Προς το περιεχόμενο

πολυμηχάνημα <100euro


dipsa321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα,

 

ενδιαφέρομαι να αγοράσω πολυμηχάνημα με κόστος μέχρι 100euro. Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις όσον αφορά duty cycle, ταχύτητα κλπ, αλλά θέλω να είναι αξιόπιστο. Μετά από μια σύντομη αναζήτηση εντόπισα μερικά μοντέλα canon, HP, epson αλλά δεν ξέρω τις διαφορές τους οσον αφορά την αξιοπιστία και το κόστος εκτύπωσης. καμία καλή πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι χρήστης της Epson εδώ και 8 χρόνια.Μόνο μια φορά το  πολυμηχάνημα μου έβγαλε πρόβλημα λόγω ακαριαίας διακοπής ρεύματος. Κατά τα άλλα είναι αστέρια (κατ' ε με). Οπότε σου προτείνω τα Epson. Συγκεκριμένα  Epson Expression Home XP-302.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για epson, έχω το BX305FW plus , αν εξαιρέσεις που κάνει λίγο θόρυβο στην εκτύπωση είναι πάρα πολύ καλό, έχει wifi και fax που λειτουργούν άψογα, στην εκτύπωση για τα λεφτά του πολύ καλό (70e) μελάνια βρίσκεις σε πολύ καλές τιμές στο amazon, πήρα πρόσφατα 4αδα+2 extra μαύρα δώρο 12e μαζί με τα μεταφορικά! 

Αυτά που σου πρότεινε ο achlles_g_ ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θέλεις πάντως έχω βάλει στις αγγελίες για πώληση αυτό εδώ Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/299822/HP-Officejet-4500-All-in-One-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-ADF.html">HP Officejet 4500 All-in-One (χωρίς ADF) και το δίνω 50 ευρώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα για Epson, επίσης είμαι κ εγώ σε αναζήτηση πολυμηχανήματος

με τα ίδια κριτήρια. Σκεφτόμουν και για canon αλλά δεν νομίζω πως αξίζει συγκριτικά με τους

Value for money εκτυπωτές epson.

 

 

Φίλε achilles_g_ τα παραπάνω πολυμηχανήματα η μόνη τους διαφορά είναι η διπλή εκτύπωση;

Από συμβατά μελανάκια και γέμισμα με χύμα μελάνι (diy) πώς είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να μην ανοίγω άλλο θέμα, υπάρχει αξιόπιστο πολυμηχάνημα με 50-70 ευρώ περίπου που να έχει ξεχωριστά μελάνια (απαραίτητα); Φαξ και wifi δεν είναι προτεραιότητα, αλλά αν υπάρχουν δεν θα πούμε όχι.  Επίσης έχει σημασία τα αναλώσιμα να είναι όχι απλά φθηνά αλλά να φτουράνε κι όλας.  Δεν μου λέει τίποτε ένα μελανάκι που κάνει *μόνο* 2-3 ευρώ, αλλά βγάζει επίσης και *μόνο* 6-7 σελίδες :)

 

O WF-2530WF είναι μέσα στο budget του πάντως.

 

Προσωπικά θα έπαιρνα Canon, αλλά είναι για φίλο που ζήτησε να ψάξω κι άλλες μάρκες, οπότε προτείνετε κι άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...