Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια τα γραφικα ειναι σαν του φιφα 13 αυτην την εντυπωση εχω σε 8εμα προσοπον.ασε που εχει δικιο ο φιλος ολο τετραγονακια βλεπεις.το αλλο οταν κανει βολε ο τερμα με το ζωρη σηκώνεται η μπαλα λιγο.οταν πας να κανεις ντριπλα χωρισ ρ1 δεν κουναει ο παιχτης μια, ουτε νταλικα να ηταν,

Παιζω προ απο το 98  νομιζω οτι αυτο πρεπει να ειναι το χειροτερο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

'Εκανα πολλές φιλότιμες προσπάθειες να το παίξω, αλήθεια, το παιχνίδι είναι unplayable, πέρα από τα ανυπόφορα γραφικά δεν γίνεται να παίζεις με lag 3 δευτερόλεπτα από την ώρα που δίνεις την εντολή μέχρι να κινηθεί ο παίχτης.

Μέχρι και του computer η AI βγάζει τους παίχτες πλάγιο επειδή ξεχνούν να στρίψουν.

Α ρε konami, μας γάμησες φέτος.

 

 

Βάζω το 13 και προσπαθώ να σβήσω από το κεφάλι μου πως υπάρχει αυτό το παιχνίδι και λέγεται pro.

Του χρόνου πάλι.

 

:-(

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PES 2012

attachicon.gifpes2012 2013-09-21 09-41-12-03.JPG

PES2013

attachicon.gifpes2013 2013-09-21 09-38-40-55.JPG

PES 2014

attachicon.gifpes2014 2013-09-21 09-34-39-88.JPG

PES 2015

attachicon.gif3078.png

 

Επειδη παιζω μονο online οσο υπαρχουν αντιπαλοι στο PES12 θα παιζω μονο αυτο

 

πιο καθαρη εικονα εχει το pes 15 οι αλλες θολονουν :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα παρολο που ειμαι λατρεις του φιφα λογω οτι εχει καλυτερ στυλ και μπλα μπλα μπλα..

μπορω να πω το προ14 ειναι απο τις λιγες φορες που μ αρεσε το στυλακι του και οι κινησεις..

δεν ξερω ισως ειναι η αρχη παντως το δοκιμασα σε 4-5 αγωνες..σε συγκριση με το φιφα 14 demo που επαιξα 2 αγωνες και μου φανηκε το ιδιο..

Τωρα οσον αφορα τα γηπερα του προ..απλα ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ ....ελεος δλδ!απο το κακο στο χειροτερο το πανε..απο το προ 11 αν θυμαμαι καλα που αρχιζαν και δινανε εμφαση και στα γηπεδα στο χορταρι τωρα εφτασε σε σημειο και να λεω στον αγωνα..λολ τι ειναι αυτη η ξεραίλα; :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να επιβεβαιώσω οτι με το patch που έβγαλε η konami η απόκριση των παιχτών έχει βελτιωθεί αισθητά πάντως σε σχέση με την πρώτη έκδοση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να επιβεβαιώσω οτι με το patch που έβγαλε η konami η απόκριση των παιχτών έχει βελτιωθεί αισθητά πάντως σε σχέση με την πρώτη έκδοση..

Το αυτό ^^^

 

patch v1.01 για όσους δεν γνωρίζουν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να πω οτι βιαστηκα να κρινω το παιχνιδακι. Μαλλον ειναι πολυ καλα δουλεμενο τελικα. Απλα χρειαζεται καποιος να αφιερωσει πολυ χρονο για να το εκτιμησει. Ετσι πρεπει  να συνεχισει και στο μελλον η Konami. Μονο να δουλευε αυτο το αναθεματισμενο το Online... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Νομιζω οτι κυκλοφορει μια εκδοση απο θειους που δεν ειναι το κανονικο παιχνιδι </p>

<p>Μηπως γιαυτο φαινεται χαλια σε καποιους ?</p>

 

Auto ισχύει?;?;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εκανα πολλές φιλότιμες προσπάθειες να το παίξω, αλήθεια, το παιχνίδι είναι unplayable, πέρα από τα ανυπόφορα γραφικά δεν γίνεται να παίζεις με lag 3 δευτερόλεπτα από την ώρα που δίνεις την εντολή μέχρι να κινηθεί ο παίχτης.

Μέχρι και του computer η AI βγάζει τους παίχτες πλάγιο επειδή ξεχνούν να στρίψουν.

Α ρε konami, μας γάμησες φέτος.

 

 

Βάζω το 13 και προσπαθώ να σβήσω από το κεφάλι μου πως υπάρχει αυτό το παιχνίδι και λέγεται pro.

Του χρόνου πάλι.

 

:-(

τα ειπες ολα φιλε μου ! κριμα !

θα πω και γω δυο κουβεντες και οσοι θελουν ας τις ακουσουν! οσοι νομιζουν οτι κανω τον πονηρο ας μην δωσουν καν σημασια ! λοιπον το προ ειναι ενα παιχνιδι που ''το χω'' ! το παιζω απ το 6 , και απ το 08 και μετα χωρισ διακοπη ! η πραγματικη μου βαθμολογια στο ον λαιν στο 13 (χωρις πουστιες κ σβησιματα) εινα 900 ! χανω μονο αν μου βγαλει τραγικα χειροτερη ομαδα απ τον αντιπαλο αλλιως μπορω να κανω και 40 νικες σερι ! με τουσ φιλους οταν μαζευομαστε που παιζουμε με κοκκινα βελακια στα πρωταθληματα δε μου παιρνουν ουτε χ ! μαι οκ με ρεαλ ! και οι αλλοι ρεαλ περνουν ομως ... λοιπον δε το λεω να κανω το μαγκα δεν υπαρχει λογος εξαλου αγνωστοι ειμαστε ολοι εδω μεσα !  το λεω απλα για να καταλαβετε πως εχω αρκετη εμπειρια απ το παιχνιδι ! αυτο το πραγμα λοιπον που δοκιμαζω να παιξω εδω και δυο μερες μονο με μια λεξη μπορω να το περιγραψω .. ! κριμα ..... τιποτε αλλο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο pro ever (και πιστευα οτι το 12 θα είχε αυτη την τιμή)...προς επίδοξους και μελλοντικούς παίχτες μην κανετε το λάθος και παίξετε παραπάνω απο ένα παιχνίδι γιατι στα επόμενα γινεται ακομα χειρότερο...κρίμα.... pes2013 back again

 

και να φανταστείτε οτι το παίζω απ οταν λεγοταν international superstar soccer....πρώτη φορά σκέφτομαι να παίξω fifa

 

οι εικόνες που έχει βάλει ο adi32 τα λένε όλα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...