Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δορυφορικό της φορθνετ δεν είναι λύση. Υπάρχουν και άλλοι, αλλά είναι πιο ακριβοί.

Αλλά αν το χρειάζεσαι δε μπορείς να κάνεις αλλιώς. Για να βλέπεις τα email και νοβα σε ξερονήσι καλά είναι τα 10GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το δορυφορικο σε καμμια περιπτωση δεν ειναι λυση! Δινουν 10GB downloading και οταν το ξεπερασεις παει 256kbps!

Εννοειται οτι δεν ειναι λυση ακομα και στα ιδια λεφτα να εμενε το παγιο.Ας ειναι κανα terabyte να πω οκ φτανουν αλλα 10gb σε καμια περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια να ρωτήσω κατι εμμεσα σχετικό με την nova ? μεχρι τωρα ειχα μια smart tv 55 samsung και ένα home cinema lg που ήταν συνδεδεμένα μέσω hdmi arc ( αμφίδρομη σύνδεση ) και μερικές φορές έβαζα και ένα pc σε μια δευτερη είσοδο hdmi της τv και έτσι είχα ήχο και εικόνα πάντα τώρα που μπήκε και η συσκευή της nova πως υα τα συνδυάσω όλα μαζί ώστε να έχω ήχο και εικόνα πάντα σε όλα μιας και προστέθηκε και η συσκευή της nova.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δορυφορικό της φορθνετ δεν είναι λύση. Υπάρχουν και άλλοι, αλλά είναι πιο ακριβοί.

Αλλά αν το χρειάζεσαι δε μπορείς να κάνεις αλλιώς. Για να βλέπεις τα email και νοβα σε ξερονήσι καλά είναι τα 10GB.

συμφωνώ ότι η χαμηλή τιμή παίζει πολύ σημαντικό ρόλο για την επιλογή που θέλει να κάνει ο καθένας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση....... Συμπληρώνω χρόνο στις 17/4 με τον (Π)ΟΤΕ. Σε ερώτηση μου σε αυτούς σχετικά με την ανανέωση, μου έδωσαν φυσικά ότι λέει στο site τους, για νέους πελάτες κ μόνο. Να πάω από τώρα (σχεδόν 20 ημέρες πριν την λήξη) να κάνω αίτηση για Nova 3play, για να πουν το "ποίημα" (καλύτερη προσφορά) ή έιναι νωρίς. Επίσης μίλησα και με Hol, και αυτοί μου έλεγαν ότι έχει κ στο site τους κ τους το είπα. Πως θα μπορούσα να τους βάλω κι αυτούς στο "παιχνίδι"-μπρίζα, να λειτουργήσει ο ανταγωνισμός (προς ώφελός μου βεβαίως-βεβαίως).....?

Με ενδιαφέρει πακέτο τηλεφωνία-24άρι ιντερνετ κ βασικό πακέτο τηλεόρασης σε οποιαδήποτε καλύτερη τιμή από τα 29.9 της nova - την οποία θα ήθελα να αποφυγω λόγω πρότερης κακής εμπειρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση....... Συμπληρώνω χρόνο στις 17/4 με τον (Π)ΟΤΕ. Σε ερώτηση μου σε αυτούς σχετικά με την ανανέωση, μου έδωσαν φυσικά ότι λέει στο site τους, για νέους πελάτες κ μόνο. Να πάω από τώρα (σχεδόν 20 ημέρες πριν την λήξη) να κάνω αίτηση για Nova 3play, για να πουν το "ποίημα" (καλύτερη προσφορά) ή έιναι νωρίς. Επίσης μίλησα και με Hol, και αυτοί μου έλεγαν ότι έχει κ στο site τους κ τους το είπα. Πως θα μπορούσα να τους βάλω κι αυτούς στο "παιχνίδι"-μπρίζα, να λειτουργήσει ο ανταγωνισμός (προς ώφελός μου βεβαίως-βεβαίως).....?

Με ενδιαφέρει πακέτο τηλεφωνία-24άρι ιντερνετ κ βασικό πακέτο τηλεόρασης σε οποιαδήποτε καλύτερη τιμή από τα 29.9 της nova - την οποία θα ήθελα να αποφυγω λόγω πρότερης κακής εμπειρίας.

Φίλε δεν είναι πόκερ, να παίξεις με όλους τους πάροχους.. Η λογική είναι ότι πας και κάνεις αίτηση στην πιο συμφέρουσα εταιρεία. Εάν ο πάροχος που είσαι τώρα ψαρώσει και σου κάνει καλύτερη προσφορά, την δέχεσαι. Εάν όχι πας στον πάροχο που διάλεξες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν είναι πόκερ, να παίξεις με όλους τους πάροχους.. Η λογική είναι ότι πας και κάνεις αίτηση στην πιο συμφέρουσα εταιρεία. Εάν ο πάροχος που είσαι τώρα ψαρώσει και σου κάνει καλύτερη προσφορά, την δέχεσαι. Εάν όχι πας στον πάροχο που διάλεξες..

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση, αλλά όπως θα καταλαβαίνεις, δεν μου λες κάτι νέο….Την ξέρω την διαδικασία που μου λες, απλά ρωτώ εάν κάποιος έχει καταφέρει κάτι καλύτερο.

Κ ναι, όπως παίζουν οι εταιρείες «ποκερ» κ λοιπά παιχνίδια πάνω μας (βλ. διαμόρφωση τιμών-πλαφόν κλπ), πρέπει να παίζουμε κι εμείς όπου κι όπως μπορούμε…..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα 99% θα σου κανουν προσφορα καλυτερη απο αυτη που υπαρχει στα σαητ! ΟΜΩΣ αν 1% δεν στην κανουν (εχει συμβει σε μερικους) πας κανονικα στην νεα εταιρια...

 

Γνωμη μου να πας στην φορθεντ εχει ακριβως αυτα που θελεις με 30 ευρω, οποτε ειναι ΟΚ. Τωρα αν σου κανει ανταγωνιστικη προσφορα-αντιπροταση ο ΟΤΕ μενεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε παλιούς πελάτες όμως δεν κάνουν  καλές αντιπροσφορές οι εταιρείες εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις . με 24 ταχύτητα και οτε tv είναι πολύ δύσκολο να του κάνουν καλή αντιπρόταση 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Απεριοριστα αστικα/υπεραστικά

-ΕΩΣ 24Mbps ιντερνετ

-DVB-S κανάλια + κανάλια ντοκιμαντέρ

χμμμμ η χριστουγεννιάτικη προσφορά είχε + ΝΟVA CINEMA1 ή SS1..

στα ίδια λεφτά! Και με πάγια εντολή δεν πληρώνεις ουτε εξοπλισμό ούτε τίποτα...
Δώστε κανάλια στο λαό!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σε παλιούς πελάτες όμως δεν κάνουν  καλές αντιπροσφορές οι εταιρείες εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις . με 24 ταχύτητα και οτε tv είναι πολύ δύσκολο να του κάνουν καλή αντιπρόταση 

 

 

Αυτή την στιγμή, έχω απλό 24άρι με απεριόριστα σταθερά. Με ενδιαφέρει όμως στο πακέτο να μπει κ βασικό πακέτο TV (μόνο βασικό όμως, cinema με τίποτα, ενδεχόμενα κανά αθλητικό καλοδεχούμενο, οπότε παίζω μόνο ΟΤΕ, Νοva, HOL). Το άλλο που με ενδιαφέρει έιναι το πακέτο να μην ξεπερνά τα 29.9 της Nova, πλην ΟΤΕ που θα ήθελα να μείνω σαν ευχαριστημένος πελάτης - ότι πληρώνεις παίρνεις.....

Με ΟΤΕ δεσμέυομαι μέχρι 17/4, να πάω να κάνω την άιτηση στην Forthnet-Nova από τώρα ή είναι νωρίς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...