Προς το περιεχόμενο

Sniper Elite 3


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σοβαρά ; Εγώ διαβάζω ότι πάει αέρα το παιχνίδι..

Και εγω ετσι διαβαζα στα φορουμ και ελεγα κομπλε θα ημαστε. Οταν το δοκιμασεις και εσυ, λογικα θα δεις τα ιδια που ανεφερα και εγω.Το game με ολα στο τερμα, μετα βιας φτανει τα 30 fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να σε προλάβω ??? :P  Να δούμε.....

Αλήθεια είναι αυτό που λέτε παιδιά ότι κολλάει??? Λέτε να έχω θέμα???
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2,5 χρονων λαπτοπ (αυτο που αναγραφεται κατω) τρεχει το παιχνιδι στα 22-40 FPS-medium-(φυσικα οχι V-sync,Tesselation, supersampling και καποια αλλα!), συνηθως βεβαια τρεχει κοντα στα 30 αλλα εχω και σκαμπανεβασματα!

 

Πρωτες εντυπωσεις μετα απο 4 ωρες παιχνιδιου!

 

Οσο αναφορα το παιχνιδι ειναι αρκετα καλο, θελει ωρα μεχρι να ολοκληρωσεις τη καθε πιστα! Εχεις αρκετο χωρο για να φτιαξεις την δικη σου τακτικη.

Με αυτο που γελαω βεβαια  ειναι το ΑΙ, καποιες φορες ειναι αρκετα γελιο (πχ, βραδυ, περνας απο διπλα του->τιποτα αυτος), παλι αλλες φορες ειναι επιθετικοι --το παιζω στο marksman--

 

Αρεκτα βελτιωμενο σε σχεση με το ν2 (λογικο).

 

Περισσοτερες εντυπωσεις οταν το τελειωσω!!

 

 

_____________________________

 

 

Ερωτηση:

  • πυροβολω τα φορτηγα στα κοκκινα σημεια (εκτος στο ντεποζιτο) αλλα δεν γινεται τιποτα, κανω τιποτα λοθος?
  • ποιο ειναι πιο καλο sniper (χρεισιμοποιω το Μ1 αλλα το ζουμ δεν ειναι καλο!, το Mosin δεν με βολευει!)

 

______

 

ΤΙΡ

διαφορα site προτεινουν να απενεργοποιησετε ολα τα φιλτρα, V-sync, tessellation, suppersampling για καλυτερη αποδοση (οχι μονο στα FPS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...