Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ σε ευχαριστώ θα δοκιμασω το απογευματακι και ενοοειτε θα πω ποιο recovery δούλεψε ώστε να βοηθηθούν και αλλοι χρήστες με το ιδιο θεμα που εχω.

εντιτ δουλεψεεε η q20x 3.2.1 εδω ομως πραγματικα γελαω για ποιο λογο ααχα δεν εχω air mouse και το στοκ χειριστηριο που εδινε ενα απλο τηλεκοντρολ δεν δουλευει οταν ειμαι μεσα στο recovery αχαχα δηλαδη οκ ελεος μετα απο τοσο καιρο βρηκαμε την σωστη recovery και δεν μπορω να κανω δουλεια.

εχει κανεις να προτεινει κανενα που οντος να δουλευει καλα air mouse ?

Επεξ/σία από mparaxir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, mparaxir είπε

Οκ σε ευχαριστώ θα δοκιμασω το απογευματακι και ενοοειτε θα πω ποιο recovery δούλεψε ώστε να βοηθηθούν και αλλοι χρήστες με το ιδιο θεμα που εχω.

εντιτ δουλεψεεε η q20x 3.2.1 εδω ομως πραγματικα γελαω για ποιο λογο ααχα δεν εχω air mouse και το στοκ χειριστηριο που εδινε ενα απλο τηλεκοντρολ δεν δουλευει οταν ειμαι μεσα στο recovery αχαχα δηλαδη οκ ελεος μετα απο τοσο καιρο βρηκαμε την σωστη recovery και δεν μπορω να κανω δουλεια.

εχει κανεις να προτεινει κανενα που οντος να δουλευει καλα air mouse ?

Καταρχας για να κανεις την δουλεια σου χρησιμοποίησε ενα απλο ασυρματο ποντικι!
Τωρα ενα Air Mouse που χρησιμοποιώ εγω ειναι αυτο :
https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_640152.html?wid=1433363
Καλή επιτυχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστηχως δεν εχω ασύρματο ποντίκι ειμαι την παλιας φιλοσοφιας χεχε με ενσύρματα.

θα δουλεψει λες το air mouse; οσο αφορα στο recovery; παντος σε ευχαριστώ πολυ που ασχολησε και μου απαντάς να εισαι καλά 

Επεξ/σία από mparaxir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, mparaxir said:

Δυστηχως δεν εχω ασύρματο ποντίκι ειμαι την παλιας φιλοσοφιας χεχε με ενσύρματα.

Και το ενσύρματο δουλεύει μια χαρά στα tvbox. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό τι λέει παιδιά για δωράκι;

https://www.banggood.com/Tanix-TX3-Mini-Amlogic-S905W-2G-RAM-16G-ROM-Android7_1-4K-TV-Box-p-1187386.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

να τρέχει ενα βαρύ build (gkobu) ποιο πολύ με ενδιαφέρει να εχει καλό wi-fi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, aristidis540 είπε

αναγκαστικά 912 ;

οχι μονο & Allwinner H6  τα παει μια χαρα (  εμενα το Beelink GS1 2/16gb τα παει ισαξια στο βαρυ builld Grecotm με το Beelink GT1 Ultimate S912 3GB DDR4, 32GB ) .
Ο S905W  δεν τα καταφερε .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια μια βοήθεια ειχα βαλει στο kodi το build το diamond απο το gkn αμα το λεω καλα εκανα μια βλακεια εκανα update και τωρα δεν δουλεύει έκανα το kodi απεγκατασταση και ξανα εγκατάσταση πηγα να βαλω το gkn repo απο install from zip file και δεν το κάνει μηπως πλέον δεν δουλεύει; εχει κανεις να μου δωσει λιγο τα φώτα του η να μου δωσει αλλο build που να πιάνω ote tv και να βλεπω ξενες ταινιες και σειρες οοως ηταν με το diamond; εντιτ ενταξει ειχα ξεχασει να βαλω μια / το θεμα εκεί όμως που βγαζει ποιο build να βάλω δεν υπαρχει πλέον το diamond και έβαλα αναγκαστικά το technewsology ξέρει κανεις που μπορω μα βρω το diamond; διοτι το αλλο που εβαλα δεν εχει ote tv

Επεξ/σία από mparaxir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mparaxir είπε

Καλησπερα παιδια μια βοήθεια ειχα βαλει στο kodi το build το diamond απο το gkn αμα το λεω καλα εκανα μια βλακεια εκανα update και τωρα δεν δουλεύει έκανα το kodi απεγκατασταση και ξανα εγκατάσταση πηγα να βαλω το gkn repo απο install from zip file και δεν το κάνει μηπως πλέον δεν δουλεύει; εχει κανεις να μου δωσει λιγο τα φώτα του η να μου δωσει αλλο build που να πιάνω ote tv και να βλεπω ξενες ταινιες και σειρες οοως ηταν με το diamond; εντιτ ενταξει ειχα ξεχασει να βαλω μια / το θεμα εκεί όμως που βγαζει ποιο build να βάλω δεν υπαρχει πλέον το diamond και έβαλα αναγκαστικά το technewsology ξέρει κανεις που μπορω μα βρω το diamond; διοτι το αλλο που εβαλα δεν εχει ote tv

το diamond εχει αποσυρθεί εδώ και κάποιες μέρες από το gkn και είναι άγνωστο εάν ασχοληθεί ξανά ο δημιουργός με την αναπτυξή του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paiktaras69 είπε

το diamond εχει αποσυρθεί εδώ και κάποιες μέρες από το gkn και είναι άγνωστο εάν ασχοληθεί ξανά ο δημιουργός με την αναπτυξή του 

Και ποιο από τα builds να βαλω ωστε να εχει και ote tv; μου βγάζει μονο το greek kodi build το je4m, technewsology gkobu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...