Προς το περιεχόμενο

Miles Jacobson: Και στα ελληνικά θα κυκλοφορήσει το Football Manager 2014


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα ονειρο που γινεται πραγματικοτητα για πολλους!!

 

προσωπικα εχω πανω απο 5 φιλους που δεν το παιζουν λογω μη γνωσης αγγλικων ή ελασχιστης γνωσης ωστε να εξοικειωθουν με τους ορους του FM.

 

Επιπλεον σαν νιωθω μια ικανοποιηση οτι καπως συνεβαλα με το να αγοραζω τοσα χρονια το game αυθεντικο!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες

 

Καλοδεχουμενη η κινηση τους, και μαλιστα πιστευω αυτο θα ωθησει και περισσοτερους να παιξουν μανατζερ, αν και η μονη πικρια μου ειναι πως 50 Ευρα καθε χρονο ειναι παρα πολλα...Υ.Γ συμφωνω απολυτα με τον comfuzio, εχω βαρεθει να μεταφραζω και να εξηγω το καθε κουμπι στο μανατζερ σε ατομα που δεν ξερουν αγγλικα :P

τους να μαθουν αγγλικα η ενα ταξιδακι στην αγγλια θα τους λυσει τα χερακια και εσενα την μεταφραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι το fifa 2000 ειχε βγει στα Ελληνικα,με ελληνικα μενου απο ολα...Το 2000 ετσι?

Δικιο εχεις το θυμαμαι κι εγω! Ηταν τοτε που θα μπαιναμε στην ΟΝΕ και το χρηματιστηριο ηταν στις 6500 μοναδες... Ευφορια, Ελβετια!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχεις το θυμαμαι κι εγω! Ηταν τοτε που θα μπαιναμε στην ΟΝΕ και το χρηματιστηριο ηταν στις 6500 μοναδες... Ευφορια, Ελβετια!! :-)

χαχαχαχαχα

Επιτέλους τόσα χρόνια μετά κατάλαβα γιατί το έκαναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού στην Ελλάδα ο κάθε φίλαθλος είναι και προπονητής.

αυτο ξαναπεστο δεν βλεπεις σε μας τι γινετε ? εβαλε ο αλλος 25 εκατ και τον κραζουν γιατι φευγει ο παμπλο γιατι δεν βγαζει τα αδερφια μας απο την φυλακη γιατι δεν κανει τα γουστα μας να διωξη τωρα τον προπονητη παικτες κλπ. 

:):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως να μην κάνει επιτυχία αυτό το παιχνίδι

 

Αφού στην Ελλάδα ο κάθε φίλαθλος είναι και προπονητής.

 

σωστος χαχαχα.. και γω φαν του παιχνιδιού (από εποχή CM), αν και τα τελευταία χρόνια το έχω παρατήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας κοιταξουν να φτιαξουν την match engine που δεν αντικατοπτριζει τα χαρακτηριστηκα των παιχτων, η μπαλα αψηφα τους νομους της φυσικης,μαρκαρουν με τα ματια κτλ κ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΔΗΛΑΦΗ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΖΩΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

man of the moon μαλλον εισαι στο κοσμο σου, το championship manager διοτι ετσι λεγοταν το παιζω απο την αμιγκα, το παιχνιδι κατα 50% ειναι δουλεια των παιδιων της καθε.χωρας που συνεργαζοντε.με. την si κ της εχουν ετοιμη την database κ αυτοι οι γελιοι τι κανουν χρονια; ενα παιχνιδι που ποτε δεν ειναι ετοιμο οταν κυκλοφορει με αμετρητα paths ακριβη τιμη γυρω στα 40ε κ τοσα χρονια δεν εχου. φτιαξει μια me της προκοπης.φετος ειναι η πιο τραγικη κ.ειμαι ατομο που βλεπει ολο τον αγωνα οχι τις καλυτερες φασεις κ νομιζει.ετσι πως ξερει τι του γινεται...αλλα ποσο ξεγελιεσαι βλεποντας τις φασεις νομιζεις οτι παιζεις σωστα αλλα οχι δες ολο τον αγωνα να δεις πως.ειναι η me κ μετα θα ξενερωσεις. χρονια τωρα η βασικη δουλεια της si που πηρε ετοιμο παιχνιδι κ το μετονομασε football manager ηταν να φτιαξει μια αξιοπιστη 3d match engine κ εχουν φτιαξει μια μαλακια κ μιση κ το ευχαριστιεσαι μονο βλεποντας τις φασεις διοτι αν δεις ολο τοξ αγωνα κ ξερεις π.χ. πως ενας παιχτης με 9 κ 10 pace k acceleration να περνα σταματημενους πολυ πιο γρηγορους παιχτες κ να κολαει η μπαλα η να περναει διπλα.απο τους αμυντικους κ αυτοι απλα κοιτανε ουτε ενα τακλιν θα ξενερωσεις θα πεις τι παιζω ενω οπως προανεφερα με τις φασεις ξεγιελιεσαι ... Για 15ε που τον ειχαν φτασει επειδη ηταν απαραδεκτο γεματο bugs μια χαρα ηταν οχι για παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...