Προς το περιεχόμενο

Gaming Mouse- Τί να επιλέξω?


georgerou1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποτε μην αγορασετε ασυρματο gaming ποντικι. Επειδη χανει στην αποκριση που την χρειαζομαστε και επειδη θα δειτε πιο πολλες μπαταριες στο γραφειο σας απο ποτε.

Προτεινω το razer deathadder, και ας εχει καλωδιο. Δεν πειραζει και θα σου κρατησει και θα σε γλυτωσει αρκετα χρηματα απο μπαταριες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω θα συμφωνήσω πάντως. Για gaming καλύτερα ενσύρματο. Και πιο άμεση απόκριση και πολύ σημαντικό για μένα το βάρος. Ιδίως αν παίζεις αρκετές ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε μην αγορασετε ασυρματο gaming ποντικι. Επειδη χανει στην αποκριση που την χρειαζομαστε και επειδη θα δειτε πιο πολλες μπαταριες στο γραφειο σας απο ποτε.

Προτεινω το razer deathadder, και ας εχει καλωδιο. Δεν πειραζει και θα σου κρατησει και θα σε γλυτωσει αρκετα χρηματα απο μπαταριες

αν ομως θες και ασυρματο (εγω πχ θελω και ασυρματο ) , ειναι καλη φαση το g700 γιατι γινεται πληρως ενσυρματο μολις μπει το καλωδιο επανω 

 

αν θες βγαζεις τη κεραια τελειως , αν θες βγαζεις και τη μπαταρια για να μειωσεις το βαρος και αν θες εχεις και ασυρματο για την υπολοιπη χρηση 

 

παντως εγω συνηθως το εχω σε ασυρματο γιατι πραγματικα εχει πολυ καλη αποκριση χωρις καν να του βαζω 1000 reports/sec (πραγμα το οποιο μπορεις να κανεις με το συγκεκριμενο)

 

ΥΓ το mx perfomance ειναι παντα ασυρματο , ακομα και αν μπει το καλωδιο και ειναι μονο 1500 dpi, πραγμα που μπορει να ενοχλησει μερικους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε μην αγορασετε ασυρματο gaming ποντικι. Επειδη χανει στην αποκριση που την χρειαζομαστε και επειδη θα δειτε πιο πολλες μπαταριες στο γραφειο σας απο ποτε.

Προτεινω το razer deathadder, και ας εχει καλωδιο. Δεν πειραζει και θα σου κρατησει και θα σε γλυτωσει αρκετα χρηματα απο μπαταριες

Το συγκεκριμένο φορτίζει κατευθείαν από το pc με καλώδιο. Περνει μια μπαταρία. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημενος με την απόκριση του και την ποιότητα. Lol παίζω με το συγκεκριμένο mouse.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μπορει να αγορασει και επαναφορτιζομενες με ενα φορτιστη ...

ή ενσωματωμενο συστημα φορτισης και να χρειαζεσαι απλα ενα καλωδιο 

 

Το συγκεκριμένο φορτίζει κατευθείαν από το pc με καλώδιο. Περνει μια μπαταρία. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημενος με την απόκριση του και την ποιότητα. Lol παίζει με το συγκεκριμένο mouse.

επισης μπορεις να βαλεις οποια επαναφορτιζομενη ΑΑ θες , λειτουργει και φορτιζει κανονικα 

 

αρα ειτε μπορεις να βαλεις μεγαλυτερης χωρητικοτητας , ή αν πεσει η αποδοση της να την αλλαξεις 

 

 .Ισως λεω ισως το razer da αλλα με προβληματιζε λιγο οτι ειναι optical αν και τελικα δεν παιζει καποιο σπουδαιο ρολο ...

υπαρχουν ατομα που ειναι υπερ του optical εναντι του laser , δε ξερω γιατι ακριβως αλλα θα το ψαξω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ασύρματο ποντίκι είμαι 2 χρόνια και δεν είχα το παραμικρό θέμα απόκρισης

καλα ουτε κι εγω με εξαιρεση περιπτωση παλιοτερων ποντικιων που ειχα τη κεραια χωμενη πισω απο κουτια και γραφεια

 

το θεμα εχει λυθει εδω και χρονια με ενα usb hub (αν και πολλοι δινουν και αναλογα καλωδια μονο για τη κεραια) , πανω στο οποιο εχω βαλει τη κεραια και ειναι σε "αμεση επαφη" με τη συσκευη και δεν υπαρχει η παραμικρη καθυστερηση 

 

παρολα αυτα οπως ειπα αν καποιος ειναι ψειρας (αλλα θελει και την ανεση του ασυρματου ) , βαζει πανω το καλωδιακι και εχει ενσυρματο ποντικι για πιο απαιτητικο gaming 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε ασυρματο το roccat pyra wirelless εχει 30 ευρω λιγοτερα και φορτιζει με τη μια απο πσ. εχει πολυ καλη αποκριση και γενικα 2.5 χρονια το χα περιπου και δεν ειχε προβλημα... μικροσ ανταπτορας καλο προγραμμα και καλωδιο που γινοταν ενσυρματο... (κλεινει κιολασ μονο του μετα απο 5 λεπτα να μη χαλαει μπαταρια).. το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι οτι με της μπαταριες που σ εδιναν(2 ΑΑΑ) κραταγε καμια 10-12 ωρες και μετα ηθελε ρευμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου κοιτα για το Razer MMO Naga, ειναι εκπληκτικο για lol,w0w και διαφορα mmo games, αλλα να σου πω την αληθεια βολευει και για fps πχ cs,cod κτλπ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...