Προς το περιεχόμενο

Sniper Elite 3


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν φαίνεται τόσο πειστικό αυτό.... Δεν με πείθει
Θα παρακαλούσα να ανατινάξουν ένα κανονικό tank ή έστω στρατιωτικό αυτοκίνητο για να δούμε αν είναι ρεαλιστικό το παιχνίδι σε σχέση με την πραγματικότητα....

Σε τόσα παιχνίδια κάνουνε Split Screen   real Life με Graphics Παιχνιδιου. Θα περιμένω να δω κάτι τέτοιο και εδώ και μετά θα κρίνω....... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σε 1 μήνα και λιγότερο κυκλοφορεί το παιχνίδι (27 Ιουνίου) και ένα gameplay video για PC δεν βρίσκω στο youtube

θα μου πείτε να μην περιμένω τεράστιες διαφορές, απ' ότι θυμάμαι όμως στο V2 είχε αρκετές διαφορές στο PC απο τις κονσλόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιζω το game εδω και κανενα μισαωρο. θα αναφερθω στα τεχνικα του θεματα για αρχη μιας και η ωρα που εχω περασει δεν ειναι αρκετη για να κρινω αλλα. 

 

Καταρχην δεν το περιμενα τοσο βαρυ. Με το συστημα της υπογραφης μου, με την μια gtx 680 το παιχνιδι με ολα στα ultra, τρεχει με τα βιας στα 30 frames και οταν εχει πολλα πραγματα να γινονται στην περιοχη παμε και στα 23. Για καλη μου τυχη το sli, μου δινει 25 με 28 frames, συνεπως μια χαρα για μενα. Το αλλο που θελω να αναφερω ειναι το αθλιο tearing που εχει το game, ανεξαρτητα αν δοκιμασα ingame vsync, μεσω radeon pro (vsync on / double vsync) και δεν λειτουργησε. Η μονη λυση ηταν μεσω του control panel της nvidia ( vsync on) οπου και λυθηκε το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...