Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Τι γνώμη έχετε για αυτό το tv box; Σκέφτομαι να το πάρω https://www.clevermarket.gr/proionta/ichos-eikona/eikona/tv-box-android/tv-box-android-v8-android7-1-2-kodi-17-6_105970/?lang=el&iid=105970&path=-1387094818&template=productDetails&gclid=Cj0KCQjwy9LVBRDOARIsAGqoVnt3EmTKlvpCMZILCH8O2y1D9IKqbZdj6G5A5xaoGp8jChLp58CgEH8aApEqEALw_wcB%2cCjwKCAiA7ovTBRAQEiwAo8dPcTq-s1Ll3dKHc37T5uBr7l6GQsOT_Gl_LMpltBegShuN8v3lgIuafBoClFUQAvD_BwE%2cCj0KCQjw9LPYBRDSARIsAHL7J5nSM2dEmBsENTcD3_Yv_9O5vJWW96htE2Krj3-0OoMxGGWtd9fzALoaAswjEALw_wcB

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο σε αυτή την τιμή; Για αρχάριους με την τεχνολογία φαίνεται καλό.

Επεξ/σία από zul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, zul είπε

Πανω δεξια γράψε στην αναζήτηση clevermarket και θα καταλάβεις γιατί ΔΕΝ θες να ψωνισεις απο αυτο το μαγαζι. 

60 ευρω για s905 με 1GB ram (φαντάζομαι οτι ο αποθηκευτικος ειναι 8GB) είναι λάθος επενδυση, για να μην πω πεταμενα λεφτα. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, zul είπε

Πιο μακριά δεν πάει! Καλύτερα να μην πάρεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα.. θα την πατούσα κανονικά.. έχετε να προτείνετε κάποιο αξιοπρεπές tv box γύρω στα 60€; Να βλεπω τους αγώνες θέλω και καμια ταινία χωρίς να κολλάει.και αν γίνεται με εύκολη εγκατάσταση καθώς είμαι αρχάριος στο θέμα 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Θα χρειαστώ την βοήθειά σας στην επιλογή tv Box. 

Οι απαιτήσεις μου περιοριζονται σε full HD ανάλυση, streamαρισμα σειρών και YouTube. Οι

Ποια η άποψη σας για τα:

1.mecool m8s pro plus

2.mecool m8s pro w

3.h96 pro plus

Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή. 

Ευχαρθστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, [email protected] είπε

Καλημέρα. Θα χρειαστώ την βοήθειά σας στην επιλογή tv Box. 

Οι απαιτήσεις μου περιοριζονται σε full HD ανάλυση, streamαρισμα σειρών και YouTube. Οι

Ποια η άποψη σας για τα:

1.mecool m8s pro plus 

2.mecool m8s pro w

3.h96 pro plus 

Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή. 

Ευχαρθστω

Απ'ολα αυτα το καλυτερο hardware το εχει το 3
Μαλιστα το πηρα για 2 φιλους τωρα τελευταια και σε γενικες γραμμες ειναι ικανοποιητικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω ειμαι αναμεσα σε αυτα,ποιο μου προτεινεται και γιατι?

1.H96 PRO PLUS

2.A95X Max

3.A95X Plus

4.Sunvell T95Q

5.T95X2

6.Tanix TX9 Pro

7.https://www.banggood.com/Mecool-KM9-S905X2-4GB-DDR4-RAM-32GB-ROM-Android-8_1-5G-WIFI-Bluetooth-4_1-4K-Voice-Control-TV-Box-p-1368941.html?rmmds=search&ID=533601&cur_warehouse=CN

8.https://www.banggood.com/Mecool-KM9-S905X2-4GB-DDR4-RAM-32GB-ROM-Android-8_1-5G-WIFI-Bluetooth-4_1-4K-TV-Box-p-1389240.html?rmmds=search&ID=533601&cur_warehouse=CN

Επεξ/σία από jimis98
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gat0s814 είπε

Απ'ολα αυτα το καλυτερο hardware το εχει το 3
Μαλιστα το πηρα για 2 φιλους τωρα τελευταια και σε γενικες γραμμες ειναι ικανοποιητικο!

Έχει το καλύτερο αλλά είναι και το ακριβότερο. Τι εννοείς ικανοποιητικο; Σε τι δεν σε κάλυψε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ηθελα να σας ρωτησω εαν ειναι φυαιολογικο το Alfawise A8 που εχω με 2Gb Ram να κολλαει τοσο πολυ σε kodi και netflix.Το ξερω οτι δεν ειναι δυνατο αλλα για παραδειγμα στο netflix το remote controller που ειχε μαζι που ειναι φθηνιαρικο δεν ανταποκρινεται σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Έχει το καλύτερο αλλά είναι και το ακριβότερο. Τι εννοείς ικανοποιητικο; Σε τι δεν σε κάλυψε; 

Φοραει μνημες LP  (μιλαω γι'αυτα που ειναι απο το μπανκ) οι οποιες γενικα εχουν καποια θεματακια ....
Αλλα οπως ειπα  και τα 2 δουλευουν μια χαρα εδω και 1 1/2 μηνα !
Οι γνωριζοντες ξερουν οτι στον μαγικο κοσμο των τι βι μποξ ολα μα ολα , λιγο πολυ εχουν τα θεματακια τους!
Απλα μαθενεις να ζεις μ'αυτα !!!

 

24 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

Εγω θα ηθελα να σας ρωτησω εαν ειναι φυαιολογικο το Alfawise A8 που εχω με 2Gb Ram να κολλαει τοσο πολυ σε kodi και netflix.Το ξερω οτι δεν ειναι δυνατο αλλα για παραδειγμα στο netflix το remote controller που ειχε μαζι που ειναι φθηνιαρικο δεν ανταποκρινεται σωστα.

Πρωτον ειναι Rockchip 3229  και δευτερον φοραει Android 8 που θελει ακομα πολυ δουλεια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gat0s814 είπε

Φοραει μνημες LP  (μιλαω γι'αυτα που ειναι απο το μπανκ) οι οποιες γενικα εχουν καποια θεματακια ....
Αλλα οπως ειπα  και τα 2 δουλευουν μια χαρα εδω και 1 1/2 μηνα !
Οι γνωριζοντες ξερουν οτι στον μαγικο κοσμο των τι βι μποξ ολα μα ολα , λιγο πολυ εχουν τα θεματακια τους!
Απλα μαθενεις να ζεις μ'αυτα !!!

Οπότε τι προτείνεις από την εμπειρία σου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Οπότε τι προτείνεις από την εμπειρία σου; 

Απο αυτα που εβαλες στο τραπεζι , αφησα σαφεστατα να εννοηθει το ...3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...