Προς το περιεχόμενο

καψιμο απο τσιγαρο στο προσωπο


Ahigh_forvalue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανεκαθεν απο μικρος οταν καιγομουν, σαν μικρα παιδια που ειμασταν, μας εβαζαν οδοντικρεμες. Φυσικα η επισκεψη σε εναν γιατρο είναι απαραίτητ αφενός ενό αφετέρου η διακοπή εκ μέρους σου των βλακωδών ενεργειών κρίνεται απαράιτητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αναπλαστική κρέμα θα έβαζα εγώ .. αλλα επειδή δεν κάνει να το παίζουμε δερματολόγοι ας μας πεί κάποιος ειδικός ή πήγαινε σε δερματολόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε οδοντοκρεμα 

 

 

ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!

Ειχα βαλει οδοντοκρεμα σε καψιμο στο χερι απο πρεσσα και μου τα εκανε σκατα, ηταν και με τζελ και ααααστα.

Κρεμα ενυδατική πχ αυτες που βαζουμε στο προσωπο ειναι το καλυτερο και οχι Νιβεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο γιατρικό για καψίματα που αφήνουν σημάδι είναι το γράσο.

 

 

Δοκιμασμένο σε πληθώρα εγκαυμάτων από εξατμίσεις και δεν έχω ούτε ένα σημάδι. Βέβαια... πάντα το έβαζα αμέσως μετά, ούτε 15' λεπτά δεν περνούσαν μετά το κάψιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

1)εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο και ποσο καιρο εκανε να φυγει το σημαδι.?

 

 

 

Στο χέρι μου έχει τύχει. Το σημάδι δεν έφυγε ποτέ. Δεν έβαλα όμως τίποτα κρέμες και όταν ξεράθηκε η πληγή ξεκόλλησα τα ξεραμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχει το πιεσες  πολυ μεσα δυστηχως οτι κρεμα και να βαλεις δεν θα φυγει.Πλαστικη η το αφηνεις

Οι μαλακιες πληρωνονται,επρεπε να το ξες αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχει το πιεσες  πολυ μεσα δυστηχως οτι κρεμα και να βαλεις δεν θα φυγει.Πλαστικη η το αφηνεις

Οι μαλακιες πληρωνονται,επρεπε να το ξες αυτο

Καλά πολύ επιεικής ο χαρακτηρισμός.Στα νιάτα μου επειδή και εγώ έπινα και πολύ συνήθως τα μαγαζιά μας έδιωχναν δεν μπορούσαμε να πάρουμε τα πόδια μας από τα ποτά αλλά προς θεού κάτι τέτοιο ούτε το έχω ξαναδεί ούτε το έχω ξανακούσει.Να σβήσεις τσιγάρο στο πρόσωπο;Αχαρακτήριστη ενέργεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον οπως λενε κλασσικα οι μαλκς πληρωνονται,ειπα σενα φιλου μου να μου ακουμπησει το προσωπο με ενα τσιγαρο,με την κλασικη παροτρυνση εισαι χεστης και τετοια(ειχαμε κατεβασει κατι ρακιες πιο πριν)..

Την επόμενη φορά παίξτε το ίδιο παιχνίδι με γκόμενες. Εκεί μπορείτε να φάτε και τίποτα. Εκτός αν είσαστε ΤΟΣΟ κατεστραμμένοι και καταλήξετε πάλι να καίγεστε με τσιγάρα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...