Προς το περιεχόμενο

Seagate SV35 Series 2TB 34.44euro


waterbear

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφόσον αναγράφεται το παραπάνω δε μπορείς να κάνεις και πολλά....

εφοσον μπορεις να αποδειξεις, οτι εχεις ξαναγορασει παρομοιο προιον σε αντιστοιχη τιμη, τοτε περιμενω να δω τι θα απαντησουν σε καταγγελια....!!!! 

 

εχω αγορασει εξωτερικο δισκο 1ΤΒ WD, με €25..!!  και εχω και την αποδειξη!!!

 

EDIT. σαφως και γινονται και λαθη τα οποια βγαζουν ματι, αλλα στα ξενα καταστηματα, τις περισσοτερες φορες (υπαρχουν και εξαιρεσεις.!), τα λαθη τους τα "πληρωνουν"..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρκετά χρόνια πιο πίσω έιχα τσακωθεί ασχημα με τους τύπους που έιχαν το μαγαζι  γιατί με κοροίδευαν στην επισκευή ενός pc που είχα πάει να φτιάξω ... Σε σημείο που ο τύπος που έχει το μαγαζί να φωνάξει την αστυνομία ( νομίζοντας οτι επειδή είμουν μικρός θα φοβηθώ) Ακόμα θυμάμαι την ατάκα του ενός τύπου εκεί να μου λέει ότι σιγά τα πολλά λεφτά που έδωσες και τι θέλεις τώρα... ( κάπου 200 ευρώ)   αλλά όταν ήρθε ο αστυνομικός και του εξηγησα και  ο άλλος δεν έιχε τι να πεί  στο τέλος αναγκάστηκε να αλλάξει εντελός γραμμή και να γλυκάνει τη συμπεριφορά του ..... Απο τότε και να μου το χαρίζεις δεν ξαναπατάω στο μαγαζί τους ..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια παιδιά λένε πως προσπαθούν να ψαρέψουν πελάτες μέσω των συγκεκριμένων προσφορών.

Γιατί όμως διάλεξαν την κατηγορία "Εσωτερικοί σκληροί δίσκοι" και όχι κάποια πιο δημοφιλή όπως "Laptops" ή "Τηλεοράσεις" με το σκεπτικό ότι ίσως τη δει περισσότερος κόσμος;

Άρα μάλλον πρόκειται για τυπογραφικό λάθος.

Αλλά και πάλι είναι λίγο μυστήρια τα πράγματα με το σκεπτικό ότι άντε να γίνει τυπογραφικό σε έναν Seagate ας πούμε ή το πολύ και σε κάποιον άλλο Seagate λίγο παρακάτω. Εδώ όμως έχουμε τρία τυπογραφικά σε τρία διαφορετικά προιόντα από τρεις διαφορετικές εταιρίες.

Λέτε να πίνουν τίποτα περίεργα εκεί στο κατάστημα;

Αλλά όπως είπαν και κάποια παιδιά πιο πριν έπεσαν σε τριήμερο και αύριο θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτός ο χριστιανός καημό με τους σκληρούς δίσκους είχε μόνο;

Την επόμενη φορά να αλλάξει μια Eizo, μια GTX 690 και έναν 512GB Vector ή Samsung Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αγορασει εξωτερικο δισκο 1ΤΒ WD, με €25€24..!!  και εχω και την αποδειξη!!!

fixed B)

 

 

Μια που εγινε αναφορα στα ...ξενα, γενικα συμφωνώ, ελα ομως που ηθελε η μοιρα σημερα ολοκληρη κοτζαμ vodafone Γερμανιας να βγαλει μια μνημουλα M2 8GB στα (κανονικη προσφορα, οχι 'λαθος').... 3(!) ευρω (εψαχνα καιρο μια τετοια σε λογικη τιμη) και λιγες ωρες μετα την παραγγελια μου ηρθε mail ακυρωσης λογω εξαντλησης...!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγγνωμη αλλα δεν βρισκω ακρη και εχω ξενερωσει τωρα..Μπορει καποιος να μ πει τι πρεπει να κανω για να ακυρωσω την παραγγελεια στο infoworld?επισης αν δεν ακυρωνεται και μου ερθει ο courier εξω απο την πορτα τι μπορω να κανω για να μην δεχτω το δεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω thresh απλα νομιζα οτι ειμαι στραβος και οτι υπαρχει η δυνατοτητα ακυρωσης απο το site.anyway ΠΕΤΑΜΕΝΟ site και ναι ειμαι ζωο που καθισα κ ασχοληθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...