Προς το περιεχόμενο

Gaming PC μέχρι 1200€.


moisidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσό που διαθέτουμε :1200

Χρήση υπολογιστή :Gaming

 

Χωρίς οθόνη.

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε και πληκτρολόγιο,ηχεία,ποντίκι? Όχι

Τοποθεσία στην οποία βρισκόμαστε ( για την επιλογή κατάλληλου καταστήματος). Θεσσαλονίκη, αλλα φαντάζομαι πως μπορεί να γίνει και αγορά μέσω ηλεκτρονικού καταστήματος.

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα? Όπου τα βρούμε φθηνότερα.

Αν επιθυμούμε να συναρμολογηθεί το σύστημα στο κατάστημα(στην περίπτωση που δεν γνωρίζουμε πως να το συναρμολογήσουμε) ή το σύστημα θα στηθεί απο τον ενδιαφερόμενο? Το στήνω και εγώ.

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και πιο. Δεν θα με ενδιέφερε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

M

 

ωραια συνθεση

αλλα να μας πει αν τον ενδιαφερει το oc 

Αν δεν τον ενδιαφερει μπορει να κερδισει απο μητρικη και επεξεργαστη γυρω στα 60 ευρω που εγω στη θεση του θα επαιρνα εναν 180αρη SSD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υπολογίσεις ότι όλα τους θέλουν ξεχωριστά μεταφορικά. Και επειδη ειναι πολλα τα κομματια η τιμή θα ξεφυγει. Οπότε θα σου προτεινα την πρόταση του @giokou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προτειμω του @esata

η συνθεση του ειναι πολυ δυνατη. αν και πιστευω οτι σε περνει να παρεις μια πιο φθηνη καρτα γραφικων απο αυτη που εχει βαλει και να τα επενδυσεις σε καλυτερη μητρικη + μεταφορικα ή μονο μεταφορικα. Οπως θες εσυ. Η συνθεση του ομως πιστευω οτι ειναι η καλυτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχουν γινει καλες προτασεις. Δες και αυτην που ειναι εξ ολοκληρου απο το visionstudio. ΓΛιτωνεις μεταφορικα και δεν μπλεκεις με ταχυδρομια σε περιπτωση service κτλ.

 

Σκληρος: http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=31529&cat=6&sub=0&pmanuf=23&sort=undefined&step=undefined

post-247983-0-65733000-1363293952_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες οι προτασεις των παιδιων αλλα εφοσον θελεις gaming rig βαλε ι5-3570κ που ειναι υπεραρκετος για παιχνιδια και την πιο τουμπανο καρτα γραφικων δηλαδη μια 7970 η 670 και αν δεν φτανουν τα λεφτα βγαλε τον ssd και αγορασε τον αργοτερα ετσι κιαλος δεν θα δεις καμια διαφορα στα παιχνιδαι με τον ssd το μονο που θα σου προσφερει ειναι να φορτωνει το παιχνιδι πιο γρηγορα πρωτου μπεις να παιξεις. Και μακρια απο visionstudio ουτε ετοιμοπαραδοτο στοκ εχει και σε παραγγελιες αργουν και για αντικατατασταση θα τραβας τα μαλλια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e-sata, μονο και μονο επειδη χωρεσε τα παντα σε αυτο το budget!

 

εγω προτειμω του @esata

η συνθεση του ειναι πολυ δυνατη. αν και πιστευω οτι σε περνει να παρεις μια πιο φθηνη καρτα γραφικων απο αυτη που εχει βαλει και να τα επενδυσεις σε καλυτερη μητρικη + μεταφορικα ή μονο μεταφορικα. Οπως θες εσυ. Η συνθεση του ομως πιστευω οτι ειναι η καλυτερη

αυτο φιλε μου δεν εχει κανενα απολυτως νοημα... οι high end μητρικες κανουν την διαφορα στο overclock. δεν αξιζει καμια επενδυση επισης σε μια μητρικη που ηδη δεν μπορει να δεχτει επομενη γενια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...