Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο δεν ηξερα οτι γινεται θα το εκανα και γω,Τεσπα δεν πειραζει...Παντως γενικα αμα μιλησεις με NOVA, με λιγη τυχη και θεληση απο την πλευρα τους θα καταφερνεις καλα πακετα

Το μονο που μπορω να προσθεσω ειναι το multiview μιας και τα supersports και τσαμπα να μου τα διναν δεν θα τα επαιρνα.Θα τους κανω μια ερωτηση με τα ιδια χρηματα και αν πουν οκ μια χαρα.

 

Προταιρεοτητα εχει το ιντερνετ φυσικα αλλα δεν ξερω τι παιζετε και δεν φτιαχνετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο που μπορω να προσθεσω ειναι το multiview μιας και τα supersports και τσαμπα να μου τα διναν δεν θα τα επαιρνα.Θα τους κανω μια ερωτηση με τα ιδια χρηματα και αν πουν οκ μια χαρα.

 

Προταιρεοτητα εχει το ιντερνετ φυσικα αλλα δεν ξερω τι παιζετε και δεν φτιαχνετε

μπορεί να έχει πρόβλημα το ρούτερ σου και έτσι να έχεις πρόβλημα με την σύνδεση σου ή μπορεί να είναι κάτι άλλο . Σε αυτές τις περιπτώσεις πρέπει να τους στείλεις ένα mail στη forthnet για να σου φτιάξουν το πρόβλημα σου . Έχουν βοηθηθεί πολλά άτομα με αυτόν τον τρόπο και λύσανε το πρόβλημα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να έχει πρόβλημα το ρούτερ σου και έτσι να έχεις πρόβλημα με την σύνδεση σου ή μπορεί να είναι κάτι άλλο . Σε αυτές τις περιπτώσεις πρέπει να τους στείλεις ένα mail στη forthnet για να σου φτιάξουν το πρόβλημα σου . Έχουν βοηθηθεί πολλά άτομα με αυτόν τον τρόπο και λύσανε το πρόβλημα τους

Το προβλημα ειναι στην πορτα που δινει ο οτε.Δεν ξερω λεπτομερειες αλλα ξερω οτι ειναι δυσκολο προβλημα.Σε ωρες αιχμης πιανω και 1-2mb να φανταστεις ενω με οτε ολη μερα ημουν στα 21mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως θα γινει αυτο?

Λεπτομερειες δεν εχω ψαξει αλλα η συνδεση γινετε ασυρματα ωστε ο 831 να συνδεετε με τον 865 και να συγχρονιζονται.Γινετε αλλα δεν ξερω με τι κοστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομερειες δεν εχω ψαξει αλλα η συνδεση γινετε ασυρματα ωστε ο 831 να συνδεετε με τον 865 και να συγχρονιζονται.Γινετε αλλα δεν ξερω με τι κοστος.

 

Βασικα αυτο γινεται απο την NOVA ή μονος σου με πατεντα??? Γιατι εγω δεν ηξερα καν οτι πρεπει να συνδεονται οι 2 αποκωδικοποιητες μεταξυ τους και οταν ρωτησα τον τεχνικο που ηρθε μου ειπε πως γινεται για να "παντρεψουν" τις 2 καρτες. Επισης ξενερωσα οταν μου ειπε οτι για να παιζει ο δευτερος πρεπει να ειναι ανοιχτος ο κυριος αποκωδικοποιητης.Δηλαδη ο δευτερος ειναι πληρως εξαρτημενος απο τον πρωτο, Το αντιθετο δεν ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο γινεται απο την NOVA ή μονος σου με πατεντα??? Γιατι εγω δεν ηξερα καν οτι πρεπει να συνδεονται οι 2 αποκωδικοποιητες μεταξυ τους και οταν ρωτησα τον τεχνικο που ηρθε μου ειπε πως γινεται για να "παντρεψουν" τις 2 καρτες. Επισης ξενερωσα οταν μου ειπε οτι για να παιζει ο δευτερος πρεπει να ειναι ανοιχτος ο κυριος αποκωδικοποιητης.Δηλαδη ο δευτερος ειναι πληρως εξαρτημενος απο τον πρωτο, Το αντιθετο δεν ισχυει

Με πατεντα γινετε ναι.Αυτο για το οτι πρεπει και ο κυριως δεκτης να ειναι ανοιχτος δεν ξερω αν ισχυει αν εχουμε 2 pvr δεκτες.Ο 831 εξαρτατε απο τον 865 οταν υπαρχει multiview.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με τα 19.90 ευρω για ολα τα novasport ακομα ισχυει?Δεν εχει πεσει καθολου η τιμη τους?

Μονο με προσφορα μπορεις να το παρεις χαμηλοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομερειες δεν εχω ψαξει αλλα η συνδεση γινετε ασυρματα ωστε ο 831 να συνδεετε με τον 865 και να συγχρονιζονται.Γινετε αλλα δεν ξερω με τι κοστος.

Κι εγω πρωτη φορα το ακουω οτι μπορει να γινει ετσι.

Ο λογως που δεν βαζω multiview ειναι οτι πρεπει να συνδεθουν μαζι οι 2 δεκτες.......κατι που στην περιπτωση μου ειναι αδυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση γις όσους έχουν ήδη νοβα, σήμερα μου ήρθε με sms το username & password. Υπάρχει περίπτωση μεσα στην εβδομάδα να με καλέσει ο τεχνικός της νοβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν εταιρεια ειναι απαραδεκτοι.

Ειναι "μεσα" καμια 300αρια εκατομμυρια € σε δανεια, κοιταζουν να πουληθουνε σε αλλους να γλυτωσουνε, και παιρνεις τηλεφωνο και ζητας τα παντα με 50€ (600€ το χρονο - τιμη την οποια πληρωνουνε δεκαδες χιλιαδες συνδρομητες τους) και σου λενε τιμες καταλογου. Και οχι, δεν προκειται να γινω πρωτα συνδρομητης τους και μετα να τους παρακαλαω να μου αναβαθμισουν το πακετο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησες πρόσφατα για πλήρες πακέτο με 50€ και σου είπαν οχι;;

Να μην πάρω καν τηλ τότε,,,,

 

Θα περιμένω να τελειώσει champions league,euroleague και super league μπας και βγάλουν καμία προσφορά τότε , Μάιο ή ιουνιο...

 

 

 

 

Σαν εταιρεια ειναι απαραδεκτοι.

Ειναι "μεσα" καμια 300αρια εκατομμυρια € σε δανεια, κοιταζουν να πουληθουνε σε αλλους να γλυτωσουνε, και παιρνεις τηλεφωνο και ζητας τα παντα με 50€ (600€ το χρονο - τιμη την οποια πληρωνουνε δεκαδες χιλιαδες συνδρομητες τους) και σου λενε τιμες καταλογου. Και οχι, δεν προκειται να γινω πρωτα συνδρομητης τους και μετα να τους παρακαλαω να μου αναβαθμισουν το πακετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτό σκέφτομαι . να περιμενω μεχρι Ιουνιο και εκει επειτα από 8 χρονια συνδρομητης forthnet και 1 1/2 nova Να τους παρω και να τους πω ή μου δινετε κατι παραπανο ή καληνύχτα σας .... ολο και κατι θα τσιμπισω πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησες πρόσφατα για πλήρες πακέτο με 50€ και σου είπαν οχι;;

 

Να μην πάρω καν τηλ τότε,,,,

 

 

Θα περιμένω να τελειώσει champions league,euroleague και super league μπας και βγάλουν καμία προσφορά τότε , Μάιο ή ιουνιο...

</p></blockquote>Πριν 20 ημέρες κάλεσα δυο φορες στο τμήμα προσφορών για full pack (μου ειπαν χωρίς hd και multiview) και τη μια μου ειπαν 59,90 και την αλλη 69,90... Ότι να'ναι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...