Προς το περιεχόμενο

Προβλημα Με Πιστοποιητικα Σε Browsers


Evoliasmenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,μια φιλη εχει windows xp και ενω ειναι συνδεδεμενη στο ιντερνετ(βγαζει μια μπιλια που παει δεξια-αριστερα στο εικονιδιο και λεει πιστοποιηση υπογραφης η κατι τετοιο αν δεν κανω λαθος)...

 

Μπαινουμε με mozilla σε facebook και youtube και βγαζει στο fb πρωτα την σελιδα τελειως διαφορετικα(αλλου τα εικονιδια,τερμα αριστερα τα κενα που γραφεις email και κωδικο οτι να'ναι γενικοτερα)

Στο youtube βγαζει ενα αναδυομενο παραθυρο που λεει αν θελουμε να συνεχισουμε την περιηγηση στο site αν ειναι ασφαλες κτλ...παλιοτερα δεν εκανε τπτ απο αυτα...Βαλαμε και google chrome,κανει παλι τα ιδια απλα επειδη απ'οτι φαινεται ειναι πιο εξελιγμενος βγαζει κατι κοκκινα '''Χ''' και λεει κατι για πιστοποιητικα...Συγνωμη αλλα η φιλη μου ειναι γιαννενα και οτι ειδα το ειδα μεσω teamviewer αλλιως θα ημουν πιο περιγραφικος και συγκεκριμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε να δεις εάν η ώρα του υπολογιστή στα windows είναι σωστά ρυθμισμένη (ωρα, χρονολογία,...)

τωρα που το λες ελεγε κατι για ωρες κτλ...παιζει καποιο ρολο αυτο???για πες μηπως βγαλουμε καμια ακρη.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές όταν βγάζει κάποιο πρόβλημα με πιστοποιητικά, έχει κάποιο θέμα η ώρα του υπολογιστή (κάτω δεξιά στα windows). Δοκίμασε να δείς εάν ειναι σωστά ρυθμισμένη. Μου φαίνεται οτι έχει και κάποια ρύθμιση για συγχρονισμό της ώρας μέσω ίντερνετ στις ρυθμίσεις του ρολογιού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές όταν βγάζει κάποιο πρόβλημα με πιστοποιητικά, έχει κάποιο θέμα η ώρα του υπολογιστή (κάτω δεξιά στα windows). Δοκίμασε να δείς εάν ειναι σωστά ρυθμισμένη. Μου φαίνεται οτι έχει και κάποια ρύθμιση για συγχρονισμό της ώρας μέσω ίντερνετ στις ρυθμίσεις του ρολογιού.

εγινε juventine θα την πω να το δοκιμασει η θα το κανω εγω μεσω teamviewer και θα σου στειλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε juventine θα την πω να το δοκιμασει η θα το κανω εγω μεσω teamviewer και θα σου στειλω

το καναμε οπως ειπε και ειναι ενταξει...ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...καλο βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές όταν βγάζει κάποιο πρόβλημα με πιστοποιητικά, έχει κάποιο θέμα η ώρα του υπολογιστή (κάτω δεξιά στα windows). Δοκίμασε να δείς εάν ειναι σωστά ρυθμισμένη. Μου φαίνεται οτι έχει και κάποια ρύθμιση για συγχρονισμό της ώρας μέσω ίντερνετ στις ρυθμίσεις του ρολογιού.

και να σκεφτείς ότι αυτό κάποτε το κλείναμε επίτηδες γιατί είχε βρεθεί τρύπα στην ασφάλειά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...