Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικό - άσχετο (για όσους πιθανόν βάλουν 3play)

 

 

attachicon.giff.jpg

 

 

Τι λες τώρα....?

Χθες έκανα την αίτηση. Δεν είπαν απολύτως τίποτα. Σήμερα θα τους πάρω για ξεχεστήριο κ να τους το ζητήσω......

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες τώρα....?

Χθες έκανα την αίτηση. Δεν είπαν απολύτως τίποτα. Σήμερα θα τους πάρω για ξεχεστήριο κ να τους το ζητήσω......

 

μονο για νεους συνδρομητες ισχυει το συγκεκριμενο με την δωροεπιταγη,  αλλιως πρεπει να βαλεις εξτρα καναλια στο βασικο πακετο. τοσο ηλιθιοι. ειναι η 3η φορα που κανω αιτηση online για τις "προσφορες" που εχουν και στο τηλ. μου λενε αλλα καθε φορα. για εμας που ειμαστε συνδρομητες 5-6 χρονια δεν δινουν σημασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σήμερα 01/04/2014 είναι διαθέσιμη ειδική προσφορά αποκλειστικά για τα μέλη της κάρτας Club Carrefour.

Σε κάθε νέα αγορά Nova 3Play από πελάτες – μέλη της κάρτας Club του Super Market Carrefour – Μαρινόπουλος με χρήση της κάρτας τους, προσφέρουμε μια Δωροεπιταγή 50€ για να την αξιοποιήσουν στα επόμενα ψώνια τους σε ένα από τα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express.

Η προσφορά ισχύει:μόνο για νέους συνδρομητές και στις δύο υπηρεσίες Forthnet / Nova (Νew/Νew) ανά ένα κωδικό πελάτη Carrefour, δηλαδή, θα είναι δυνατόν να δίνεται μια επιταγή ανά κωδικό κάρτας.Η προσφορά θα είναι διαθέσιμη μέσω της ειδικής τηλεφωνικής γραμμής 2119552828.Θα εξυπηρετούνται κλήσεις από inbound Call Center από ειδικό αριθμό για την υποδοχή τηλεφωνικών κλήσεων ενδιαφέροντος για την συγκεκριμένη προσφορά με online αίτηση μέσω της ιστοσελίδας μας. Η αίτηση για την υπηρεσία Nova 3Play με την προσφορά της δωροεπιταγής θα πραγματοποιείται με online φόρμα, συμπληρώνοντας σε αυτή τον 13ψήφιο μοναδικό κωδικό μέλους Club Carrefour, που αναγράφεται στην κάρτα.Η προσφορά δεν παρέχεται μέσα από τα υπόλοιπα σημεία πώλησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο για νεους συνδρομητες ισχυει το συγκεκριμενο με την δωροεπιταγη,  αλλιως πρεπει να βαλεις εξτρα καναλια στο βασικο πακετο. τοσο ηλιθιοι. ειναι η 3η φορα που κανω αιτηση online για τις "προσφορες" που εχουν και στο τηλ. μου λενε αλλα καθε φορα. για εμας που ειμαστε συνδρομητες 5-6 χρονια δεν δινουν σημασια.

Χθες έκανα την αίτηση, άρα νέος συνδρομητής είμαι.....

Για τα εξτρα κανάλια, δεν νομίζω να ισχύει. Προσφέρουν το απλό πακέτο του 3play, 1 χρόνο δεσμευση με 29,9 κ δώρο δωροεπιταγή από Carrefour.

Τώρα είδα δίνει δωροεπιταγή κ ο ΟΤΕ TV για νέες συνδρομές.

 

Οι ανθρωποι είναι απαράδεκτοι.....μου λενε ακυρώστε την πρηγούμενη αίτηση, κ κάντε νέα με τον κωδικό της κάρτας.....Τους ρώτησα βεβαια εαν καταλαβαίνουν ότι αυτό που προτείνουν είναι τουλάχιστον χαζό (ακυρώνεις την αίτηση κ στο επόμενο πεντάλεπτο κάνεις νεα....) αλλά τι να σου πουν κ τα παιδάκια που εχουν στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση. Απαντούν by the book......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα την αίτηση, άρα νέος συνδρομητής είμαι.....

 

 

ναι εγω λεω οτι δεν ισχυει για υφισταμενους συνδρομητες. Ηθελα τo double play να το κανω triple αλλα ακομα και το 50αρικο το σκεφτομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα την αίτηση, άρα νέος συνδρομητής είμαι.....

Για τα εξτρα κανάλια, δεν νομίζω να ισχύει. Προσφέρουν το απλό πακέτο του 3play, 1 χρόνο δεσμευση με 29,9 κ δώρο δωροεπιταγή από Carrefour.

Τώρα είδα δίνει δωροεπιταγή κ ο ΟΤΕ TV για νέες συνδρομές.

 

Οι ανθρωποι είναι απαράδεκτοι.....μου λενε ακυρώστε την πρηγούμενη αίτηση, κ κάντε νέα με τον κωδικό της κάρτας.....Τους ρώτησα βεβαια εαν καταλαβαίνουν ότι αυτό που προτείνουν είναι τουλάχιστον χαζό (ακυρώνεις την αίτηση κ στο επόμενο πεντάλεπτο κάνεις νεα....) αλλά τι να σου πουν κ τα παιδάκια που εχουν στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση. Απαντούν by the book......

εγώ πάντως αν έχω οποιαδήποτε πρόβλημα τους στέλνω ένα μήνυμα στο https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799που απαντάνε αμέσως  . Με τηλέφωνα και προφορικές επικοινωνίες δεν μπλέκω . καλύτερα λοιπόν να κάνεις και εσύ το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα την αίτηση, άρα νέος συνδρομητής είμαι.....

Για τα εξτρα κανάλια, δεν νομίζω να ισχύει. Προσφέρουν το απλό πακέτο του 3play, 1 χρόνο δεσμευση με 29,9 κ δώρο δωροεπιταγή από Carrefour.

Τώρα είδα δίνει δωροεπιταγή κ ο ΟΤΕ TV για νέες συνδρομές.

 

Οι ανθρωποι είναι απαράδεκτοι.....μου λενε ακυρώστε την πρηγούμενη αίτηση, κ κάντε νέα με τον κωδικό της κάρτας.....Τους ρώτησα βεβαια εαν καταλαβαίνουν ότι αυτό που προτείνουν είναι τουλάχιστον χαζό (ακυρώνεις την αίτηση κ στο επόμενο πεντάλεπτο κάνεις νεα....) αλλά τι να σου πουν κ τα παιδάκια που εχουν στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση. Απαντούν by the book......

 

 

Η προηγούμενη προσφορά της forthnet είχε δώρο και τον αποκωδικοποιητή (με 18 μήνες βέβαια δέσμευση αν θυμάμαι καλά αλλιώς τον πληρώνεις...)

Τώρα βλέπω από το site ότι τον χρεώνουν 49 ευρώ.. οπότε δε θα την έλεγα ουσιαστικά καλύτερη προσφορά αυτή με την δωροεπιταγή.. εκτός και αν σκοπεύεις να αλλάξεις πάλι εταιρία σε λιγότερο από 18 μήνες  ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η προηγούμενη προσφορά της forthnet είχε δώρο και τον αποκωδικοποιητή (με 18 μήνες βέβαια δέσμευση αν θυμάμαι καλά αλλιώς τον πληρώνεις...)

Τώρα βλέπω από το site ότι τον χρεώνουν 49 ευρώ.. οπότε δε θα την έλεγα ουσιαστικά καλύτερη προσφορά αυτή με την δωροεπιταγή.. εκτός και αν σκοπεύεις να αλλάξεις πάλι εταιρία σε λιγότερο από 18 μήνες  ;) 

Καλημέρα,

Η προσφορά που δίνεται μέσω Κάρτας Carrefour, είναι ότι αγοράζουμε αυτή την στιγμή στα καταστήματα στο πακέτο 29,9€, αλλά με επιπλέον μια δωροεπιταγή 50€ για αγορές από Carrefour.  STOP.

 Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο…… σύμφωνα τουλάχιστον με όσα λένε από την Forthnet στο τηλέφωνο που δίνουν για αυτή την προσφορά.

Αυτό σε σύγκριση με προσφορές που έτρεξαν πριν 1 χρόνο, 6 μήνες κλπ μπορεί να είναι χειρότερο, αλλά μιλάω για αυτό που προσφέρεται τώρα. Για κάποιον που ενδιαφέρεται να βάλει τώρα 3Play, η μία προσφορά είναι απλά κατά την δωροεπιταγή των 50€, καλύτερη από την άλλη. ΤΕΛΟΣ. (εκτός κ αν κάποιος ξέρει-έμαθε κάτι άλλο για την συγκεκριμένη προσφορά)

Θα παρακαλούσα να αναφέρετε πράγματα που ξέρετε, ρωτήσατε κλπ διότι αλλιώς δημιουργείται σύγχυση.

 

Επί του προκειμένου, έκανα αίτηση online μέσω κάρτας Club Carrefour…… ακόμα περιμένω να με πάρουν τηλ για να προχωρήσει…..

Γενικά, η αίσθηση που παίρνω από το τηλεφωνικό κέντρο της Forthnet, είναι ότι δεν το χουν……. Μα καθόλου…… πραγματικά ανενημέρωτοι……

Δοκίμασα χθες μέσω facebook, δεν έλαβα απάντηση ακόμα

 

Άντε να δούμε

Επεξ/σία από harisman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@harisman   εγώ πάντως στο fb https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799κάποια στιγμή που χρειάστηκα είχα αυθημερόν επικοινωνία και εξυπηρετήθικα, μήπως έστειλες ώρα εκτός επικοινωνίας ή προς το τέλος της; γιατί απ όσο ξέρω λειτουργούν 9-5 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Το συμβολαιο μου στον αλλο παροχο ληγει 23 του μηνα. Σημερα μιλησα με ενα τμημα απο forthnet μου κανε προταση για nova 3 play με καναλια ποδοσφαιρου και τα υπολοιπα της νοβα basic (ετσι το λενε? ντοκυμαντερ καναλια digea κτλ), 24ρι ιντερνετ, απεριοριστα αστικα υπεραστικα και κινητα με αστικη χρεωση ολα αυτα 48.90ε το μηνα.

Ολα ειναι δωρεαν εξοπλισμος, εγκατασταση, τελη ενεργοποιησης. Επειδη θεωρω υπερβολικο το 50 το μηνα σας εχει γινει καμια καλη προταση εσας που ειστε σε παρομοια κατασταση εως 25 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...