Προς το περιεχόμενο

Έρευνα: Στην τουαλέτα με τις συσκευές τους οι χρήστες smartphones


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

αχρηστη μπορει να ειναι,αλλα ειναι απο τις λιγες απολαυσεις που εχει ο αντρας

 

εεεεμ δεν ξέρω ποιους άντρες έχεις υπόψη σου αλλά οι άντρες δεν έχουν λίγες απολαύσεις!

 

Εγώ πάντως ως άντρας που είμαι (τσσσ) απολαμβάνω πάρα πολλά πράγματα, βασικά όλη μου η ύπαρξη είναι μια απόλαυση, το γεγονός ότι ζω είναι μια απόλαυση (όχι μονο για μένα αλλά και για όλο το γυναικείο πλυθησμό, if you know what I mean)!!!

:P

Γενικώς, το να είσαι άντρας είναι απόλαυση! :D (και όχι αυτό δεν αποτελεί σεξιστικό σχόλιο και παρακαλώ να μη λογοκριθεί καθώς αν αυτο το έλεγε μια γυναίκα θα της έλεγα μπράβο κλπ! Άρα λοιπόν στα πλαίσια της ισότητας δεν πρέπει να λογοκριθεί! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαύρε σκορπιέ εξ,

 

καλά αυτά που λες , αλλά τραβάμε και μεγάλο μανίκι σε πολλές των περιπτώσεων

 

γενικώς υπάρχουν πάντα + και - όπως να έχει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα τωρα αν εχεις πχ smarphone αδριαβροχο και σου πεσει στην τουαλετα στην οποια δεν εχεις προλαβει να τραβηξεις καζανακι μετα απο ψιλο-χοντρο χαλαει ; (λογο οξεων κτλπ)



πλήρωσε κάποιος για αυτή την έρευνα?

ideal standard :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεεμ δεν ξέρω ποιους άντρες έχεις υπόψη σου αλλά οι άντρες δεν έχουν λίγες απολαύσεις!

 

Εγώ πάντως ως άντρας που είμαι (τσσσ) απολαμβάνω πάρα πολλά πράγματα, βασικά όλη μου η ύπαρξη είναι μια απόλαυση, το γεγονός ότι ζω είναι μια απόλαυση (όχι μονο για μένα αλλά και για όλο το γυναικείο πλυθησμό, if you know what I mean)!!!

:P

Γενικώς, το να είσαι άντρας είναι απόλαυση! :D (και όχι αυτό δεν αποτελεί σεξιστικό σχόλιο και παρακαλώ να μη λογοκριθεί καθώς αν αυτο το έλεγε μια γυναίκα θα της έλεγα μπράβο κλπ! Άρα λοιπόν στα πλαίσια της ισότητας δεν πρέπει να λογοκριθεί! :D :D

 

Αμεσως εσυ να μας δωσεις ρεεε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμώτο δεν μπορώ να βρω την εικόνα με το κλασικό αστείο που λέει:

 

Όλοι εσείς που σταματήσατε να διαβάζετε περιοδικά στην τουλαέτα και χρησιμοποιείτε το smartphone σας να δω τι θα κάνετε όταν σας τελείωσει το κωλόχαρτο.

 

(σόρρυ για το διπλό spam αλλά δεν κρατιώμουν)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FtPjpuhs-jA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι καθεστε με τις ωρες μεσα για αραγμα, προσεξτε οι αιμορροϊδες καραδοκούν...

Ειχα διαβασει και μια αλλη ερευνα που ελεγε το βρωμικο πληκτρολογιο του υπολογιστη εχει πιο πολλα μικρόβια και απο την λεκάνη της τουλέτας..

Σε προλαβα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...