Προς το περιεχόμενο

Lenovo Edge E530 μόνο 399€ για το Σαββατοκύριακο!


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τίποτα το τρομερό για πιο λόγο; Ο Β980 είναι σχεδόν ίδιων επιδόσεων με i3, και είναι ThinkPad. 

 

Δηλαδή πόσο θα έπρεπε να κάνει για να είναι τρομερό; 299; Τζάμπα; Να σε πληρώνουν για να το πάρεις; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ψαχνω να παρω ενα λαπτοπ για βασικη χρηση (ιντερνετ, youtube, office) για συγγενικο προσωπο που δε ξερει και πολλα απο υπολογιστες σε αυτη τη τιμη (=<400Ε) αλλα επειδη θελω να εχει ελληνικο keyboard πρεπει να το παρω απο Ελλαδα. Επισης αυτη η προσφορα εχει και δυνατοτητα δοσεων που μου ειναι απαραιτητη γιατι δε παιζουν φραγκα.

 

Εχοντας υποψιν αυτα θεωρειτε οτι ειναι καλη προσφορα για μενα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτο εδω http://www.amazon.co.uk/Samsung-350E7C-17-3-inch-Laptop-Black/dp/B009X5JWD4/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=computers&ie=UTF8&qid=1363435042&sr=1-2 πιστευω καλη τιμη για οποιον ενδιαφερεται.

 

Ειμαι κι εγω στο ψαξιμο αλλα θα ηθελα πληκτρολογιο με Ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ψαχνω να παρω ενα λαπτοπ για βασικη χρηση (ιντερνετ, youtube, office) για συγγενικο προσωπο που δε ξερει και πολλα απο υπολογιστες σε αυτη τη τιμη (=<400Ε) αλλα επειδη θελω να εχει ελληνικο keyboard πρεπει να το παρω απο Ελλαδα. Επισης αυτη η προσφορα εχει και δυνατοτητα δοσεων που μου ειναι απαραιτητη γιατι δε παιζουν φραγκα.

 

Εχοντας υποψιν αυτα θεωρειτε οτι ειναι καλη προσφορα για μενα? 

 

 

Ναι είναι μια χαρά προσφορά, το service της Lenovo για τις σειρές ThinkPad είναι από τα καλύτερα που μπορείς να έχεις στην Ελλάδα, όπως και η αξιοπιστία τους σαν μηχανήματα.

 

Θα σου πρότεινα όμως να δείς και αυτό (αν μπορείς να κάνεις τον ίδιο διακανονισμό):

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=56074&pcode=SHOW_PROD56074

 

Μπορεί να είναι αμυδρά πιο αδύναμο σε επεξεργαστή σε σχέση με αυτό που δείχνεις, όμως παρέχει καλύτερη οθόνη και εγγύηση 3 χρόνια αντί για 1, κάτι που φαντάζομαι είναι πιο χρήσιμο για τις ανάγκες που θέτεις.

 

*Κάτι που ξέχασα να γράψω είναι πως το L520 δεν έχει προεγκατεστημένο κάποιο λειτουργικό (Windows / Linux), όμως φαντάζομαι ότι όλοι μας έχουμε κάποιον γνωστό που μπορεί να μας βοηθήσει με την εγκατάσταση κάποιου.

 

Αν σου κάνουν τον ίδιο διακανονισμό ή έστω κάποιες δόσεις, ταπεινή μου γνώμη να δώσεις και σε αυτό βαρύτητα (κι ας έχει παίξει στο παρελθόν σε εκάποια χαμηλότερη τιμή). Και με τα τωρινά δεδομένα στέκει επάξια και με το παραπάνω στην Ελληνική αγορά, άσε που αναβαθμίζεται σε όλα (επεξεργαστή, δίσκο, μνήμη) πανεύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακια mr "tiny" ειχες εσυ λεγοντας κατι απλα για να το πεις και μειονοντας τον αλλον παλικαρι που ποσταρε μια προσφορα! παντος ουτε οι δικες σου αντιπροτασεις ειναι κατι το ιδιαιτερο ειδικα λαμβανοντας υποψην οτι ειναι απο το εξωτερικο πραγμα που σημαινει οτι εκ τον πραγματον θα εχουν και καλητερη τιμη... δεν ειναι για ολους παντος το αμαζον καποιοι θελουν να αγορασουν απο ελλαδα για τον αλφα βιτα λογο... btw εισαι μεγαλο troll :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ψαχνω να παρω ενα λαπτοπ για βασικη χρηση (ιντερνετ, youtube, office) για συγγενικο προσωπο που δε ξερει και πολλα απο υπολογιστες σε αυτη τη τιμη (=<400Ε) αλλα επειδη θελω να εχει ελληνικο keyboard πρεπει να το παρω απο Ελλαδα. Επισης αυτη η προσφορα εχει και δυνατοτητα δοσεων που μου ειναι απαραιτητη γιατι δε παιζουν φραγκα.

 

Εχοντας υποψιν αυτα θεωρειτε οτι ειναι καλη προσφορα για μενα? 

 

κοιτας εδω σιτε http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.904390

μπορεις για εγκατασταση windows..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Val αυτο που εστειλες εχει λιγο καλυτερο επεξεργαστη (για 1 mb cache), 1 παραπανω χρονο εγγυηση, χειροτερη RAM (1600>1333), πιο αργο σκληρο, λιγοτερες USB 3.0 και χωρις αυθεντικα Windows. Δε δικαιολογει 50 ευρω πανω και εντοκες δοσεις

 

Του plpapadopoulos μονο απο θεμα οθονης που δεν ειναι αναβαθμησιμη  με βαζει σε σκεψεις. Απο την αλλη εχω διαβασει στο αλλο τοπικ για αυτο το μοντελο οτι ειναι λιγο τζοκερ, ποτε δε ξερεις τι εξαρτηματα θα σου κατσουν στο λαπτοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...