα

 

παντως η αρχικη εκδοση του PES 2014 με την τωρινη μετα τα διαφορα patches δεν εχει καμια σχεση, εχει βελτιωθει πολυ η αποκριση των παικτωv και αλλα τετοια θεματα gameplay

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τεράστια διαφορά.

Δυστυχώς όμως αυτο που πρωτοκυκλοφόρησε ήταν οριακα unplayable και έχασε κόσμο.

Δεν πειράζει μείναμε οι πιστοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τεράστια διαφορά.

Δυστυχώς όμως αυτο που πρωτοκυκλοφόρησε ήταν οριακα unplayable και έχασε κόσμο.

Δεν πειράζει μείναμε οι πιστοι..

Πολυ unplayable ηταν. Αλλα πιστυω οτι αν βασιστουν στα τελευταια updates θα δουμε αλλο παιχνιδι τελειως του χρονου και φυσικα μας το δωσουν ολοκληρο. Εγω παντως θα περιμενω για feedback κανα 2 μηνο και μετα θα διαλεξω πιο θα παρω απο φιφα/πες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

 Χάλασε το PS3 και η εταιρία (COMETRON/SONY) μου το αντικατέστησε με καινούργιο.

 

 Δεν με αφήνει να παίξω online επειδή ο κωδικός PES 2014 είχε χρησιμοποιηθεί στο παλιό μηχάνημα..

 

 Τι κάνουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλασε το PS3 και η εταιρία (COMETRON/SONY) μου το αντικατέστησε με καινούργιο.

 

Δεν με αφήνει να παίξω online επειδή ο κωδικός PES 2014 είχε χρησιμοποιηθεί στο παλιό μηχάνημα..

 

Τι κάνουμε;

Είσαι στο θέμα των ηλεκτρονικών υπολογιστών. Αλλά πρέπει να επικοινωνήσεις πάλι με τη Sony και να τους το εξηγήσεις. Δεν είναι δυνατόν να μη μπορείς να παίξεις το παιχνίδι που έχεις πληρώσει γιατί σου άλλαξαν τη κονσόλα στην εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση και συγγνώμη που είμαι "εκτός θέματος"....

 

  ...απλά είναι ενοχλητικό να προσπαθείς να βγάλεις άκρη με προϊόντα (PES 2014), που  αγοράζεις αυθεντικά και παιδεύεσαι μετά να αποδείξεις τα αυτονόητα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...