Προς το περιεχόμενο

MLS IQTalk Crystal Review


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα το γεγονός ότι η MLS έχει καταφέρει και μάλιστα με απίστευτη επιτυχία την αναγνώριση τις ελληνικής φωνής - γραφής ενώ άλλες εταιρίες κολοσσοί κύριος δεν μπορούν να φτάσουν ούτε στο 10% σε αυτό το επίπεδο...

ποιος ο λόγος?

 

Εδώ μόνοι μας σκοτώνουμε τη γλώσσα μας! Δες πόσα ορθογραφικά λάθη υπάρχουν σε όλα τα... posts.

Δεν μπαίνουν καν στον κόπο να βάλουν ένα σωστό πληκτρολόγιο στο κινητό τους, δεν μπαίνουν καν στον κόπο να βάλουν ένα λεξικό στον browser. Για να μη σου πω για τα Greekglish...

 

Η προσπάθεια της MLS πρέπει να χειροκροτείται. Αλλά η κριτική είναι απαραίτητη. Αυτή θα τους βελτιώσει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξυ η συσκευη δεν ειναι τσαμπιονς λιγκ αλλα για γιουροπα! Το προγραμα λεει αρκετα, αλλα απο εκει και περα ειναι στην ευκαιρια του καθενα αν θα το αγορασει και να εχει μια μετριοτατη συσκευη, ή με τα ιδια λεφτα να παρουν ενα πολυ καλυτερο τηλεφωνο που απλα δεν θα εχει το προγραμα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν θα πάρω ποτέ αυτή την συσκευή. Πολλά λεφτά για το τίποτα.
Συνεπώς δεν θέλω να πάρω και μέρος στο διαγωνισμό ! Με τα χρήματα αυτά παίρνω ως επιδότηση ένα ολοκαίνουργιο

iPhone !

 

MindControl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να θέλω να τρολάρω πολύ εδώ μέσα είσαστε ακριβή στα πίτουρα και φθίνει στο αλεύρι...
διαβάζω "πολύ ακριβό για το τίποτα"
εσείς που λέτε ότι είναι ακριβό γνωρίζετε ποσο έχει ένα GPS τις MLS Talk & Drive?
έχει 200 euro!
αν αυτό είναι πολύ ακριβό για το τίποτα τότε το iPhone και το Samsung GS3 είναι φθηνό?
γιατί προσωπικά εμενα δεν μου βγαίνουν τα χρήματα να πάρω καμια ναυαρχίδα όσα έξοδα και αν κόψω από τον μηνα μου...
δηλαδή το ότι με 200 euro παίρνεις κινητό που έχει το Talk & Drive και την απίστευτη λειτουργία του Talk SMS το ότι είναι και κινητό και το ότι έχει και μια ψευτοκάμερα για να τραβήξεις φωτογραφίες δεν λέει τίποτα?
είχα σκοπό να μην ασχοληθώ με το θέμα γιατί εδώ μέσα θα διαβάσω το μακρύ και το κοντό του καθενός
αλλα δεν άντεξα στον πειρασμό.
μην μου πει κανεις για την οθόνη άμα θες οθόνη πήγαινε πάρε μια 800'' και κάτσε και δες σπίτι σου ταινία όσο αφορά τον επεξεργαστή και τα games με 200 ευρώ πουλάνε και παιχνιδομηχανές και φορητές και σταθερές με πολύ καλύτερα games.
και όσο για την φωτογραφία μάλλον ξέχασες τις φωτογραφικές με τις κασετίνες που οι μισές φωτό βγαίνανε καμένες και οι άλλες μισές κουνημένες και χαιρόσουν κιόλας που αποθανάτισες τις διακοπές σου.
στο κάτω κάτω υπάρχουν και φθηνές και ακριβές φωτογραφικές με όσα megapixel θες...

δεν τα βάζω με κανένα συγκεκριμένα δεν σας γνωρίζω δεν με γνωρίζετε απλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο γιατί πρέπει ένα κινητό να έχει 10 πύρινο επεξεργαστή με τεράστια οθόνη και 2.000 megapixel για να είναι κινητό.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλεγω οτι το gps κανει τοσο, αλλα για τον ιδιο λογο που δεν θα αγοραζα αυτο το κινητο δεν θα αγοραζα το gps της... Τα θεωρω παρα πολλα για την ευκολια που προσφερουν!

 

Προσωπικα θα προτιμουσα ενα πιο ποιοτικο κινητο (παρομοιων ισως χαρακτηριστικων) χωρις το προγραμμα και σιγουρα σε αρκετα χαμηλωτερη τιμη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lousifer2008, ξαναλέω ( για να σε βάλω να ξαναγράψεις έκθεση :) )

Ούτε το GPS θέλω να αγοράσω ούτε και το κινητό με την φωνητική αναγνώριση !

 

MindControl.

ελπίζω να πάρω καλο βαθμό...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ξεχασες 2 που βγηκαν ΠΡΙΝ το iphone


samsung-f700.jpg

 

lg-prada%20new.jpg

 

 

Δεν βλεπω το MLS να ομοιαζει επικινδινα. Στο κατω κατω ολα ειναι μια οθονη αφης. Πως θες να τα κανουν στρογγυλα;
Οσο για την τιμη του ειναι καλη για προπερσινη. Φετος περνεις το καταπληκτικο s advance στα 200. Τι ειπατε ειναι ελληνικη; Μπραβο τους ας βγαλουν λοιπον το κιντο στα 70 (γιατι τοσο αξιζει) και ας πουλανε τα maps τους στο playstore με 50€ οπως ολοι. Η ας το δινουν στα 110 και τα 2 μαζι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λιγο θα πουμε και το neo v και mini st15 παλια που εχω και τα δυο παντως παιδια για 2 εφαρμογες να δωσεις 200 ευρω ειναι πολλα υπαρχουν δωρεαν πλοηγιση προγραματα εχω βρει  και με ελληνικα μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...